Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bardak baskı nasıl oluyor

endim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendime porselen bardağa bir resim deseni yapmayı düşünüyorum. bunu fotoğrafçılar yada başka yerler yapıyor fakat ben kendim yapmak istiyorum. bunu nasıl yaparım ve neler lazım.

Benzer konular

scala

🌱Yeni Üye🌱
bunun için özel kağıtlar ve yine özel mürekkepli yazıcılar var. Detaylı bilgiyi ****** dan alabilirsin ( verilen sitede bu konu hakkında bilgi verilmemiş.)

bu arada forum kurallarına bakmadan yazdım mesajı umarım site adı vermenin mahsuru yoktur

Moderatör tarafında düzenlendi:

endim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani ben evdeki mürekkep püskürtmeli yazcımdan yapamazmıyım.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
mehaba biz transfer baskı işi yapıyoruz.öncelikle kendi yazıcnızla alamazsınız süblimasyon baskıya uygun bir yazıcınız olması gerek v ayrıca bardak presiniz ve yine bunlara özel kağıt kullanmalısınız eğer irtibata geçmek istersen bana mail atabilirsin. Size bu konuda yardımcı olabilirim...

grkm

🌱Yeni Üye🌱
peri reklamcımısınız yerınız nerde yada nerde calısıyorsun

bymiroğlu

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar ben de kütahya da çini üzerine el dekoru yapmaktayım promasyon işleride yapmaktayım.

sharkattack

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım bu işi basit olarak 3 şekilde yapabilirsin.

1- Elinde sadece bir lazer yazıcı veya fotokopi makinesi varsa sulu çıkartma kağıtlarını kullanarak,
2- Lazer yazıcı veya fotokopi makinesi ve kupa presin varsa transfer baskı yaparak,
3- Sublimasyon mürekkebi kullanabilen inkjet yazıcın ve presin varsa sublimasyon tekniğini kullanarak. (polimer yüzey kaplamasına sahip özel kupalara)

Hangi sisteme sahipsen daha detaylı açıklamasını gene burada yapabilirim.

Alternatif olarak inkjet printerlere göre transfer kağıtlarıda var ama hiç denemedim.

kugumulu

🌱Yeni Üye🌱
arkadsım benden tavsiye sana eger bu isi ciddi yapacagım diyorsan süblime makinadan cok daha profesyonel bir makina al cunku bana gore cok maliyetli ve cok amatör bir sistem ayrıca tranfer presi için ise cok dikkat etmelisin piyasada çin işi makinalar cok miktarda var bana kalırsa avrupa bir makina ve teknik destek veren bir firma ile görüşmelisin ben aldım cok memnununm istersen yardımcı olurum

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
sublimasyon baskı çok kaliteli olmuyor ben baskı sektöründe de çok iş yaptım özellikle tshırt baskılarda süblimasyonda 30 derecede bile yıkandığı zaman çıkabliyor en iyisi silikon yağlı makineler

eceplaket

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eceplaket.com
ya aslında arkadaşların dediği sisteme gerek kalmadan yapacağın bardak baskı var ama kağıdı tek farklı ve kağıdı pahallı

fotobardak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fotobardak.com
reklam yapmak istemiyorum ,tabak bardak ve tişört baskının kolay yolları var
bu arada avrupa makina diyen arkadaş Tr malı tavsiye edebilir
Taş gibi Türk Malları var ve ısıtıcılarını bulmak mümkün
TABAK BARDAK METAL TİŞÖRT BASKI YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLURUM

ezel59

🌱Yeni Üye🌱
sizinle görüşebilirmiyiz??? teşekkürler şimdiden..

musstafa46

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bende Efes Bardakları Var Ama Alkollü İçecekten nefret ettiğim için Bu yazıları silmem Gerekiyor Yardımcı olabilirmisiniz ?