Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

clp afiş çalışması

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
turkuaz00so0.jpg

Benzer konular

funda-ali

🌱Yeni Üye🌱
çalışma çok güzel olmuş ama şu yüzdeleri yazdığın ****l şeyleri kaldırsan onları başka şekilde yazsan bence daha güzel olur

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Renkler, fon ve dizayn çok alıcı bütünleyici gayet güzel..

Tasarıbank

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.haberdenizli.com
Grafiker olarak bizim mutlaka bir şeyleri eleştirmemiz gerekiyor. Çünkü benim GÜZEL'im senin için güzel olmayabilir. Çalışma güzel, kişi resimleri biraz daha büyüyüp, arka plandaki mavi gökyüzü biraz daha açık olabilir. Böylece resimler daha ön plana çıkmış olurdu.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu afişteki amacım resimleri önplana çıkarmak değildi tabiki indirimi bir şekilde ifade etmekti. birtakım objeler dikkat çekmek için seçilir ve uygulanır...
illaki güzel olup olmadığı hakkında eleştri yapacaksan detaylara değinir yada hayalgücünle biraz daha kafamı karıştırma şansına ulaşablirsin

maximaximus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma olmus ellerine saglık
fakat bnm dikkatimi ceken o kuşların arka tarafta çalışmayı bozduğu ve bu kuslara bi anlam yükleyemedim ?

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence herşey yerli yerine oturmus eleştiri yapan arkadaşlar bence çekemedikleri için eleştiri yapıyorlardır baksana arkadaki kuşlara bile kafayı takmışlar :) kuşlar mağazaya indirimden faydalanmaya gidiyormus arkadaşlar tabi buda bir grafiker mizahı yalnış anlamayın herşey çok güzel olmuş arkadaşım emeğine sağlık ama cidden arkadaki gök yüzü gitmemiş ;)

derya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık çalışma çok başarılı... bana yanlzca şu yüzdelerin beyazları hoş gözükmedi beyaz değilde başka renk olsa daha mı iyi olurdu bence tabi:peace1:
paylaşım için teşekkürler...

ulkerer35

🌱Yeni Üye🌱
ellerine saglik güzel olmus ama bence müsterin %50 lik indirimi %30 dan daha büyük görmek isteyebilir.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine saglik güzel olmus ama bence müsterin %50 lik indirimi %30 dan daha büyük görmek isteyebilir.

müşterim özellikle %30'un diğerine göre orantı olarak büyük olmasınız istedi. nedeni ise %30 indirim bütün markalarda ve ürünlerde geçerli
%50 ise bazı ürünlerde geçerli olduğundan dolayı ok.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım güzel eline sağlık ama ürün biraz geri planda ve %50 30 dan daha buyuk olması olması gerekir

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
ulkerer35 arkadaşımızda aynı soruyu sormuştu müşterinin kendi isteği doğrultusunda yapıldı
%30 daha büyük olmasını istedi ürünlerinin tamamında %30 indirim geçerli o yüzden onu önplana çıkardım evet ürün geri planda müşteriye kalsa hiç ürün resmi ekleme der ama müşteriyi bi şekilde yönlendirmem gerkiyorki bu benim göreyim işi kolaylaştırmak yerine görseli daha uygun bişekilde yansıtmak prensibim olmuş

wish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma gayet güzel olmuş bence.Eine sağlık

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerine sağlık bencede güzel olmuş

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş bi calışma ama

bencede %50 büyük olmalıydı ve kuşlar olasada olabilirdi

iyi calısmalar kolay gelsin