Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel draw dan casmate kesim proğramına aktarma sorunu

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam arkadaşlar .Bir sorunum var yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.Öncelikle belirteyim sitede aradım bulamadım.Bir yerlerde var konu ama çıkaramadım.Bundan dolayı tekrar açtım konuyu.Sorunum şu Corel draw da hazırladığım bir yazıyı casmate programına export yapıyorum.Casmate programını açınca harfler tam daire şeklinde değilde kesik kesik gözüküyor plotterde kestiğim zamanda yuvarlak değil de kesik kesik kesiyor.Yani köşegen şeklinde daire çiziyor .Bu sorunum nerden kaynaklanıyor.Convertliyorum yazıları ungroup yapıyorumbir türlü çözemedim,meseleyi ,yardımlarınızı beklerim.saygılar.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekküler

ilginize teşekkürederim.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel draw dan casmate programına export sorununa birbir çözüm

Arkadaşlar ,bu sorunu bir arkadaş yazmış,denedim başarılı oldu .Çözüm olarak (corel drawdan export yaparken ---EPS--formatında exportlarsak sorun ortadan kalkıyor.Ayrıca yazıları convertleyip ,dış hat çizgilerini yok edip sadece içi dolu bir renkle exportlarsak ,sorun ortadan kalkıyor.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
ayrıca convertleyip yazı çerçevesini sildikten sonra tiff yapıp yollayın sanırım gene sorun ortadan kalkacaktır.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
eps gönderdiginde üst üste 2 tane çizgi oluyor onu nasıl iptal edecezz

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım,yazıların dış hat çizgilerini yok edip exportlamazsan bu sorun oluyor bende çok aradım bu sorunu ,yani diş hat çizgilerini yok edecek ,yazıları convertleyecek,gurupları çözüp,içlerinde renk olarak yazıları exportlayınca bu sorun çözülüyor.Yoksa kesicimakina çiftçizgi olduğu için iki kere kesiyor.Bu da iyibir sonuç vermiyor.Tabiki bu bir ince çözümama daha iyi bir bilen arkadaş daha iyi birfikirle gelebilir. Bizedefaydalı olur.Bunun için bekliyoruz.Ama bu arada senin işini bu yöntem çözer inşallah.Kolay gelsin.