Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya hadi bana su çarpıyo sana ne oluyor bu kafaya nasıl ulaşıyorsun çözemedim gitti :D:D

valla ölüm mevzusu o kadar çok döndü ki bir gün yıkayıp pamuğu tıkayıp ikindiye yetiştiricekler biribirimizi :D:D

Hahhaha kafaya çarpmayan su bu hale getiriyorsa seni bi de sağlı sollu çarpsa ne olur merak ediyorum suyun serinlik etkisi sendeki :D bana bakma sen ben küçükken tütsü dumanı çekmişim bol bol. :D:D:D

Korkma ya cemaat nasıl bilir seni sen onu söyle? :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaha kafaya çarpmayan su bu hale getiriyorsa seni bi de sağlı sollu çarpsa ne olur merak ediyorum suyun serinlik etkisi sendeki :D bana bakma sen ben küçükken tütsü dumanı çekmişim bol bol. :D:D:D

Korkma ya cemaat nasıl bilir seni sen onu söyle? :D:D

Nasıl bildikleri önemli mi kötü de olsa iyi derler nasılsa :D seni nasıl bilir cemaat diycem ama sana da iyi derler:D delidir ne yapsa yeridir biliyorsun :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
İyiki doğdun İrem nice nice nice mutlu yıllar, doğum günün kutlu olsun ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Acı haber Evden kaçan kedi bulunduktan sonra Van depreminden çok etkilendiği için balkondan atladı Şans eseri kurtulan Kedinin ayağı kırıldı :D:D

Yok bu kedi değilmiş üzülme kediler karışmış. Kedisini bulduktan sonra beraber poz bile vermişler kedi sağlam çok şükür :D ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Gördüğüm kadarıyla siz hala buzlu bademe doyamamışsınız Allah gözünüzü doyursun ne diyeyim ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
39 tane daha kalsada gidenin yeri hep başka oluyor :) ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sende de bir bağımlılık seziyorum, zaten bütün tiryakiler senin gibi değil mi, bağımlı olduğunu kabul edemezler :D ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Hiç masum olabildiğin bir günün oldumu merak ediyorum bütün muzurlukların altından sen çıkıyorsun ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hiç masum olabildiğin bir günün oldumu merak ediyorum bütün muzurlukların altından sen çıkıyorsun ...

Çoğunlukla sakin,ciddiyimdir ama kafa dağıtmak biraz olsun neşemi bulamak benimde hakkım :angel:

Birde aynı dili konuştuğumuz, elektiğimizin tutttuğu insanlar olunca çoşuyorum elimde değil :D

Hem diğer bla'cılara haksızlık ediyorsun kimse benden aşağı değil yani hele Martin düşman başına :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Madem elektrikler tutuyor fazla mesajlaşmanın elektrik çarpması gibi bir yan etkisi olursa ne olacak. Bişey olmaz herhalde buzlu bademe devam :) ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl bildikleri önemli mi kötü de olsa iyi derler nasılsa :D seni nasıl bilir cemaat diycem ama sana da iyi derler:D delidir ne yapsa yeridir biliyorsun :D

Ben söliim imam sorar nasıl bilirdiniz cemaat de öbür tarafa çok meraklıydı rahmetli deliye uydu peşinden gitti. :D:D:D:D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Madem elektrikler tutuyor fazla mesajlaşmanın elektrik çarpması gibi bir yan etkisi olursa ne olacak. Bişey olmaz herhalde buzlu bademe devam :) ...

Hımm sen kıskandın şimdi hep buzlu bademler Martine de sana yok diye :D:D aşkolsun al bakalım

kinTf.jpg