Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok "babaannen mi" demezler bir kurban bulmuş haberin yok mu? :D ...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Az ile yetinmeyi biliyorsan ayarlarız bişiler bi kasaba bakayım ben. :D

Hahhaa sen içten içe yaşlanıyorsun ama dışa vurmuyorsun en fenası da bu, görüntü değil önemli olan için kurumasın hep zıpır kalsın ama bu gidişle ileride çocuğunu okula götürdüğünde babaannen mi derlerse hiç kızma. :D:D

hahah sen hep herkesi kendin gibi sanıyorsun analar neler doğuyor hiç haberin yok :D çocuğumu okula götürdüğm de ablan ne kadar güzelmiş derler emin ol :D
bu babaanne mevzusunda bir tecrübe seziyorum sen çocuğunu okula götürdüğnde ayy ne kadar tonton deden mi var demişler :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar sizlere iyi sohbetler bir bardak çay ısmarlayan bile yok oturup resmini çizip avunayım bari. Kolay gelsin ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok "babaannen mi" demezler bir kurban bulmuş haberin yok mu? :D ...

İsterse kurbağa öpsün... :D:D

hahah sen hep herkesi kendin gibi sanıyorsun analar neler doğuyor hiç haberin yok :D çocuğumu okula götürdüğm de ablan ne kadar güzelmiş derler emin ol :D
bu babaanne mevzusunda bir tecrübe seziyorum sen çocuğunu okula götürdüğnde ayy ne kadar tonton deden mi var demişler :D:D

Hahhaa abla mı buna küçük emrah bile güler be :D bence sen nişanlınla çok dolaşma ortalıkta ona kesin senin ablan mı derler. :D:D

Sen benim için endişelenme gençlik iksirini buldum ben. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İsterse kurbağa öpsün... :D:D

Hahhaa abla mı buna küçük emrah bile güler be :D bence sen nişanlınla çok dolaşma ortalıkta ona kesin senin ablan mı derler. :D:D

Sen benim için endişelenme gençlik iksirini buldum ben. :D:D

hahahaha :D yaş kaç senin?

Aman fazla kaçırma zira zeka yaşını etkiliyor :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın erkenci arı :D

Ozaman kimse yarın yataktan çıkamayacak (çarşamba çarşafa dolanır) :D

valla aslında benimde yataktan hiç kalkasım yok ama mecburen kalkıyoruz ama dolanırsak iyi olur galiba bahane olur bizlere :D:D

Günaydın dostum naber? :D

Seni küçükken beşikte çok sallamışlar dostum sallabaş olmuşsun sen. :D:D:D

MTckj.jpg

Güle güle kullanın. :D:D:D:D

dostum salladıkların kesin ama seninde benden eksik kalır yanın yok gibime geliyor bea :D:D

bu arada dostum parayı senin gibi kullanmayı çok isterim :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar sizlere iyi sohbetler bir bardak çay ısmarlayan bile yok oturup resmini çizip avunayım bari. Kolay gelsin ...

Sağol yine bekleriz bi daha çayınla gel. :D:D

hahahaha :D yaş kaç senin?

Aman fazla kaçırma zira zeka yaşını etkiliyor :D

Şimdi sana oturup "akıl yaşta değil başta" uzun uzuuun açıklaması yapmak isterdim ama vakit nakittir. :D:D

Yok yok rahat ol sen akıl olmadığı için etkileyecek bi durum yok ama sen dikkat et kokusu bile zarar gelir sana. :D:D

valla aslında benimde yataktan hiç kalkasım yok ama mecburen kalkıyoruz ama dolanırsak iyi olur galiba bahane olur bizlere :D:D

dostum salladıkların kesin ama seninde benden eksik kalır yanın yok gibime geliyor bea :D:D

bu arada dostum parayı senin gibi kullanmayı çok isterim :D:D

Dostum bende çok bunlardan depoda göndereyim sana da olmadı havlu olanı var elinin kiri olur bea. :rofl::rofl::rofl:

qwerty1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hala gevezeliğinizden hiç bir şey kaybetmemişsiniz