Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hoşgeldin Nur.
Ateş almaya mı geldin?
Özlettin kendini,forum Nur'suz kaldı:)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
bak şimdi ben sana bişimi didim yaa bişimi bişimi bişimi didim didim didim hemen oyun bozanlık yapıosun aaa olmuyo ama nur hanım :p
tam size şöyle güzel bi dondurma sölicektim :emo1::emo1:

sen bana bir kutu dolusu bonibon al, hepsini yutup intihar ediciiiiim..

bu arada az sonra heybetli bir müşteri geliyor.. fazla duramicim arkadaşlar :worried:

Hoşgeldin Nur.
Ateş almaya mı geldin?
Özlettin kendini,forum Nur'suz kaldı:)

vaaayy kimleriii görüüyorummmm
kimlerii görüyorumm

sahi sen kimdin? :D:D:D
kısa bir tanıtım rica ediyorum senden bir ara uygun görürsen, canın isterse, istemezse de o aynı can sağolabilir :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
sen bana bir kutu dolusu bonibon al, hepsini yutup intihar ediciiiiim..

bu arada az sonra heybetli bir müşteri geliyor.. fazla duramicim arkadaşlar :worried:

taamm sana renkli renkli bonibonlar alicimm aman allahım kurtuluyorum sanırım :D:D

bu arada heybetli derkene çok yermi kaplıyor görünüş olaraktan :D:D
mesela iki koltukmu sonuyorsunuz :p:p:emo1::emo1:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
taamm sana renkli renkli bonibonlar alicimm aman allahım kurtuluyorum sanırım :D:D

bu arada heybetli derkene çok yermi kaplıyor görünüş olaraktan :D:D
mesela iki koltukmu sonuyorsunuz :p:p:emo1::emo1:

böyle bir dudağı yerdee bi dudağı göktee, içeri girmeden evvel gömlek düğmelerini görüyoruz, yaklaşık 2 dakka sonra kendisi varmış oluyor falan :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
böyle bir dudağı yerdee bi dudağı göktee, içeri girmeden evvel gömlek düğmelerini görüyoruz, yaklaşık 2 dakka sonra kendisi varmış oluyor falan :D

vauvv o zaman baya bi kütle o vatandaş :D:D dikkatli ol nur adam aç maç gelir sonra seni kaybetmeyelim aman allahım gazete manşetlerini şimdi görür gibiyim :D:D
zavallı genç grafikeri müşterisi haince yedi
öğle yemeğini yiyemediği için gittiği reklam ajansındaki tasarımcıyı yiyen adam :D:D

ama bi sonraki manşetler daha güzel :p
tasarımcıyı yiyen adam mide sıpazmı geçirdi :D
çekilen röntgen sonucunda tasarımcının aramın miğdesine oturduğu anlaşılmıştır :D:D

çokmu hayal kurdum bi anda nee :D:D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
vauvv o zaman baya bi kütle o vatandaş :D:D dikkatli ol nur adam aç maç gelir sonra seni kaybetmeyelim aman allahım gazete manşetlerini şimdi görür gibiyim :D:D
zavallı genç grafikeri müşterisi haince yedi
öğle yemeğini yiyemediği için gittiği reklam ajansındaki tasarımcıyı yiyen adam :D:D

ama bi sonraki manşetler daha güzel :p
tasarımcıyı yiyen adam mide sıpazmı geçirdi :D
çekilen röntgen sonucunda tasarımcının aramın miğdesine oturduğu anlaşılmıştır :D:D

çokmu hayal kurdum bi anda nee :D:D:D

ahahaha
birden coştun :D
sanırım duygu sağanağı yaşadın hohohoh :)

bu arada yolladım adamı, poposuna attım bi tekme, "yürrrrrüüü taş arabasıııı" dedim :D amma sıktım yau

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ahahaha
birden coştun :D
sanırım duygu sağanağı yaşadın hohohoh :)

bu arada yolladım adamı, poposuna attım bi tekme, "yürrrrrüüü taş arabasıııı" dedim :D amma sıktım yau

hadi ben girdim duygu sağnağına mağnağına ama sende girmişsin hehehe
taş arabası hehehe doğru adamın büyüklüğüne göre yakışan bi sıfat :D:rofl::rofl:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
hadi ben girdim duygu sağnağına mağnağına ama sende girmişsin hehehe
taş arabası hehehe doğru adamın büyüklüğüne göre yakışan bi sıfat :D:rofl::rofl:

sen ne diyosun, kravatını tuttum burnumu sildim, sonra "aha pardon, mendilime benzettim birden" dedim :D ama gerçekten mendile benziyordu...
sonra su istedi, bardağa tükürüp peçeteynen siliomuş gibi yaptım, doldurdum suyu uzattım :D sonra buyrun oturun derken koltuğu bi çektimmm GÜMMMM :)

tabi bunlar gözümün önünden geçen isteklerimdi sadecene :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
sen ne diyosun, kravatını tuttum burnumu sildim, sonra "aha pardon, mendilime benzettim birden" dedim :D ama gerçekten mendile benziyordu...
sonra su istedi, bardağa tükürüp peçeteynen siliomuş gibi yaptım, doldurdum suyu uzattım :D sonra buyrun oturun derken koltuğu bi çektimmm GÜMMMM :)

tabi bunlar gözümün önünden geçen isteklerimdi sadecene :)

nur hep söylemişimdir senin şu işkence fantazilerin varyaa süper hee japonlar ne yapsınlar senin yanında :D:D

arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar diler ve bu ben masaisi bitmiş olan ben ben kaçarım
çalışmaya devam eden arkadaşlar iyi çalışmlar dilerim canı gönülden
unutmayın sizin yerinizede gezeceğim :D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
nur hep söylemişimdir senin şu işkence fantazilerin varyaa süper hee japonlar ne yapsınlar senin yanında :D:D

çoook istesem yaparım aslında, demek ki yeterince istemiyomuşum :)
şimdi gülüçlük olsun diye şeediom :rofl: anlıyosundur sen ;)

selam özgül nasılsın?

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Rica ederim.:)

Muhabbeti ne güzel baltalamışım, yeni farkediyorum. Özür dileyip, hiç görünmemiş gibi kaçıyorum.:)

yoo daha neler.. sadece bir gün direk benim muhabbetimin içine bodoslama dalmanı da dilerim :D
mekan sizin iken "selamlar" diyerek köşede durunca ben kendimi "dışarlıklı" hissediyorum :)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne alaka şimdi ahanda bende daldım ne olcek :D:D:D
Bknz: konuyla hiçbir alakam uzaktan yakından ilgim yok :D:D:D
Hoşgeldin fıstık.:) :kiss:
yoo daha neler.. sadece bir gün direk benim muhabbetimin içine bodoslama dalmanı da dilerim :D
mekan sizin iken "selamlar" diyerek köşede durunca ben kendimi "dışarlıklı" hissediyorum :)

Köyden indim şehre...:)

Senin benim mi var yahu? Hepimizin burası...:)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Bu şeye benzedi neydiii ooo!!!
Hahh bi işyerine telefon açarsın şu saatte bi şey bakmaya gelecem diye:)
Aldığın cevap ;
"Ne demek abi buyur dükkan senin" :D