Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarımcı nasıl birisidir?

emmovv

🌱Yeni Üye🌱
tasarımcı egoları yüksek ve ufku geniş olan, yaptıklarıyle yetinmeyip herzaman en iyiyi en güzeli yakalamaya çalışandır.

bencilgrafik

🌱Yeni Üye🌱
tasarımcı:0 dan tasarlayan ve "farklı ama kabul edilebilir!" dedirtendir.
Ben bu gerçeği taşıyabilirim ;)

esmot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımcı demek bana göre; aynı olmayanı yaratmak. Farklılaştırmaktır. Kötü ürünü bile cazip hale getirebilmektir tasarımcı olmak. :D

sherifhe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarımcı: Kafasında canlandırdığı, hayal ettiği şeyleri bır komposızyon halıne getıren kişidir.
AMA asıl TASARIMCI: bu kadar kararsız musterı varken müşterinin hayal ettiği şeyleri yapabılen isteğıne cevap veren kısıdır..:wink::wink:

babasultan61

🌱Yeni Üye🌱
Soğuk çay, soğuk nescafe, aroması dibe çökmüş meyve suyu ve asidi kaçmış kola terimleri geliyor direkt benim aklıma... Yanlış olabilir ama bi grafiker bence soğuk çayla özdeşleşiyor:)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir gidin allah aşkına hanginiz 0'dan yaratıyorsunuz. Yaratıcı tektir. O da Allahtır. Ondan başkası yaratamaz.. Sizler yalnız esinlenirsiniz yaratıcının yoktan var ettiklerini..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bir gidin allah aşkına hanginiz 0'dan yaratıyorsunuz. Yaratıcı tektir. O da Allahtır. Ondan başkası yaratamaz.. Sizler yalnız esinlenirsiniz yaratıcının yoktan var ettiklerini..

Konuyu yanlış anladın sanırım.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar konuyu çarpıtmadan size kısaca açıklayayım. Tasarımcı: Müşterinin grafiksel isteklerini karşılayan şahıstır. Hiç unutamadım bir tabela tasarımım var siyah zemin üzerine koyu lacivert yazılarla firma ismini yazdım tüm itirazlarıma rağmen tasarımı değiştiremedim ama izinsiz olarak zemine kenarlar siyah ortası beyaz olacak şekilde dairesel renk geçişi verdim ve yazılar öne çıksın diye yanlarına beyaz kontür attım, müşteri tabelaya bayıldı ama ben o işi bizim yaptığımız belli olmasın diye etiket bile koymadım, bu şekilde etiket koymaya bir kaç çalışma daha var ama müşteri istedi ben yaptım hepsi de bayıldılar sonuç müşteri beğenmezse istediğin kadar farklı , estetik, güzel nasıl adlandırırsanız çizseniz de müşteri beğenmeden çöpe gider ...

Sivatoras

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yaratmak Değil Tasarlamak desek daha uygun olur Yaratmak Yoktan var etmektir madde anlamında oda Yüce yaratıcıya Özgü Bir durum, Grafiker tasarımcıdır o olanla yetinir...

LeFreak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kelimeleri belirli kalıplaşmış anlamlar arasına sıkıştırmak tasarımıcıya ait bir davranış değildir. Zaten bir bakıma hayal dünyasına daha yakın bir yerde ikamet eder kendisi, kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yerlerde.

bestofset

🌱Yeni Üye🌱
İnce sükseli ve abartıya kaçmayan ayrıntılar her zaman özgündür ve bireyi farklı kılar.

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Salt "yerleştirme" yaparak kolaya kaçmak yerine zaman ayırıp sıfırdan yaratandır.

cansarigul

🌱Yeni Üye🌱
bir grafik tasarımcı, kendinden bir parça bir şeyler ekleyerek hazırladığı tasarımları ile insanları kendi hayal dünyası içine sürükleyen ve büyülemeyi başarabilendir.