Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mouse Alacagım Sizce Hangisi

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
Corelcilere Sormak İstedim Bu Soruyu.Nedeni Cogunlukla corelde oldugum için çizimler için hangi mouseyi tavsiye edersiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Valla A4 tech kullanıyorum ama buda biraz abartı.Rahat bir mouse al kullan :D Sonuçta mouse rahatsa çizimi sen yapıcaksın mouse değil..

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
yok ondan değil baktım durum ciddi elim ayagım agrımaya basladı.Bilgisayarcıya gittim grafikerim dedim bana dunya kadar mouse cıkarttı kalakaldım alamadan geri dondum

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Konu doğru yerine taşınmıştır.

korkaks

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
t.me
MICROSOFT SIDEWINDERMOUSE HKA-00003
mouse1tj9.jpg

bu modellerden kullanan arkadaslar varmı acaba
mouse2bq9.png

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
o ne öle yandan çıkan :d Kanatlı mağus :D

emre1789

🌱Yeni Üye🌱
bnde microsoft lazer var... ayrıca diğer pc de de a4tech x7 var... ikisi de süper tavsiye ederim

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
A4 Tech in X5 modelini + bileklikli mause pad seni çok rahat ettirecektir.Office tuşu sayesinde toplamda 48 fonksiyonu mause dan ayarlıyorsun.Ben çok memnunum.Fiyatı da çok uygun 15 ytl

-1071153986.jpg

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
2457.jpg

Notebook kullanıyorum... Notebookta grafik çalışmalarımı yapıyorum ve rahat olduğum tek fare bu... masaüstünde de bu ya da buna benzer bir fare kullanabilirsin... Yaklaşık 13 yıllık bilgisayarcılık geçmişimde en rahat olduğum fare bu oldu... daha önceki faremde başparmağım burkulmuştu o kadar kötü etkisi olabiliyor farenin...

ancak microsoft ürünleri (her nekadar tekelciliğinden hoşlanmasamda) gerçekten kaliteli... ayrıca farenin altına bileğini destekleyecek bişey kullanırsan çok rahat olursun... bu fare ile çalıştığım programlar CorelDRAW, Photoshop CS3, Macromedia (şimdi adobe oldu tabi) Dreamweaver, Flash ve benzeri programlar... hiçbir sorun da yaşamıyorum... şarjlı bir kalem pille enerji sorununuzu da çözüyorsunuz... kablosuz olması ayrıca hareket özgürlüğü sağlıyor...

ancak tercih size kalmış...

...

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mouse alırken benim tavsiyem Lazer olması ve DPI değerine dikkat etmeniz. A4Tech X7 kullanıyorum. Hassasiyetini üzerinde bulunan bir tuş vasıtasıyla yapabilirsiniz. Ayrıca hassas çizimlerinizde kablosuz mouse sorun yaratabilir. Kablolu tavsiye ediyorum.

Kolay gelsin...

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
everest mx500 tavsiye ederim uygun bir fiyatı var ve hangi pad kullanırsan kullan pixel atlaması yok yani en ufak hareketler içinde uygun. birde bileğin ağırıyorsa silkon jeller vvar bileğinin altında şişkin biyer var silkon :) çok rahat bir pad tavsiye ederim.. fazlada para harcamana gerek yok..

zombi1976

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence microsoft wireless lazer mause 2 senedır kullanıyorum çok memnunum

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
A4tech x7.. 2500 dpi kadar ayarlanabilir özelliği var. ben onu kullanıyorum ayrıca yılan derisi işlemeleri ve ele oturuşu çok iyi..