Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Led Işık Yapımı

brave_boy

🌱Yeni Üye🌱
Üstadlar Photoshopda Led Işık Yapımı Hakkında Yardımı Arastırdım ama ne yazık ki istedigim gibi bi led ısık tasarımı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

Üstadlar Yokmu Bu konuda Yardımcı olabilecek :sadsmile::crying:

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Led ile kastın neon lamba tarzımı?
eğer öyle ise dilediğin şekli çizdikten sonra içini doldur ve o layerı çoğalt. duruma göre kopyaladığın layer'a gaussian blur ver? aslına bakarsan tam olarak ne istediğini anlatırsan iyi olacak..

62302336og0.jpg

brave_boy

🌱Yeni Üye🌱
Üstad Ledden Kastım su
ledpano.jpg

bu orjinal bi resim ama ben buna benzer panolar yapmam lazım photoshopta yani müsteriye iş bittikten sonra bu sekilde gözükücek demem için tabi farklı renklerde gif olarak eger yardımcı olursan bu konuda cok mutlu olucam :sweating:

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ahh evet ya bu sorunu bende yaşadm arkadşm... bende freehand de istenilen çizimi noktalar halinde çizdm... photoshopta da renklere göre efekt verdm... sanırım yanlış anlamadıysam birde farklı renklerde ışıkların yanmasını istiyorsun... o zmn hazırladığın noktaları hangi renkleri istiyorsan onlarla farklı farklı yapacaksn.. sonra bunları photoshopta efekt vererek ayrı ayrı layerlar halnde hazırlayacksn... daha sonra işi imagereadye aktarıp animation dan yararlanarakk bi gif çalışması elde edebilirsn :)

arkadaşlar biraz acele oldu unamarım anlatabilmişimdir... çalışmayı kendiniz yapıp kaydettiğinizde İNTERNET SAYFASINA SÜRÜKLEYİP AÇMAYI UNUTMAYINNN.. bende öyle açılıyor başka türlü açabilen varsaa beni de bilgilendirsen lüütfeen :)

derssonki4.jpg

dersiingn8.gif

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
ancak son seçenek cs4 te yok imageready uygulaması cs4 içine gömüldüğünden gif olarak atamıyoruz o sorunu nsl hallederiz sırf bu yüzden cd 3 e geri dönüş yapıyorum :(

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) orasını bende bilmiyorumm.. cs3 kullanıyorum bende.. üstadlara sormak gerek bu soruyu..

talash

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.digitalha.com
Animasyon olurda kaydetme seçeneği olmaz mı? Animasyonunuzu hazırladıktan sonra File > Save for web and devices pencerisini açıp oradan gif olarak kaydedebilirsiniz.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Photoshopta Window >> Animation ı açıp animasyonunuzu oluşturduktan sonra ,File >> Save For Web & Devices i seçin.Açılan pencerede sağ üstte "Save" e tıklayıp kayıt yerini seçip Tamam diyerek çalışmanızı .GİF olarak kaydedin.

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birde cs3 de varsa 4 de hayli hayli vardır bunuda bi kenara yazın ...