Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yazı yazarken Corel Kapanıyor..

fotokopici

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar corel X4 kullanıyorum hem kendi kullandığım proğramda hemde arkadaşın kullandığı corel aynı davranışı yapıyor nedeni ne olabilir acaba
JAY FOOTLİK ismini yazdığımda corel sayfası kapanıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Benzer konular

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
lisanslı sürüm kullanın veya yenisini indirin :)

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar benimde başıma geliyordu tools/options/text/quickcorrect içindeki işaretli olan bütün kısımların işaretini kaldırın spelling içindeki perform automatic spel checking işaretini kaldırın "ok" deyin. coreli kapatıp yeniden başlatın. yazılarınızı değiştirmediğini ve hata vermediğni göreceksiniz. :)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar benimde başıma geliyordu tools/options/text/quickcorrect içindeki işaretli olan bütün kısımların işaretini kaldırın spelling içindeki perform automatic spel checking işaretini kaldırın "ok" deyin. coreli kapatıp yeniden başlatın. yazılarınızı değiştirmediğini ve hata vermediğni göreceksiniz. :)

Sorunuzun denenen ve benzer sorunları çözen yöntemi yukardaki alıntıdadır.

Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz. Bu seferki için ben gerekli düzeltmeyi yaptım.