Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hayır yok işlerimi aldılar içerdeler :D çokta tınlıyorum yani anlatamam

senin adına kararlar veriliyor o halde doğru mu anladım. niye tınlamıyorsun el elee. Bak şimdi ben heyecan yaptım vellehe...güzel haber çıkacak inşallah...daha doğrusu en hayırlısı senin için ne olacaksa o olsun ;)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
senin adına kararlar veriliyor o halde doğru mu anladım. niye tınlamıyorsun el elee. Bak şimdi ben heyecan yaptım vellehe...güzel haber çıkacak inşallah...daha doğrusu en hayırlısı senin için ne olacaksa o olsun ;)

hiç takmıyorum valla inş çıkartılar çıkarmasalar bile ben iş bulunca çıkıcaktım şimdide çıkartsalar tatil yaparım :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hiç takmıyorum valla inş çıkartılar çıkarmasalar bile ben iş bulunca çıkıcaktım şimdide çıkartsalar tatil yaparım :D

bak tatile bağladı hemen :D
en azından çalışıyor olman daha iyi olur diye düşünüyorum. Az da olsa bir gelir, hem uğraş, hem gelişim için bu gerekli...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bak tatile bağladı hemen :D
en azından çalışıyor olman daha iyi olur diye düşünüyorum. Az da olsa bir gelir, hem uğraş, hem gelişim için bu gerekli...

kesinlikle çalışmadan duramam ben ev kızı olduğumu ve temizlik yaptığımı düşünemiyorum :D ne senrolitalığım nede matmazelliğim kalır :D:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kesinlikle çalışmadan duramam ben ev kızı olduğumu ve temizlik yaptığımı düşünemiyorum :D ne senrolitalığım nede matmazelliğim kalır :D:D

:rofl: vellehe kakılmışa dönersin iki dakikada, sinyoritalık eyidir :D
hiç anlamam niye evde hep temizlik yapılır, yav hiç mi temizlenmez nasıl bir kirse bu :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
:rofl: vellehe kakılmışa dönersin iki dakikada, sinyoritalık eyidir :D hiç anlamam niye evde hep temizlik yapılır, yav hiç mi temizlenmez nasıl bir kirse bu :D

çok güzel bir yaklaşım bende hiç anlamam anne ne yaptın bugün hiçç temizlik yerleri sildim toz aldım dıye baslar :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel bir yaklaşım bende hiç anlamam anne ne yaptın bugün hiçç temizlik yerleri sildim toz aldım dıye baslar :D

Evi kaldırıp konduruyorlar vallaha. Ama ben olayı çözdüm :emo1:
Annem kesin birşey kaybetti, bize söyleyemiyor hergün temizlik yapıyorum bahanesiyle onu arıyor :rofl:
senin annen de kesin bişey kaybetmiş :D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
ben geldimmmmmmmmmm iyi aksamlar arkadaşlarrr :))) nasılsınız çok özledim bla bla yı sizleri :))

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydın arkadaşlar...hayırlı cumaralar...
bol kazançlı bir gün diliyorum...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
bilmiyorumki kimse bana bişey demedi :D işten çıkmak istediğimi söledim hemen olmaz yerine birini bulana kadar dendi :S

haydeeeeeee, niye öyle dedin ki?
Yerini kimseye gaptırma gayri :D
8 aydır ordasın en az 4 ay daha sık dişini bari çıkarken tazminat alırsın :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
haydeeeeeee, niye öyle dedin ki?
Yerini kimseye gaptırma gayri :D
8 aydır ordasın en az 4 ay daha sık dişini bari çıkarken tazminat alırsın :D

onlar kovuyorlarki ne biliyim böle gururum incildi onlar çıkartıcağına ben çıkıyım dedim ama pek istenmedi müdürüm suratını astı bana baya :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
onlar kovuyorlarki ne biliyim böle gururum incildi onlar çıkartıcağına ben çıkıyım dedim ama pek istenmedi müdürüm suratını astı bana baya :D

yaa evet "kovulmak" kelimesini kullanırsak, pek hoş durmuyor ve incitici oluyor. Bende bir kaç kez yaşadım bu durumu.
"İşten ayrılmak" ya da "patronla birbirimizden elektrik alamadık" deriz :D
iyi bak müdürün en azından seninle aynı fikirde değil.
Bu durumlarda keskin kelimeler, yani "işten ayrılmak istiyorum" gibi değil de. Firmanın senden memnun olup olmadığını sormak daha doğru olur. ;)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaa evet "kovulmak" kelimesini kullanırsak, pek hoş durmuyor ve incitici oluyor. Bende bir kaç kez yaşadım bu durumu. "İşten ayrılmak" ya da "patronla birbirimizden elektrik alamadık" deriz :D iyi bak müdürün en azından seninle aynı fikirde değil. Bu durumlarda keskin kelimeler, yani "işten ayrılmak istiyorum" gibi değil de. Firmanın senden memnun olup olmadığını sormak daha doğru olur. ;)

firma memnunda neyse :D:D:D eeee sinyolitalığım hala elde dime :D