Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lokum Kutusu Tasarimim

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lokum kutusu olarak kuşaklı bir kutu tasarımı yaptım :)

seyranlokum2lp1.jpg

Düşüncelerinizi merak ediyorum...

Benzer konular

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Buda ikinci tasarımım

Kuşaklı pastane kutusu olarak; kutu kırmızı ****lize olacak üstündeki koyu renkli desenler lak olacak. Kuşaktaki delikten kutunun üstündeki sarı varak görünecek. Kuşak üstündeki desenlere göre kesilecek ve desenler varak olacaktır.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
seyranlokum1pu2.jpg

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
ilk yaptığın çalışmayı begendim gayet soft ve hoş görünüyo, ama kırmızı çok parlak oldugu için biraz rahatsız edici ama oda guzel..

Ellerinize sağlık..

Başarılar..

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci kırmızıya boğulmuş gibi duruyor. birincinin de gayet nezih bi havası var.etrafındaki silik görüntü de farklı bi güzellik katmış. sarmaşık çok şık bi görüntü veriyor yerleştirildiği yere. lokumlar da çok hoş görünüyor burdan:p

kısacası ellerinize sağlık
kolaylıklar dilerim

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence ikinci kirmizi olan daha iyi birinciye göre ama kirmizidaki motiflerin yüzdesini biras arttirirsan daha güzel olacaktir ve bu tarz calisma ve renklerde sari yerine ben olsam farkli bir altinyaldiz kullanirdim eline saglik

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İki çalışmanın birbirinden farkı şu:

1.nci çalışma alt kutu tekrenk baskı. Kuşak 4 +1 renk (kuşağın zemini) yani iş bskıyla ortaya çıkıyor.

2.nci çalışma da ise alkutu mat ****lize üzsütüne lakta desen verilmiştir. kırmızının içine %20 kadar siyah koyun asıl renk o oluyor bukadar kırmızı değil :)
kuşakta dediğim gibi kırmızı varak baskıdır.

Bu arada hologram yaldız kullandım seyran yazısında harika oldu. Bu işler basıldı numune yaptım firmaya bakalım hangisini beğenecekler arkadaşlar değerli paylaşımlarınız için teşekkürler :)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
birinci çalışma güzel ama kutunun bıçak izini felan görebilseydik dahada güzel olurdu almanyada satışa sunuluyor bu ürünler heralde

daimakafein

🌱Yeni Üye🌱
Anlatılmak istenenden çok karşıdakinin ne anlayacağı gibi bi çalışma olmuş. Yani ilk tasarıma baktığımızda göze çarpan ürün ve logosu değil. Daha çok brushlara göz takılıyo. Bİraz daha sade olup ürünü ön plana çıkartabilirsin kolay gelsin...

asansu

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık süper olmuş:)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
:pacman1:ilk yaptıgınız çalışmada bence yazıdaki sarı ren o kırmızıya gitmemeiş birbirlerinden nefret edere gibi duruyorlar bir arada birde seyran yazısının altında küçük bişey yazıyor oda anlaşaılmıyor pek umarım pakete basılsıgında anlaşılır.. birde ilk çalışmada yazıyı ovalin içine almayın bence ve ikinci çalışmaya uyguladıgınız yazı tipini birinciyede uygulayın o desende daha hos dudur diye düşünüyorum...birinci çalışmadada uygun bir lokum resmi olsa daha güzel olur..ambalaj resimlede lokum oldugunu ifade etmiş olur..ikinci çalışmanıza gelincede o hakikaten çok hoş begenilmeycek gibi değil elinize ve düşünme gücünüze sağlık....

merih9

🌱Yeni Üye🌱
lokuölar daha önde canlı ve büyük olursa müşteri onu yemek için elini bile uzatabilir birde onu deneyebilirseniz çok iyi olur

topik

🌱Yeni Üye🌱
bence ürün ismi ve görseli daha büyük olmalı. brushlar da biraz fazla olmuş bence, ürünün kendisi arada kaybolmuş.