Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Beyin fırtınası

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar, aklıma bir proje geldi. Umarım anlatabilirim sizlere , katılımda olursa güzel bilgiler toplanır kanaatindeyim.Bu çalışma düşündüğüm gibi ilerlerse hem yeni öğrenen arkadaşlarımıza faydalı olacak hemde diğer arkadaşlarımız yeni fikirlerle ufuklarını açacaktır.

Proje şu: Tüm üyeler olarak bir ajansta görevliyiz ve müşteri bize bir proje verdi. Tüm detayları düşüneceğiz. Yaratıcı fikirler sunacağız. Kimi düşünceler ufuk kaçık olacak kimi ise kalıplaşmış.

Örnek : Müşteri X kayısı reçeli üreticisi. firma adından başlanarak

A üye - ambalaj şekli cam olmalı. Ürün görünür, sağlıklıdır. gibi tez savunur.
B üye - Ürün 250 gr. 500 gr. 1 kg. şeklinde olmalı. 250 gr. çekirdek ailelere hitap eder. gibi savlar sunar.
C üye - cam kavanozda olsun ama karton ambalajda olsun sadece bir yüzü açık olsun. diğer alanları görsel ile zenginleştiririz. Reçelin faydalarını yazarız diyebilir.

Bu gibi örneklerle devam ederek bir kimlik kazandırma projesi bu.

eğer ben yaratıcıyım, kılı kırk yararım diyorsanız bunu severek desteklerim diyorsanız. konuya mesaj yazın yeterli sayıya ulaşılırsa ilk proje için start verelim.

Benzer konular

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
projenizi destekliyorum. katılımcı olurum.

tabii kimse birbirinin fikrini çürütmeye kalkmaz,
karşılıklı kişisel polemiklere dönüşmez ise
güzel bir beyin fırtınası ekibi olabiliriz.

sonuçta uçuk kaçık fikirler de olsun dediğiniz gibi..
fikirlerden, fikirler çıksın.

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bir düşünce. bir zamanlar The Apprence diye bir yarışmanın Türkiye versiyonu olan Çırak yarışmasında da böyle bir çalışma istenmişti. Çok yararlı olacağına eminim.
Böyle bir organizasyonda da olmak isterim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
projenizi destekliyorum. katılımcı olurum.

tabii kimse birbirinin fikrini çürütmeye kalkmaz,
karşılıklı kişisel polemiklere dönüşmez ise
güzel bir beyin fırtınası ekibi olabiliriz.

sonuçta uçuk kaçık fikirler de olsun dediğiniz gibi..
fikirlerden, fikirler çıksın.

Kırıcı olmamak ve inatlaşmamak çok önemli tabiki.

Farklı düşünceler olacaktır mutlaka, anlayış çerçevesinde konuşulmalı.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Siz deyin biz yapalim.

Uçuk kaçik fikir mi :D bizde bolca var.

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Sonuna kadar destekliyorum katılımcıda olurum bu sayede zengin bir fikir deposu oluşturulmuş olur. Bu mesleği icra eden tüm arkadaşlarımız için kaçırılmaz bir fırsat diye düşünüyorum. Umarım hemen start verilir

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Böyle birşey olacaksa nasıl olacak tam olarak? Yani bir forum oyunu olarak falanmı yapalım diyorsunuz onu anlayamadım. He birde konu sürekli aynı kalırsa bir süre sonra tıkanacaktır. Atıyorum 10 mesajda bir konu değişmesi gerek ya da farklı bir proje olmalı. Katılıma göre 20 mesaj da olabilir. Her neyse...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sonuna kadar destekliyorum katılımcıda olurum bu sayede zengin bir fikir deposu oluşturulmuş olur. Bu mesleği icra eden tüm arkadaşlarımız için kaçırılmaz bir fırsat diye düşünüyorum. Umarım hemen start verilir

Benim gibi düşünmenize sevindim. Katılımın çoğalması ile start verilecektir.Teşekkürler.

Böyle birşey olacaksa nasıl olacak tam olarak? Yani bir forum oyunu olarak falanmı yapalım diyorsunuz onu anlayamadım. He birde konu sürekli aynı kalırsa bir süre sonra tıkanacaktır. Atıyorum 10 mesajda bir konu değişmesi gerek ya da farklı bir proje olmalı. Katılıma göre 20 mesaj da olabilir. Her neyse...

Bunu bir oyun olarak görmeliyiz, eğlenirken ise öğrenmeyi hedefliyoruz. Yani nasıl.
Örnekte verdiğim reçel ürününün ambalaj yüksekliği ne olacak. Market raflarının yüksekliği nedir? Tek düşey olarak tek sıramı yapılmalı 2 sıramı 3 sıra mı. 3 sıra oluduğu taktirde tombullaşırmı ?
Ürün Koli ebatı ne olmalı . Nakliye şartlarını düşünmek.

bunun gibi bir çok detay var arkadaşlar.

Bir proje bitmeden yenisine geçmek hata olur.