Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lynx signpal s60 plotter kesici için xp driver

drcomputer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
LÜTFEN ACİL YARDIM EDİN
LYNX SIGNPAL S60 PLOTTER KESİCİ İÇİN XP DRİVER
Lazım ve nasıl yüklendiği konusun da özel bir ayarı varsa anlatırsınızda çok sevinirim çok çaresiz kaldım...

Dün akşam bir tabelacının bilgisayarına Format atma cahilliğinde bulundum. Nasılsa Cd si var diye kesiciye dikkat etmedim fakat elimdeki Cd win.95 için tasarlanmış Bir türlü logo sınamasından da geçmedi saat sabah 04.00 sularına kadar uğraştım İnterneti altına üstüne getirdim fakat bulamadım upload edecek bir arkadaş çok sevaba girecektir.

Benzer konular

drcomputer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vayyy beee kimsede yok veya herkes çok yogun neyse yinede çok teşekkürederim Ben driver'i buldum Başka bir marka ama kesiciyi aynen çalıştırıyor.

Buyrun arkadaşlar Bundan sonra aramaya gerek kalmasın Link burada Kesici BOBCAT-BI İLE AYNI SADECE MARKA FARKLARI VAR BU YÜZDEN BONCAT-BI DRİVERİ BUNLAR AMA GARANTİ CALIŞIYOR WİN.7 DE BİLE CA
Lynx sıgnpal s60 plotter kesici

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Vayyy beee kimsede yok veya herkes çok yogun neyse yinede çok teşekkürederim Ben driver'i buldum Başka bir marka ama kesiciyi aynen çalıştırıyor.

Buyrun arkadaşlar Bundan sonra aramaya gerek kalmasın Link burada Kesici BOBCAT-BI İLE AYNI SADECE MARKA FARKLARI VAR BU YÜZDEN BONCAT-BI DRİVERİ BUNLAR AMA GARANTİ CALIŞIYOR WİN.7 DE BİLE CA
Lynx sıgnpal s60 plotter kesici

Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ederiz.

sezersa

🌱Yeni Üye🌱
usta bu driver bana çok lazım silinmiş tekrar atarmısın şimdiden tşkrlr emeğine eline sağlık allah razı olsun

drcomputer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SEvgili Sezersa Az önce raslantı eseri gördüm yazını hala lazımsa lütfen yaz yarın güncelleyeyim Tühh yaa :(