Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canon 650D ve Nikon 5200 Arasında Tercih

procoder

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fullnext.com
Canon 650 D ve Nikon 5200 Arasında Kaldım.

Canonun İSO değeri yüksek ve Dokunmatik ekran. Nikonunda kendine özel özellik ve güzellikleri mevcut.

peki dokunmatik ve iso öne alırsak nikon mu tercih edilir yoksa canon mu.

bu fiyatlara eş değer olarak, kardeşim bunu alacağına sana şunu tavsiye ederim.. gibi tavsiyelerini çok önemli. lütfen düşüncelerinizi yazarmısınız. karar vermem lazım kısa süre içerisinde alınacak.

Birde neyi neden tercih edicemi açıklarsanız sevinirim. Ben kıyaslamalarda nikon 5200 ile canon 650 arasında takıldım. önerilerinize açığım.
teşekkürler.

ben ileride objektifi yükseltmek istiyorum bunu da göz önüne alarak hangisini tercih edelim. ileride ah keşke şunu alsaydım demek istemiyoırum. yükseltmeyede açık olsun istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canon 650 D ve Nikon 5200 Arasında Kaldım

Nikoncular ve Canoncular = Fenerbahçeliler ve Galatasaraylılar gibidir.

Birbirine karşı her zaman diğeri için onun şusu, bunun busu artı özelliklerdedir diyebileceğiniz çok fazla kullanım özelliği bulunmaktadır.

Ha konuya vakıfmıyım hayır. Yıllar önce Nikon D50 kullanmış ve memnun kalmış, fakat o zamanlarda da bu nikon canon arasında kalmış biri olarak yazıyorum.

procoder

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fullnext.com
Ben daha önce profesyonel kullanmadığım için neresinden nereye dikkat edicemi bilemiyorum. sizler kısa bi özellik bakımı ile artı ve eksi özellikleri görebilirsiniz. ben baktıkça kendi kendime yorumluyorum çünkü daha önce profesyonel kullanmadım.

kullanıcı görüşleri önemli benim için. burada şu özellikten dolayı ilerde pişman olursun gibi yorumlar ve tavsiyeler.

procoder

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fullnext.com
Çözünürlük ve Odak Noktası kullanıcı için önemli anlaşılan..

peki canondaki iso ve ekran bakımından varolan özelliğini nikonunda çözünürlük ve odak noktası detayını ele alarak hepsini biyerde toplayan yada yakını olan bi makine önerebilirmisiniz ?

hepsini bi arada toplayan bi makine yok anladığım kadarıyla. ama birçok özelliği taşıyabilecek olan bi makine ?

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
Çözünürlük ve Odak Noktası kullanıcı için önemli anlaşılan..

peki canondaki iso ve ekran bakımından varolan özelliğini nikonunda çözünürlük ve odak noktası detayını ele alarak hepsini biyerde toplayan yada yakını olan bi makine önerebilirmisiniz ?

hepsini bi arada toplayan bi makine yok anladığım kadarıyla. ama birçok özelliği taşıyabilecek olan bi makine ?

Nikon D7100
canon 70D