Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mac pro için mönitör

maktul

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar mac pro oval kasalardan almayı düşünüyorum ama ekran konusunda henüz karar veremedim renkleri tam olarak net verebilsin istiyorum crt monitörler en iyisi fakat artık üretilmiyor sanırım onun yerine ne alabilirim fikirlerinize acil ihtiyacım var...

not: 27 veya 29 inç olsun lütfen

Son düzenleme:

Ddrome

🌱Yeni Üye🌱
Hah sonunda beni anlayan bir arkadaş Bende haftalardır iki adet 24 inch cinema display arıyorum. Eski mac prolarda kullanılan tipte. Herkeste bana oğlum kafayımı yedin diye soruyor ama anlatamıyorum. 27 çok parlak. :D MAt değil :).

Maktul sen üst paragrafı salla. Bütçen'e en uygun cinema display'ı seç al biliyorum eş değerlerine göre inanılmaz pahalı ama hakkını veriyor emin olabilirsin.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar mac pro oval kasalardan almayı düşünüyorum ama ekran konusunda henüz karar veremedim renkleri tam olarak net verebilsin istiyorum crt monitörler en iyisi fakat artık üretilmiyor sanırım onun yerine ne alabilirim fikirlerinize acil ihtiyacım var...

not: 27 veya 29 inç olsun lütfen

Renk olayı sizin için önemliyse eizonun flexscan serisini önerebilirim. Kullandığı panel olsun yazılım olsun sizi fazlasıyla tatmin edecektir birde yanında kalibrasyon cihazı alırsanız tadından yenmez, bütçe sorun değilse C serisini önerebilirim bunlar daha pro modellerdir ayrıca kalibrasyonları dahilidir yalnız her eizo gibi bu monitörlerinde fiyatları 2000$ dolarlarda dolaşıyorbunun dışında daha düşük bir bütçeyle önerebileceğim monitör apple'lın thunderbolt modeli monitörleri olur. eizo ile aynı panele sahiptir ve piyasadaki en iyi 2. monitördür (doğru renk barındırma anlamında).