Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance fiyat listesi

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar merhaba, yine ben:D

Freelance işler için belli bir fiyat listesi varmı? Nette arastırdım ancak eski tarihli olanları buldum. DesteğniZi rica ediyorum. Teşekkürler

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben genel olarak müşteriye ve aldığı zaman göre fiyat veriyorum,bunu müşteri yede söylüyorum, kimi adamın broşürü 2 saat sürerken kimisinin 3 gün sürüyor, revizeleri bitmiyor, çokta aşağı düşüp 5-10 tl ye tavsiyem iş yapmayın.En basiti kendinize günlük bir bütçe belirleyin çalıştığınız güne göre ücret alabilirsiniz.

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben genel olarak müşteriye ve aldığı zaman göre fiyat veriyorum,bunu müşteri yede söylüyorum, kimi adamın broşürü 2 saat sürerken kimisinin 3 gün sürüyor, revizeleri bitmiyor, çokta aşağı düşüp 5-10 tl ye tavsiyem iş yapmayın.En basiti kendinize günlük bir bütçe belirleyin çalıştığınız güne göre ücret alabilirsiniz.

bana tek tek işe göre ortalama piyasa fiyatları lazım.

meldido

🌱Yeni Üye🌱
Piyasa bulunduğun şehre göre dalgalanır. Yine de kullanıcılardan net bir bilgi almak istiyorsan daha açıklayıcı olmalısın. Atıyorum bir sosyal medya görseli mi hazırlayacaksın yoksa baskı işi mi baskı işi ise broşür müdür kaça kaçtır poster ise kaçakaçtır logo mu kartvizit mi nedir detaylı bir şekilde yazmanı öneririm.

Herkes paylaşmak istemeyecektir ama işin aslına bakarsan güzel bir başlık açmişsin. Daha önce açildi mi başlık bakmadım doğrusu.

Programlarını orjinal mi kullanıyorsun kullanıyorsan zaten 5-10₺ ye tasarım yapacak kadar düşmezsin her ne olursa olsun düşme zaten 5 ₺ ye çıktı alamazlar yaptığın işin kalitesi de fiyatlarını etkiler tabii ki. İşi aldığın firmanın bütçesi de.

İyi çalışmalar.

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de arıyorum bu senenin ortalama fiyatlarını arkadaşlar