Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

puan/değerlendirme butonu sorunu ?

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
ba351l305ks305z1.jpg

Not: Öneri, İhbar, ve Kişisel Olaylar sadece özel üyelere açık olduğu için buraya açtım konuyu.

Benzer konular

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Reklamlar mı üstte kaldı sorunu pek anlayamadım kusura bakma :S

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Ben reklem engelleyici kullaniyorum da istersen sende kullan.Firefox 'un eklentisi.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Teşekkür ederim,
reklamlarda lazım diye düşünüyorum. İşime yarayabilir.
int. kapatınca belleği temizliyorum sadece.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben de puan degerlendırmede sorun yasıyorum sanırım herkesi dğerlendiremiyoruz
ama forum kurallarında böyle bir ibarenin geçtiğinide hatırlamıyorum

acaba herkesi değerlendirme hakkımız yok mu mesela arı üyeler özel üyeler gibi forum kurallarında böyle bir ibare hatırlamıyorumda

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
ben de bu konuda sorun yaşıyorum
acaba herkesi değerlendirme hakkımız yok mu
mesela arı üyeler özel üyeler gibi
forum kurallarında böyle bir ibare hatırlamıyorumda

Her halde hiç bir özelliğimiz olmadından dolayı ve bedava üyelik yaptığımız için bir kişiyi bir kere değerlendirebiliyoruz bir konuda.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
ben de puan degerlendırmede sorun yasıyorum
sanırım herkesi dğerlendiremiyoruz
ama forum kurallarında böyle bir ibarenin geçtiğinide hatırlamıyorum

Her halde hiç bir özelliğimiz olmadından dolayı ve bedava üyelik yaptığımız için bir kişiyi bir kere değerlendirebiliyoruz bir konuda.

Değerlendirmede şöyle bir durum var: Bir gün içinde belli bir sayıda tp verebiliyorsunuz. Ayrıca bir kişiye arka arkaya tp veremiyorsunuz. Arada belli bir sayıda (sayıyı bilmiyorum) kişiye de tp vermelisiniz. Kişinin özel, arı, normal üye olması ya da yönetici olması tp verilmesini etkilemez.

Açıklayıcı olmuştur umarım.:)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Değerlendirmede şöyle bir durum var: Bir gün içinde belli bir sayıda tp verebiliyorsunuz. Ayrıca bir kişiye arka arkaya tp veremiyorsunuz. Arada belli bir sayıda (sayıyı bilmiyorum) kişiye de tp vermelisiniz. Kişinin özel, arı, normal üye olması ya da yönetici olması tp verilmesini etkilemez.

Özgüll hanım gördüğüm kadarıyla forum kullanımı hakkında bir hayli bilgilisiniz.

minik bir sorum olacak. İkidir dikkatimi çeken, arkadaşların paylaşımlarına teşekkür mesajı yazdığıma eksi (-) olumsuz yorum yapılmış.

Tamam özgür iradedir saygı duyarım da!..Elbette söylediklerim yorumlanacak eksi de alacak artı da lakin;
hani teşekküre olumsuz diye yorumlamak ne kadar ETİK bir davranıştır merak ettim.

Buna engel konulamaz mı? konulamaz ise arkadaşlarımızın paylaşımına teşekkür etmekten vazgeçeceğim neredeyse :)

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu konuda bende şikayetçiyim "olumsuz yorum" verenlerin kullanıcı adı yazma zorunluluğu getirilmeli, adam olumsuz yorum işaretliyor yoruma "???" yada "saçmalık" yazıyor, yorumun yapıcı olmayacaksa hiç yapma

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Özgüll hanım gördüğüm kadarıyla forum kullanımı hakkında bir hayli bilgilisiniz.

minik bir sorum olacak. İkidir dikkatimi çeken, arkadaşların paylaşımlarına teşekkür mesajı yazdığıma eksi (-) olumsuz yorum yapılmış.

Tamam özgür iradedir saygı duyarım da!..Elbette söylediklerim yorumlanacak eksi de alacak artı da lakin;
hani teşekküre olumsuz diye yorumlamak ne kadar ETİK bir davranıştır merak ettim.

Buna engel konulamaz mı? konulamaz ise arkadaşlarımızın paylaşımına teşekkür etmekten vazgeçeceğim neredeyse :)

Daha önce aynı konu hakkında yöneticilerle konuşmuştum. Ama belki sana iyi gelen paylaşım onun açısından kötüdür diye bir cevap almştım. Yani malesef.

Ayrıca Reklamın önüne geçmesi sorunu Çözülmüştür.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Ben bunu araçları yanlış kullanmaya bağlıyorum. Benim de başıma çok geldi. Eksi vermek isteyip de artı tp verdiğim ya da tam tersi artı vermek isteyip de eksi verdiğim çok oldu. Ya o anki dalgınlığımdan ya da klavyenin azizliği ya da bu tip sebeplerden.

Başka sebepler de olabilir dediğiniz gibi. Üye, tp verdiği üyeye gıcık olmuştur, tamamen duygusal olarak o niyetle tp vermiştir. Bunlar mümkün. Ama bunların önüne nasıl geçilir bilmiyorum, sonuçta hoş bir davranış değil ama kişilerin iradesinde olan bir durum.

Konulara mesaj yazıp yazmamak sizin seçiminiz sonuçta. Biri uygunsuz bir davranış yaptı diye genele vurmak ne derece doğru karar sizin.

bu konuda bende şikayetçiyim "olumsuz yorum" verenlerin kullanıcı adı yazma zorunluluğu getirilmeli, adam olumsuz yorum işaretliyor yoruma "???" yada "saçmalık" yazıyor, yorumun yapıcı olmayacaksa hiç yapma

Buna katılıyorum, böyle bir şey olması iyi olurdu bence de.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha önce aynı konu hakkında yöneticilerle konuşmuştum. Ama belki sana iyi gelen paylaşım onun açısından kötüdür diye bir cevap almştım. Yani malesef.

Ayrıca Reklamın önüne geçmesi sorunu Çözülmüştür.

elbette diyorum yaa, benim görüşüm bir arkadaşımız tarafından olumlu diğeri tarafından da olumsuz olabilir. Burada sizinle aynı fikirdeyim.

Ama "TEŞEKKÜR" edişin nesi olumsuz olarak yorumlanır. Bu çok garip

Ayrıca ben yorumladığımda sonuna anlaşılsın diye denizcem yazarım. Arkasında dururum her yorumumun.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
elbette diyorum yaa, benim görüşüm bir arkadaşımız tarafından olumlu diğeri tarafından da olumsuz olabilir. Burada sizinle aynı fikirdeyim.

Ama "TEŞEKKÜR" edişin nesi olumsuz olarak yorumlanır. Bu çok garip

Ayrıca ben yorumladığımda sonuna anlaşılsın diye denizcem yazarım. Arkasında dururum her yorumumun.

Site yönetimini konua davet edelim. Bildir butonu ile. Site yönetimi belki bir çözüm bulur.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bunu araçları yanlış kullanmaya bağlıyorum. Benim de başıma çok geldi. Eksi vermek isteyip de artı tp verdiğim ya da tam tersi artı vermek isteyip de eksi verdiğim çok oldu. Ya o anki dalgınlığımdan ya da klavyenin azizliği ya da bu tip sebeplerden.

Başka sebepler de olabilir dediğiniz gibi. Üye, tp verdiği üyeye gıcık olmuştur, tamamen duygusal olarak o niyetle tp vermiştir. Bunlar mümkün. Ama bunların önüne nasıl geçilir bilmiyorum, sonuçta hoş bir davranış değil ama kişilerin iradesinde olan bir durum.

Konulara mesaj yazıp yazmamak sizin seçiminiz sonuçta. Biri uygunsuz bir davranış yaptı diye genele vurmak ne derece doğru karar sizin.

Buna katılıyorum, böyle bir şey olması iyi olurdu bence de.

Açıklama için teşekkür ediyorum. Arada kullandığınız bir kelime bu durumu benim nazarımda aydınlattı gülümsetti de :). İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Site yönetimini konua davet edelim. Bildir butonu ile. Site yönetimi belki bir çözüm bulur.

Eminim ilgileneceklerdir. Teşekkür ederim.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Değerlendirmede şöyle bir durum var: Bir gün içinde belli bir sayıda tp verebiliyorsunuz. Ayrıca bir kişiye arka arkaya tp veremiyorsunuz. Arada belli bir sayıda (sayıyı bilmiyorum, bir ara saymıştım en az 19 olması gerekiyor) kişiye de tp vermelisiniz. Kişinin özel, arı, normal üye olması ya da yönetici olması tp verilmesini etkilemez.

SHOVE.jpg

evet açıklayıcı oluyor ama pratikte böyle bir sorunla karşılaşıyorum benle alakalı bir durum mu:angel:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
SHOVE.jpg

evet açıklayıcı oluyor ama pratikte böyle bir sorunla karşılaşıyorum benle alakalı bir durum mu:angel:

Alıntıladığın mesajımda da belirttiğim gibi, aynı kişiye üstüste tp vermek için arada sayısını tahmini ** olarak belirttiğim bir kriter var. Emin değilim, bir ara meraktan saymıştım, sayı farklı da olabilir. Eğer böyle bir durum varsa, karşına çıkan uyarı ekranı gelecektir.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
vala ben değildim görüldüğü gibi başaramadım:)

biliyorum deniz ;), zaten eksi veren arkadaşa da kızmıyorum ki sonuçta onun tasarrufu onun davranışı. Benim gizli kapaklı olması konusunda bir itirazım var.
Yoksa benim kişilerle alıp veremediğim bir durum değil. :)