Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karton Ambalaj Hediyelik Çikolata!

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yıllarca önce çalıştığım bir karton ambalajın üst kapak çalışmasıdır...
chocolatekutuxm6.jpg

emeraldkutulareb9.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
imageshack.us sunucusundan resim alırken, aldığımız url'lerin farklı işlevleri olduğunu bilelim. Eğer biz resmimizi direkt olrak burada göstermeye çalışıyorsak. En altta bulunan direct adlı kutucuğun içindeki url yi copy etmeliyiz.

Kolay Gelsin

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalismalar. illustrasyon sanami ait berguvan kardes?

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalismalar. illustrasyon sanami ait berguvan kardes?

Aynen öyle bu kutuların üzerindeki tüm illustrasyonlar bana ait... Fakat yıllar önce en az 7-8 yıl önce yaptığım ilk çalışmalarımdandır... İllustrasyonlarda dengesizlikler olabilir takılmayın...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Aynen öyle bu kutuların üzerindeki tüm illustrasyonlar bana ait... Fakat yıllar önce en az 7-8 yıl önce yaptığım ilk çalışmalarımdandır...

Bende sizin illustrasyon yapma tekniginizi, görmeyi çok isterim... Sizde eger mümkünse aciklayici resimler ekleyebilir misin? Örnegin cikolatali ekmek calismasini psdli belgesini incelemek isterim.

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende sizin illustrasyon yapma tekniginizi, görmeyi çok isterim... Sizde eger mümkünse aciklayici resimler ekleyebilir misin? Örnegin cikolatali ekmek calismasini psdli belgesini incelemek isterim.

Birşeyleri kanıtlamak zorunda hissetmiyorum kendimi yaparım ve tif olarak çakarım işi...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Birde ambalaj sektöründü tiff olarar CAKMAK büyük hatadır.Söyleki, ambalaj renk ayrımı farklı bir konu olup çogu zaman özel pantone gerekrir. İlustasyonlar için özelikle... Örnegin süt akintısı illustrasyonunu CMYK çalismak büyük hatadir. İllustrasyon özel pantone çalışılmalıdır. Çünkü baskıda doku ucar. Bu tip teknik bilgiler için imza gerekmiyor. Tecrübe yeter.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet nucat haklısın pantone gerektiriyor süt çalismalarinda ve bazi cips paketlerinde ancak bazen de tiffduruk gibi olmadigi için flexible baski kaldirmiyor pantoneyi bu sefer flexoda uçabiliyor nekadar iri tram versek te olmuyor . :) bu arada ben illustrator degilim ama sizlerin çalismalarini görünce bir adim atmak geldi içimden bence eskiyi unutup bu formun güzelliklerinden faydalanip biz bilgi arsizlarina :) çalismalarinizla ayna tutun saygilar.

Remsa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ambalajbursa.com
arkadasım o çikolata kutusunu buna benzer çok güzel çalısmaları bizde zaten var siz uğraşmayın bizde daha güzel modelleri var isterseniz bizim sitemizden görebilirsiniz. ambalajbursa yaz bizi bulursan

yükter

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beyendim

Berguvan çalışmalar güzel. gelişim gayet iyi:) mutlaka eleştiri olacaktır.
baskı konusundaki tecrübelerine güveniyorum.

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Birde ambalaj sektöründü tiff olarar CAKMAK büyük hatadır.Söyleki, ambalaj renk ayrımı farklı bir konu olup çogu zaman özel pantone gerekrir. İlustasyonlar için özelikle... Örnegin süt akintısı illustrasyonunu CMYK çalismak büyük hatadir. İllustrasyon özel pantone çalışılmalıdır. Çünkü baskıda doku ucar. Bu tip teknik bilgiler için imza gerekmiyor. Tecrübe yeter.

evet haklısın tecrübe çok önemli.

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Berguvan çalışmalar güzel. gelişim gayet iyi:) mutlaka eleştiri olacaktır.
baskı konusundaki tecrübelerine güveniyorum.

Eyvallah Yüksel abi Resimdeykene öylesine yaptığım bir çalışmaydı bu sene 2000 filan baksana şaka-maka 10 yıl olmuş be :)