Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı olabilir misiniz ?

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Photoshop ta, Blending Options'ta herhangi bir işlem yaptıktan sonra direk şu hatayı veriyor ;

Kod:
Sorun imzası:
  Sorunlu Olay Adı:	APPCRASH
  Uygulama Adı:	Photoshop.exe
  Uygulama Sürümü:	12.1.0.0
  Uygulama Zaman Damgası:	4d90d339
  Hata Modülü Adı:	Photoshop.exe
  Hata Modülü Sürümü:	12.1.0.0
  Hata Modülü Zaman Damgası:	4d90d339
  Özel Durum Kodu:	c0000005
  Özel Durum Uzaklığı:	000000000105af91
  OS Sürümü:	6.1.7601.2.1.0.768.3
  Yerel Kimlik:	1055
  Ek Bilgiler 1:	1975
  Ek Bilgiler 2:	1975abb28ceb6e4de5cc11cb8f5f6113
  Ek Bilgiler 3:	7247
  Ek Bilgiler 4:	72476ec2d0324078a3f6e3bf1065684b

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
  https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
  C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

Çözümünü bilen varsa , lütfen yardımcı olsun, Şimdiden teşekkürler.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
APPCRASH.
Ps bugünlerde bendede bu hatayı çok vermeye başladı--mıştı :D tamamen silip baştan yükledim. Bide updateleri yaptım. şimdi gül gibi çalışıyor. Dize getirdim veledi :D

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
APPCRASH.
Ps bugünlerde bendede bu hatayı çok vermeye başladı--mıştı :D tamamen silip baştan yükledim. Bide updateleri yaptım. şimdi gül gibi çalışıyor. Dize getirdim veledi :D

Malesef olmadı, kökten pc den kaldırdım, baştan kurdum ama yinede , blendings options ta bise yaptığım zaman direk bu hatayı veriyor, Kafayı yicem :mad:

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Malesef olmadı, kökten pc den kaldırdım, baştan kurdum ama yinede , blendings options ta bise yaptığım zaman direk bu hatayı veriyor, Kafayı yicem :mad:

nasıl kaldırdığın önemli bide. normal setup tan kaldırma yaptıktan sonra ccleaner gibi bir araçla kayıt defterini temizlemen ve de artan dosya varsa onları kaldırman gerekiyor. Bir sonraki kurulumuda başka bir dizine yap ki yeni Ps eski kaynak yollara başvurmasın (tabi kaldıysa).

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
nasıl kaldırdığın önemli bide. normal setup tan kaldırma yaptıktan sonra ccleaner gibi bir araçla kayıt defterini temizlemen ve de artan dosya varsa onları kaldırman gerekiyor. Bir sonraki kurulumuda başka bir dizine yap ki yeni Ps eski kaynak yollara başvurmasın (tabi kaldıysa).

zaten , bende bi uninstall programıyla kaldırdım, regeditten en ufak parçasını dahi silecek şekilde . Ama naptıysam olmuyor.

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
sisteme özel bir tema yükledin mi şu sıralar? temaların bazıları kararsızlığa yol açıyor sistemde. Tema yüzünden Ps yi açamıyodum

Son düzenleme:

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
sisteme özel bir tema yükledin mi şu sıralar? temaların bazıları kararsızlığa yol açıyor sistemde. Tema yüzünden Ps yi açamıyodum

En son Adobe'nin Kuler App'sini indirmiştim ondan sonra böyle birşey oldu. O programıda kaldırdım ama yine sonuç aynı. Şeytana kulak verip bascam formatı :/