Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

savaş

pskhe

🌱Yeni Üye🌱
ceninonayzf1.jpg

savaşla ilgili 2.afişim yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

Mertttt

🌱Yeni Üye🌱
güsel çalışma, az elemanlarla çok önemli mesajlar veriyorsun, çizimin sadeliği hoş, özellikle sloganda çok hoş bence, ellerine sağlık:)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Düşünce çok güzel, fakat uygulamayı başarılı bulmadım. Daha farklı işlenebilir bence...

photoshop86

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık devamını görmek isterim..

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fikir güsel ama daha güsel bi şekilde yapabilirsin tebrik ederim kardesim

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
manevi açıdan çok anlamlı fakat tasarım biraz sönük ama anlamlı olması herşeyin önüne geçmiş tebrikler.. ;) çalışmalarını merakla bekliyoruz...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence süper sade ve net ne anlatıldığı, ilk bakışta belli oluyo, hem ayrıca web sitesi tasarırımıki bu sönük olsun veya üzerinde biraz daha çalışılması gerekilsin? savaşla ilgili bi afiş ebadlarıda tahminimce 50x70 veya 70x100 gayet net ve anlaşılır bir şekilde okunması ilk bakışta neyi anlatmak istediğini neden abuk subuk şeyler ekliyerek mahvetsinki arkadaşımız bence güzel tebrikler arkadaşım

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
daha farklı demişsiniz biraz acıklarsanız sevinirim farklıdan kasıt nedir??

Öncelikle biraz evvelde söylediğim gibi fikir çok güzel, fakat uygulamada en az fikir kadar güzel olursa muhteşem bir iş çıkartabilirsiniz. Mesela kullandığınız çizgizlerde grafik hatalar var. Daha düzgün bir çizim ve ceninin elinde tuttuğu bayrak daha boyutlu ve düzgün olabilir. İyi bir tipografi kullanılabilir. Yazıyı yuvarlatmak iyi bir fikir değil. Ve afişin alanını doğru kullanmalısınız. Aşağıdaki anlamsız boşluk dikkat çekiyor. Görseli biraz daha aşağıya çekip yazıyı yukarıdaki siyah alana güzel ve okunaklı bir biçimde düz olarak kullanabilirsiniz. Bu sizin çalışmanız üzerindeki düzeltmelerle ilgili olan fikirlerimdir. Birde bu çalışmanın fikriyle ilgili düşüncemi söyleyeyim. Burada bir anlam kargaşası var gibi, beyaz bayrak teslimiyeti simgeler, barışı değil. Bence bayrak yerine çiçek kullanabilirsiniz mesela veya barışı simgeleyen zeytin dalı olabilir. Mesela grafix arkadaşımızın söylediği gibi zeytin dalı eklemek abuk sabuk birşey eklemek değildir. Ve eğer yaptığımız işlerin üzerinde ne kadar çalışırsak o kadar başırılı oluruz.

Demekki baktığımız ve incelediğimiz zaman, yapılabileceklerin sonu gelmiyor değil mi?

Yinede emeğinize elinize sağlık, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok anlamlı bir çalışma ellerine sağlık

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten güzel bir çalışma vermek istediği msjı acık ve net bir şekilde veriyor insanlar baktıgında aaa burda ne demeye çalışıyor diye düşünmek yerine göz ucuyla baksa bile ne demek istediğini gayet iyi anlarlar eline sağlık arkadaşım;)

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle biraz evvelde söylediğim gibi fikir çok güzel, fakat uygulamada en az fikir kadar güzel olursa muhteşem bir iş çıkartabilirsiniz. Mesela kullandığınız çizgizlerde grafik hatalar var. Daha düzgün bir çizim ve ceninin elinde tuttuğu bayrak daha boyutlu ve düzgün olabilir. İyi bir tipografi kullanılabilir. Yazıyı yuvarlatmak iyi bir fikir değil. Ve afişin alanını doğru kullanmalısınız. Aşağıdaki anlamsız boşluk dikkat çekiyor. Görseli biraz daha aşağıya çekip yazıyı yukarıdaki siyah alana güzel ve okunaklı bir biçimde düz olarak kullanabilirsiniz. Bu sizin çalışmanız üzerindeki düzeltmelerle ilgili olan fikirlerimdir. Birde bu çalışmanın fikriyle ilgili düşüncemi söyleyeyim. Burada bir anlam kargaşası var gibi, beyaz bayrak teslimiyeti simgeler, barışı değil. Bence bayrak yerine çiçek kullanabilirsiniz mesela veya barışı simgeleyen zeytin dalı olabilir. Mesela grafix arkadaşımızın söylediği gibi zeytin dalı eklemek abuk sabuk birşey eklemek değildir. Ve eğer yaptığımız işlerin üzerinde ne kadar çalışırsak o kadar başırılı oluruz.

Demekki baktığımız ve incelediğimiz zaman, yapılabileceklerin sonu gelmiyor değil mi?

Yinede emeğinize elinize sağlık, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

aynen katılıyorum

pskhe

🌱Yeni Üye🌱
tabiki tasarımın sonu yoktur ama ben bi afişe baktığımda (eğer bi reklam afişi değilse satış kaygısı taşımıyosa ki zaten taşımıyo)dilini bilmesem bile herşeyden önce ilk bAktığımda afişe mesajı direkt almak isterim.bu afişiminde bunları taşıdığını düşünüyorum.ama kusursuz diyip ukalalık yapmak istemem çizimime daha dikat edicem.iyigünler

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışama biraz garip olmuş. sanki anne rahminde duran bir çocuk algılaması görünüyor.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güsel,sade ve anlamlı bir çalışma olmuş eline sağlık.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
sade ve güzel ama fonu begenmedim farklı tonlar denemelisin sosyal msj veren anlamlı bi afiş eline sağlık ...

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Ilustrasyon yeterli, zeytin dali fikride hosuma gitti ama beyaz bayrak ta sonucta gerekli gondermeyi yapiyor fakat kullandigin tipografi yaptigin grafik calismayi logo duzeyine hapsetmis. Eger bu bir afisse cok daha etkili grafik kullanman gerekiyor. Saglam bir tipografi ile bunu harika bir afis haline getirebilirsin. Dogrusu bunu gormek isterim

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çizimin basitliği sorun değil, ama tristan ın dediği gibi tipografiyle etkileyebilirdin. Ama fikrin güzel, çalışmalarının devamını bekliyoruz.