Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğraf Makinası Alacağım YARDIM İSTİYORUM!

kalemist

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba abilerim ablalarım, ben ilk defa bir fotoğraf makinesi alacağım. Fotoğraf çekme hevesim çok yeni başladı. Artık amatör olarak bir yerlerden başlamaya karar verdim. Fiyatı 1000 lirayı geçmeyen şöyle sağlam bir makine istiyorum. Tavsiyenize çok ihtiyacım var...

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Canon 1100D alabilirsin, ben de onunla başladım, gayet iş gören bir makine ve sanırım şu anda fiyatı o civarlarda.

yalo1907

🌱Yeni Üye🌱
nikon d5100 öneririm grafik tasarımlada uğraşıyorsan photoshopa gerek bıraktırmaya bir makine

toLqax

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tolgax.com
Öncelikle arkadaşım biraz araştır kafanda nasıl ve ne tür makine alıcağını belirle sonra ise hangi marka alıcağını belirle. Sana tavsiyem d90. Neden diye sorarsan çoğu fotoğrafçı düşük modelden başlar en üst makinelere çıkar ve orta dereceli fotoğraf makinesiyle işe devam eder. d90 nikonun en iyi örneği. karar sana kalmış. iyi forumlar dilerim :)

refle

🌱Yeni Üye🌱
Dostum bu aralar bende aynı fikirdeyim bir hobi olarak ilk etapta CANON sx150 ıs almayı düşünüyorum fiyatı 300 tl civarı ama yeni başlayanlar için iyi anılan bir makina ...
Tabii benim durumum biraz daha duygusal :)
Marka olarak en iyi CANON biliyorum .

Meldalim

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bende fotoğraf makinası almayı düşünüyorum ama d90 ile 5100 arasında kararsızım :/ portre ağırlıklı kullanacağım .5100 sonradan çıktı daha donanımlı gibi geliyor ama d90 daha iyi daha iyi sonuç alırsın diyorlar .sizlerin yorumunu bekliyorum,yardımcı olursanız sevinirim .

acalik80

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba "CANON EOS 1100D 18-55 /75-300 12 MP 2,7" LCD SLR FOTOĞRAF MAKİNESİ" sizce nasıl almayı düşünüyorum çok fazla anlamıyorum sizlerden olumlu ve olumsuz noktalarını söylerseniz sevinirim yada 1500 ve 2000 aralığından iyi bir makine tavsiyelerinizi bekliyorum