Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kanvus Office 54 Driver Sorunu

NuKaThelion

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

Öncelikle burada yeniyim eğer konuyu yanlış bölüme açtıysam şimdiden özür dilerim.

Birkaç ay önce Kanvus marka bir grafik tablet aldım. Daha önce hep kağıt üstünde çizim yapıyordum ve farklı bir şeyler denemek istedim. Kısa bir süre önceye kadar her şey iyi gidiyordu ancak son zamanlarda tableti bilgisayara bağladığımda Kanvus'un K işaretinin bildirim kısmında belirmediğini fark ettim. Tabletin üstündeki kısa yolları kullanamıyorum ve bu gerçekten can sıkıcı oluyor.

Ayrıca tam anlamıyla bir sketch çizemiyorum çünkü tablet her hareketimi takip etmiyor çizgilerim bilgisayara atlayarak yansıyor bu yüzden bir şey çizmek istediğimde elimi kaldırmadan çizmek durumunda kalıyorum. Ayrıca basıncı algılamıyor. Yani tabletin neredeyse hiçbir özelliğini kullanamıyorum. Bu sorunun driver ile ilgili olduğunu düşünüp Kanvus ile birlikte gelen cd ile tekrar kurulum yaptım. Bilgisayarı tekrar başlatıp tableti taktığımda K işareti belirmedi. İnternette bir kaç siteden driver bulup indirdim ancak sonuç aynı.

Ne yapmam gerektiğini bir türlü çözemedim. Bana yardım edebilir misiniz?