Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toshiba harici harddisk dosya sorunu

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selâmün aleyküm arkadaşlar,

Şimdi yeni bir toshiba hdd aldım 2TBlik olandan ve tüm işlerimi ona toplayayım dedim düzenli olsun ve işim birkerede bitsin diye hardiskten harddiske kes yapıştır mantığıyla başlattım transferi, sorunsuzca tamamlandı. sonra dosyalara bakayım dedim mb durumları ne hepsi yüksek sıkıntısız gibi gözüküyordu ta ki şimdi açıncaya kadar psd, ai, jpg, pdf çalışmıyor arada çalışanlar var ama çoğunluğu çalışmıyor nasıl doyalarımı geri getirebilirim bu durumla karşılaşmış olanlar var mı? 5 Yıllık çalıştığım firmaların tüm datası uçmak üzere konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardım edin lütfen. Bu konudan toshibaya da bilgi verdim datalara birşey yapamayız hddyi getirin servis baksın bozuksa yenisini veririz dedi.
:mad:

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle gecmiş olsun ...
Kesilen hard diskin içine bişeyler yazmadıysanız şayet kesin olmamak kaydıyla geri getirebilirsiniz bunun için Getdataback programıyla bir deneyin , ayrıca çalışmıyor olan dosyalarınızı verdiği hata nedir ?

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Dosya tanımlamadı hatası alıyorum. Belki uzantı problemidir diye uzantısını silip denedim olmadı tekrar uzantıyı yazdım denedim olmadı farklı bilgisayarda denedim olmadı. Psd, pdf, ai, eps, tiff, jpg hepsi uçmuş durumda. Mbler yüksek yani aslında kopyalanmışlar ama şimdi kesim işlemi yaptığım hdd'ye hiçbirşey yapmadan bir bilgisayarcıya verdim inşallah halledebilir. Yoksa yandım:|

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Umarım sorun çözülür ...
size önerim bundan sonra (windows kullanıyorsanız) kopyalama - aktarma işlemlerinde TeraCopy prog. kullanımanız çok sağlıklı bir program