Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Allah aşkına nolur biri bana cevap versin çok bunaldım???!!

Bbgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Ben grafik tasarım okuyorum iki yıllık.hocalarımız çizimlerimi vs herşeyi çok beğeniyorlar ayrıca bilgisayar ve programlama ile de uğraşıyorum.bana yurtdışına gidip orda çalş dediler.benim gitmek istediğim ülke Kore acaba bu ülkede bu mesleği yapabilir miyim?yada bilgisayar programcılığı çünkü bu iki mesleğinde çok seviyorum.nolur bana yardımcı olur musunuz?bu benim son şansım.

Benzer konular

denizakbulut

🌱Yeni Üye🌱
San Francisco Silicon Valley - Araştırırsan neresi olduğunu görüceksin.
Bütün yazılım firmaları, teknoloji firmaları, girişimler hepsi ordan çıkma ve merkezleri orda.

Milyon dolarlar dönüyor orda.

Bbgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Ama ben Güney Kprede bu mesleği yapmak istiyorum oradada yapamaz mıyım? Babam orada.

denizakbulut

🌱Yeni Üye🌱
Güney kore konusunda bilgim yok. Baban ordaysa arkadaşı veya tanıdığı vardır araştırsın, en mantıklısı.

Bbgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Babamla konuşamıyorum.annem ve babam ayrı onunla uzun süredir konuşmuyordum ama şimdi annem onun yanına yolluyor beni yani drm çık karışık onunla konuşamıyorum kısaca acaba hiç bi bilginiz yok mu bu konuda

Bbgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Anladım çok teşekkür ederim yardımını için

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
Babamla konuşamıyorum.annem ve babam ayrı onunla uzun süredir konuşmuyordum ama şimdi annem onun yanına yolluyor beni yani drm çık karışık onunla konuşamıyorum kısaca acaba hiç bi bilginiz yok mu bu konuda

Babanla uzun süre konuşmuyor olman birşey değiştirmez. Git baba diye sarıl. hem adama işkence çektirme hem de üç günlük dünyada babasız yaşama madem orada yaşıyorsa senin için büyük şans.

Gururuna dur bakalım de:)

fatih272715

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocaların veya sen kendini beğenebilirsin, ama bana kalırsa önce bi piyasada 1 yıl çalış yani Türkiye'de daha sonra yurtdışına çık kendinden emin ol. Gidip belkide yıllardır hayal ettiğin firmada stajer konumuna düşme.