Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit çalışmalarımdan biri daha Büfe Rimos

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşterinin kurumsal renkleri canlı yeşil ve turuncu. hareketli bişiler olsun ama çok da değil demişti. bende böyle bir çalışma yaptım.yorumlarınız? :)

rimoscafekartvizitml1.jpg

Son düzenleme:

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güsel olmuşşşş....belki biraz daha canlı turuncu olabilir...

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmada renkler gayet iyi değişiklik yapmanı önermiyorum. logoyu yeşil şeritten sağa kaydırıp beyaz zeminde kullanabilirsin. bu şekilde kullanmak istiyorum dersen '' BÜFE '' Yazısını belirgin hale getirmek için turuncu değilde beyaz yapıp ya da bu haldeyken stroke verilebilir. emeğine sağlık...

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar için teşekkürler. haklısınız yeliz hanım BÜFE kelimesi biraz sönük kaldı

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence yeşil şerit yerine, dairelerden bi yeşil alan yapıp içine logoyu oturtmanız daha iyi olurdu...

burcubalaban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok tatlı görünüyor.Ama daha iyi renkler seçebilirdin mesela kırmızı-siyah falan

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarım güzel lakin renkler cmykdan dolayı böle ..Değilse renkleri değiştirmenizi tavsiye ederim..

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmada renkler gayet iyi değişiklik yapmanı önermiyorum. logoyu yeşil şeritten sağa kaydırıp beyaz zeminde kullanabilirsin. bu şekilde kullanmak istiyorum dersen '' BÜFE '' Yazısını belirgin hale getirmek için turuncu değilde beyaz yapıp ya da bu haldeyken stroke verilebilir. emeğine sağlık...

Arı üyeye katılıyorum..

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok şeker olmuş

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence de logoyu beyaz zemin de kullan görsl kaliteyi artırmış olursun bence..

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel hoş bir çalışma olmuş ancak logo, logo gibi durmamış yani biraz daha ön plana çıkarmanız gerekiyor buyüzden arkadaşlara katılıyorum logoyu beyaz zeminde kullanmalısınız:) ellerinize emeğinize sağlık iyi çalışmalar;)

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel hoş bir çalışma olmuş ancak logo, logo gibi durmamış yani biraz daha ön plana çıkarmanız gerekiyor buyüzden arkadaşlara katılıyorum logoyu beyaz zeminde kullanmalısınız:) ellerinize emeğinize sağlık iyi çalışmalar;)

yorumunuz için çok teşekkürler:) ama meraklanmayın o büfe yazısı beyaz olarak gitti baskıya dediğiniz gibi değiştirmiştim ztn :) tekrar teşekkürler herkeze

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Müşterinin kurumsal renkleri bu ise kurumsal logosu da bu mu? Turuncu ve yeşil uyumunu her zaman sevmişimdir. Yeşil şeridin içindeki turuncu yazı okunmuyor. Fontların da çok basit duruyor. Birde kullandığın tasarımda hazır şablon kullanmadın değilmi.

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Müşterinin kurumsal renkleri bu ise kurumsal logosu da bu mu? Turuncu ve yeşil uyumunu her zaman sevmişimdir. Yeşil şeridin içindeki turuncu yazı okunmuyor. Fontların da çok basit duruyor. Birde kullandığın tasarımda hazır şablon kullanmadın değilmi.

Büfe yazısı beyz olarak baskıya gitti ztn. şablon kullanmadım.:) teşekkürler