Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalemlerim..

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
gzdv4.jpg

bakma0.jpg

img2307mp5.jpg

img2316copylc6.jpg

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
:) amatör bi çizimci olarak değerlendiriyim, psikolojimi bozucak kadar iyi eline sağlık keşke bu kadar iyi olabilsem bende.... :(

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çizimler çok iyi özelliklede gölgelendirme muhteşem olmuş ellerine saglık çalışmalarını devamını merakla beklicem:angel:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
:) amatör bi çizimci olarak değerlendiriyim, psikolojimi bozucak kadar iyi eline sağlık keşke bu kadar iyi olabilsem bende.... :(

emin ol sen daha iyisini yapacaksın.. benim ilk çizimlerimi görseydin şimdiki çizimlerinden oldukça memnun olurdun :)

çok teşekkür ederim arkadaşlar.. buraya gelip beğenilerinizi gördükçe gaza geliyorum.. çiziyorumda çiziyorum :)

Son düzenleme:

DERYASEZER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk göz muhteşem ellerinize sağlık hocam:smile:

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Özellikle son çalışmayı gölgelendirmeler açısından çok iyi buldum
Eline sağlık :smile:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerin yeteklerinin farkında sanırım ;)
hayal gücün, ellerine iyi hükmetmiş tebrik ederim ;)

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sondan bir önceki resimde bayan yüzlerinin bazılarında sorun var.bunun haricinde anatomi,çizim,gölge olarak başarılı.kolay gelsin.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
sondan bir önceki resimde bayan yüzlerinin bazılarında sorun var.bunun haricinde anatomi,çizim,gölge olarak başarılı.kolay gelsin.

teşekkür ederim arkadaşlar. yolcu yorumun için ayrıca teşekkür. o çizimi ankara ekspresinde seyehat ederken çizmiştim. eskiz olsun dedim ama renklendirecek kadar bende beğenmedim sonrasında.burda paylaşmak istedim çünkü başka arkadaşlara ilham verebilir yeni yaratımlar için.

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
çizgileriniz gerçekten çok guzel.genelde baktığım çogu karakalem çalışmasında mutlaka yorum yapar iken anatomık bır kac hata sayarım ama sizde anatomik bı problem yok.golgeyıde super vermıssınız
emeğinize saglıkpaylaımınız için çok tesekkurler

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
çizgileriniz gerçekten çok guzel.genelde baktığım çogu karakalem çalışmasında mutlaka yorum yapar iken anatomık bır kac hata sayarım ama sizde anatomik bı problem yok.golgeyıde super vermıssınız
emeğinize saglıkpaylaımınız için çok tesekkurler

sevgili yasemin kardeşim asıl ben teşekkür ederim çalışmalarımı hatasız saydığın için. ama muhakkak vardır kusuru ve belkide tek kusursuzluğu çoğunu plansız programsız kalemimden nasıl dökülüyorsa öylece resmediyor olmam. tıpkı birileri okusun diye yazılmamış ama okuyunca kendini içinde bulduğun bi şiir gibi.buradaki tüm çalışmalar bizim için yapılmadı ama beni biz yapıyor.biraz karışık oldu :smile: neyse. bana dahil olduğun için sağol.

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
sadece gördüğümü söyledım gercekten yeteneklisiniz

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
2.resimde model kullandınmı merak ettim :D ürkünç olmus ta azcık :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
2.resimde model kullandınmı merak ettim :D ürkünç olmus ta azcık :D

:rofl: sonuncu resim dışında model yok. modelle yaptığım çalışmalar pek verimli olmuyor nedense.. elimden ne dökülürse onu çiziyorum genelde. bakıyorum formlar bozulmaya başlamış hemen modelle kampa giriyorum :tongueout:

ürkünç bulmana sevindim bi de:smile:

anr.tyk

🌱Yeni Üye🌱
yaww böle güzel karakalem çalışmları görünce benimde yapasım geliyoo.yapıyorumda zaten:worried::bigsmile:

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. göz çizimiz çok güzel olmuş = ) diğerleride öyle ama 2. gözüme çok battı.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
yaww böle güzel karakalem çalışmları görünce benimde yapasım geliyoo.yapıyorumda zaten:worried::bigsmile:

çizin. çizelim. hayat çizittirince güzel. :)

barisk ve anr.tyk teşekkür ediyorum yorumlarınız için.