Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mesleğime Saygımı Yitirmek Üzereyim :(

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Bu sitede yayınlanan ilanlar sayesinde bulduğum işte yaklaşık dört beş yıldır çalışıyorum; meslek kriterlerinin ve iş bölümünün uygulanmasındaki titizliğin yanısıra iyi bir maaşım var ve yasal haklar konusunda hiç problem de yaşamadım, her şey usûlüne göre yürüyor..."
diyebilecek bir tek üye var mı burada?..
TEK?

Son düzenleme:

zeynepli

🌱Yeni Üye🌱
"Bu sitede yayınlanan ilanlar sayesinde bulduğum işte yaklaşık dört beş yıldır çalışıyorum; meslek kriterlerinin ve iş bölümünün uygulanmasındaki titizliğin yanısıra iyi bir maaşım var ve yasal haklar konusunda hiç problem de yaşamadım, her şey usûlüne göre yürüyor..."
diyebilecek bir tek üye var mı burada?..
TEK?

Sitede yayınlanan ilanlar sayesinde freelance iş çok aldım. Fakat yorumunuzdaki site ile ilgili kısmı çözemedim?

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sitede yayınlanan ilanlar sayesinde freelance iş çok aldım. Fakat yorumunuzdaki site ile ilgili kısmı çözemedim?

"Bir tek ben varım, o da freelance işler sayılıyorsa" diyorsunuz...

Mesele gayet açık halbuki; buraya verilen pek çok ilandan mesleki ve yasal prosedürlere uygun vedahi sürdürülebilir bir iş çıkıyor mu hiç?.. Daha geniş bilgi için arkadaki sayfalara da göz atabilirsiniz.

Sahi freelance dediğiniz dekupe mi yoksa, hani şu tanesi bilmem kaç kuruşluklardan?

Son düzenleme:

zeynepli

🌱Yeni Üye🌱
"Bir tek ben varım, o da freelance işler sayılıyorsa" diyorsunuz...

Mesele gayet açık halbuki; buraya verilen pek çok ilandan mesleki ve yasal prosedürlere uygun vedahi sürdürülebilir bir iş çıkıyor mu hiç?.. Daha geniş bilgi için arkadaki sayfalara da göz atabilirsiniz.

Sahi freelance dediğiniz dekupe mi yoksa, hani şu tanesi bilmem kaç kuruşluklardan?

Açıkcası dekupe işlemini küçümser gibi (eğer ben yanlış anlamadıysam) sormanız da görmezden gelmem gereken bir tavır olduğunu düşünerek ben size yine de bu üsluptan çok uzak olarak cevap vereyim:

"Bir tek ben varım..."
Hayır, bunu söyleyebilmek için sitedeki ilanların takibini yapmam imkansız.

"ilandan mesleki ve yasal prosedürlere uygun vedahi sürdürülebilir bir iş çıkıyor mu hiç?.."
Ülkemizde grafik tasarım alanında bu dediğiniz kriterlerin uygulayan kaç işletme var ve bu işletmeler ile ilgili şartları getirmeyenler arasında ezici çoğunluk hangi kısımda?

"Sahi freelance dediğiniz dekupe mi..."
Hayır, bu sitede vasıtası ile hiç dekupe işi almadım.

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Bir tek" üye bile yok ve olamaz zaten, konu kapanmıştır!