Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

puan/değerlendirme butonu sorunu ?

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
biliyorum deniz ;), zaten eksi veren arkadaşa da kızmıyorum ki sonuçta onun tasarrufu onun davranışı. Benim gizli kapaklı olması konusunda bir itirazım var.
Yoksa benim kişilerle alıp veremediğim bir durum değil. :)
eksi mi?
ben zaten olumlu olarak değerlendirecektim hem isimimi genelde yazıyorum
aşk olsun nasıl böyle düşündün?

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
eksi mi?
ben zaten olumlu olarak değerlendirecektim hem isimimi genelde yazıyorum
aşk olsun nasıl böyle düşündün?

hayır hayır bir kere şunda anlaşalım, senin böyle birşey yapacağını aklımın ucundan bile geçirmem, neden diye sorarsan, çünkü; sen yorumlarında sonuna benim gibi ismini dahi yazıyorsun. Ben senin mesajında bana yorum yaptığını gördüğümde zaten sevindim, ve şakalaşmak istedim.

Kısaca bu lütfen alınma.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayır hayır bir kere şunda anlaşalım, senin böyle birşey yapacağını aklımın ucundan bile geçirmem, neden diye sorarsan, çünkü; sen yorumlarında sonuna benim gibi ismini dahi yazıyorsun. Ben senin mesajında bana yorum yaptığını gördüğümde zaten sevindim, ve şakalaşmak istedim.

Kısaca bu lütfen alınma.
alinmadim netleştirmek istedim:wink:

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Artı + , ve eksi - TP'lerin kimlieri verdiğini görebilmeni için Özel Üye ve ya Yönetici vb. olmanz lazım.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Artı + , ve eksi - TP'lerin kimlieri verdiğini görebilmeni için Özel Üye ve ya Yönetici vb. olmanz lazım.

artısıyla eksisiyle bana kalırsa sözünün arkasında durmalı her bir üye.
sonuna ismini yazabilmeli sözünün.

uta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu konuda benimde rahatsız olduğum hususlar var teşekür ettiğim yoruma 3 defa olumsuz yorum yapılmış çok doğru bulmuyorum açıkçası
0qPgk.jpg

burdada görülüyor

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu konuda benimde rahatsız olduğum hususlar var teşekür ettiğim yoruma 3 defa olumsuz yorum yapılmış çok doğru bulmuyorum açıkçası
0qPgk.jpg

burdada görülüyor

Aldığın yorumlar çok trajikomik :)
Bana kalırsa burada şöyle birşey var.
Bir arkadaşına artı rap verecek ama kota dolu. ne yapıyor?
tutuyor senin, benim onun herhangi bir mesajına daldüz yorum yapıyor.
sonrada arkadaşına olumlu yorumu için kotayı doldurmuş oluyor.
buyrun +rap. ;)

uta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aldığın yorumlar çok trajikomik :)
Bana kalırsa burada şöyle birşey var.
Bir arkadaşına artı rap verecek ama kota dolu. ne yapıyor?
tutuyor senin, benim onun herhangi bir mesajına daldüz yorum yapıyor.
sonrada arkadaşına olumlu yorumu için kotayı doldurmuş oluyor.
buyrun +rap. ;)
bende bilmiyorum ağlasam mı gülsem mi
uzun zamandır foruma girmemiştim
dün bir geldi pir geldim
dakka 1 gol 1 durumu oldu bu ne dedim ama nafile kıpkırmızı olmuşum:worried:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Her üye tecrübe puanlarını yöneticilere incellettirebilir. Her hangi bir konuda haksız yere durduk yere tp aldığınızı düşünüyorsanız lütfen o konudaki o mesajınızı ihbar ederek "Profilimde bu mesajda haksız yere tecrübe puanı aldığımı düşünüyorum" diye mesaj yazarak Grafikerler.net yöneticilerine o mesajı ihbar edin. Hızlı bir şekilde o mesaj ve tp veren kişiler incelenir ve eğer haksız yere böyle bir olayla karşılaştığınız düşünülürse haksız yere tp veren kişiler süreli yada süresiz sitemizden uzaklaştırılabilinir... Kimse durduk yere + tp den rahatsız olmaz ama - tp ler önem taşır... Biz her zaman siz değerli üyelerimizin haklı olduğu her konuda yanındayız....

Saygılarımla

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Her üye tecrübe puanlarını yöneticilere incellettirebilir. Her hangi bir konuda haksız yere durduk yere tp aldığınızı düşünüyorsanız lütfen o konudaki o mesajınızı ihbar ederek "Profilimde bu mesajda haksız yere tecrübe puanı aldığımı düşünüyorum" diye mesaj yazarak Grafikerler.net yöneticilerine o mesajı ihbar edin. Hızlı bir şekilde o mesaj ve tp veren kişiler incelenir ve eğer haksız yere böyle bir olayla karşılaştığınız düşünülürse haksız yere tp veren kişiler süreli yada süresiz sitemizden uzaklaştırılabilinir... Kimse durduk yere + tp den rahatsız olmaz ama - tp ler önem taşır... Biz her zaman siz değerli üyelerimizin haklı olduğu her konuda yanındayız....

Saygılarımla

Ben bi seferinde +tp yerine -tp verdim yalnışlıkla (dalgınlıkla), o durum nasıl anlaşılacak veren üyeye sorulacak mı neden verdin -tp.

Son düzenleme:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆

Saygılarımla

Bilgi için teşekkür ederim. Yöneticileri bu gibi bir durumda bilgilendirmeye çalışacağım.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bi seferinde +tp yerine -tp verdim yalnışlıkla (dalgınlıkla), o durum nasıl anlaşılacak veren üyeye sorulacak mı neden verdin -tp.

Forumdaki aktif üyelere sorulur tabiki. Yada forumda sürekli tartışmalara sebep olan bir üyeyse sorulmaya bilirde... Bu üyenin Grafikerler.net sınırları içerisindeki tüm davranışlara insanlarla olan dialoglarına bakılarak verebilecek bir cevap olsa gerek....

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Forumdaki aktif üyelere sorulur tabiki. Yada forumda sürekli tartışmalara sebep olan bir üyeyse sorulmaya bilirde... Bu üyenin Grafikerler.net sınırları içerisindeki tüm davranışlara insanlarla olan dialoglarına bakılarak verebilecek bir cevap olsa gerek....

Gökhan bey, konu hakkında ilginiz için teşekkür ediyorum.
Şu an kontrol panelimde 5 rap punlamamı görüyorum.
Şikayetim halinde, eksisiyle ya da artısıyla kaç rap puanı aldım bilmiyorum ama anları da görebiliyor musunuz?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Gökhan bey, konu hakkında ilginiz için teşekkür ediyorum.
Şu an kontrol panelimde 5 rap punlamamı görüyorum.
Şikayetim halinde, eksisiyle ya da artısıyla kaç rap puanı aldım bilmiyorum ama anları da görebiliyor musunuz?

O konu ile ilgili olan yöneticiler görebilir bu dediklerinizi.

Görebildikleri konular şunlardır:

Tecrübe puanını hangi seçenekle aldığınız " + ? - ? "
Tecrübe puanını hangi kullanıcının size verdiği.
Tecrübe puanının hangi tarih ve saat te verildiği.
Tecrübe puanının neden verildiği ?
Tecrübe puanlarını veren kullanıcıların ip adresleri.
Tecrübe puanıyla alakalı olan tüm bilgileri görüyor diyebilirim kısaca daha var bir kaç istatistik daha.

Siz alakalı mesajı ihbar edin gerisi incelemeye kalsın...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
O konu ile ilgili olan yöneticiler görebilir bu dediklerinizi.

Görebildikleri konular şunlardır:

Tecrübe puanını hangi seçenekle aldığınız " + ? - ? "
Tecrübe puanını hangi kullanıcının size verdiği.
Tecrübe puanının hangi tarih ve saat te verildiği.
Tecrübe puanının neden verildiği ?
Tecrübe puanlarını veren kullanıcıların ip adresleri.
Tecrübe puanıyla alakalı olan tüm bilgileri görüyor diyebilirim kısaca daha var bir kaç istatistik daha.

Siz alakalı mesajı ihbar edin gerisi incelemeye kalsın...

İlginiz için tekrar teşekkür ederim.