Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güner Bilgisayar Logo

udemir12

🌱Yeni Üye🌱
:)

ne bu ya. milletle dalgamı geçiyorsun. bu yaptığın logo, logo değil total benzinliğin logosu. bir de grafikerim diye geçiniyorsun.

yazık sana...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
ne bu ya. milletle dalgamı geçiyorsun. bu yaptığın logo, logo değil total benzinliğin logosu. bir de grafikerim diye geçiniyorsun.

yazık sana...

Haklılık payınız olsa bile bu uslüp ile tepki vermeniz forum adabı açısından hoş durmuyor.Eminim ki fikrinizi belli etmek için daha uygun sayısız cümle mevcut.
İyi forumlar.

mrgomorrah

🌱Yeni Üye🌱
logo bildik bir benzin şirketinin logosunu andırıyor...

Grafistart

🌱Yeni Üye🌱
Söylemeden edemiycem,
Demişssin ki, ben bu fontu sıfırdan yaptım oynama yok ama ben bu fontu çok kullanırım... Bauhaus fontu bu... fontta baya bir oynama yapmışsın, g harfinde, n harfini de zaten diğer harfin tersinden yapmışsın, aslında diğer harflerde tersinden hepsi çevrilerek... bu fonta benzeyen 2 font daha var, biri aklımda değil ama diğeri bauwerck... senin bu logoda kullandığın bauhaus olan...
Kimse fontu tanımamış.
Acaba ayıp ettim mi diyorum fontu söyleyerek ama bence ben ayıp etmedim...

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logonun totalla alkası yok

üç tane hilal şeklini üst üste şekilde gösterdiğim açılarda yerleştirip hilal uçlarını meydana çıkarmak için 1 kaç derece sağ sol yapılmış. alttaki şekil meydana çıkıyor. en sonda alandan alan çıkarıp (modify/combine/punch) amblem ortaya çıkıyor. çok kolay bir şekil. üç tane hilalden böyle bir şekil çıkarmanın bilgisayarla bir çağrışım kuramadım doğrusu. yinede emeğinize sağlık.:smile:

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz daha sizin sisteminiz iile alakalı tasarımlar yapsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
yinede emeğinize sağlık.