Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
sayın site yönetimi

reklam elbette siteye lazımdır. ihtiyaç ama başka çare ne olabilir

böyle bir reklam var böyle güzel bir sitede sizin yapabileceğiniz bir şeyler var mı...

inanın böyle reklamlar görünce üzülüyorum.. bu tür reklamları nasıl önleyebiliriz...

ilginiz için gerçekten teşekkür ediyorum...
saygılar..

NOT: ins doğru yere konu açmısımdır... :)

32371960.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
İlgili reklam içerik sayfalarımızdaki reklam alanından filtrelenmiştir. Şu andan itibaren ihbar edilmiş olan reklam sitemizde yayınlanmayacaktır. Değişiklikler bir kaç saat içinde etkin olacaktır.

Son bir kaç saatini geçiriyor bu sitenin reklamı sitemizde, duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Bu gibi reklamlar gördüğünüzde lütfen bu şekilde ekran görüntüsü ile bizimle paylaşınız .

İyi forumlar, konuyu sabitliyorum...

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilgi ve alakanız için ben çok teşekkür ederim..

morgri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya sponsorlu bağlantılar yazıyor belki normal bir reklamdır size göre ama ben grafikerlerin toplandığı bir sitede arkadaşlık, flört sitesinin reklamının yapılmasını uygun bulmadım... Lüzumsuz görürseniz vaktinizi aldığım için kusura bakmayın... Saygılarımla...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya sponsorlu bağlantılar yazıyor belki normal bir reklamdır size göre ama ben grafikerlerin toplandığı bir sitede arkadaşlık, flört sitesinin reklamının yapılmasını uygun bulmadım... Lüzumsuz görürseniz vaktinizi aldığım için kusura bakmayın... Saygılarımla...

Evet bu reklam google'nin reklam departmanı aracılığı ile sponsor reklam bağlantısıdır. Fakat konuda insanları huzursuz edici ya da toplum ahlakına aykırı bir durum göremediğimi söylemek isterim. Daha önce o tür reklamlar sitemizde çıkmıştı ve belkide yine biz fark etmeden çıkacaktır. Ama bu yukarıda göstermiş olduğunuz türden reklamın o tür bir reklam olduğunu düşünmüyoruz.

morgri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet bu reklam google'nin reklam departmanı aracılığı ile sponsor reklam bağlantısıdır. Fakat konuda insanları huzursuz edici ya da toplum ahlakına aykırı bir durum göremediğimi söylemek isterim. Daha önce o tür reklamlar sitemizde çıkmıştı ve belkide yine biz fark etmeden çıkacaktır. Ama bu yukarıda göstermiş olduğunuz türden reklamın o tür bir reklam olduğunu düşünmüyoruz.

Saygı duyarım :) ilgilendiğiniz, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler :)