Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pastene... için araç giydirme

m_ozdamar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk defa denedim bu işi ama bakalım yorumlarınızı bekliyorum
fffcopyne1.jpg

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk denemeye göre iyi ama ben sadelikten yanayım daha sade bişi dene bence resim cümbüşü var burda öz damar yazısını ben olsam düz yazardım...kolay gelsin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ilk defa denedim bu işi ama bakalım yorumlarınızı bekliyorum
fffcopyne1.jpg

Anladığım kadarı ile grafiker-tasarımcı değilsiniz. Pastane işi ile uğraşıyorsunuz sanırım. Şimdi ben fıstıklı baklava yapsam siz ne kadar beğenirsiniz?

ercü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arabayı da berabermi yesek?

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
önce ellerinize sağlık şunu sölemek isterim ki
kızmayacağınızı ve darılmayacağınızı düşünerek çalışmanız sadece araba üzerine koyulan resimlerden ibaret
bir background üzerine yerleştirlimmiş
fikrim bu ama ben bu işi yapıcam diyorsanız çalışarak daha iyi şeyler yapacağınızı düşünüyorum
ellerinize sağlık

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Firma bilgilerini kapıya koymakla başlayıp durumu biraz düzeltebilirsin.

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baklava sattigini nerden biliyoruz?

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dogrudur,

görmemis olabilirim, zaten görmek tasarimcilarin isidir. ama dikkat ettim ve benzeri arac giydirme örneklerini karsilastirdim, o kadar da bebat degil. yoksa baklavacilarin bazilari bos zamanlarinda bitmap ve vektör problemleri mi cözüyorlar?:disappoint:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
dogrudur,

görmemis olabilirim, zaten görmek tasarimcilarin isidir. ama dikkat ettim ve benzeri arac giydirme örneklerini karsilastirdim, o kadar da bebat degil. yoksa baklavacilarin bazilari bos zamanlarinda bitmap ve vektör problemleri mi cözüyorlar?:disappoint:

Baklavacıların boş zamanları hakkında bir bilgim yok. Fakat siz konu ile alakasız mesaj yazarak forum kurallarına aykırı bir davranış sergilediğinizi hatırlatmak gibi bir görevim var. Lütfen konu başlığı ile alakasız mesaj yazmayınız.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mizampaj :D YAzııı...En önemli kısmını oturtamamşısınız.. Yoksa firma o kadar önemli değilmi.Caddede baklavayı gören kim bunlar die kovalarmı yoksa..

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sade tasarım. kahve parçaçıkları üzerine daha görsel ve sade birşeyler koyun bence. yada krema yada süt görseli filan kullanın. ama bu kadar doldurmayın bence... insanlar bende daha sade tasarımları begeniyor. çikolata zemini bile olabilir. gözünüzde daha sade bir çalışma canlandırın bence. ama gerçekten konusunda uzman olmayan birine göre yine de birşeyler çıkmış... iyi çalışmalar başarılar arkadaşım.

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mizampaj :D YAzııı...En önemli kısmını oturtamamşısınız.. Yoksa firma o kadar önemli değilmi.Caddede baklavayı gören kim bunlar die kovalarmı yoksa..

:D bence de.
çalışmalarında kolaylık diliyorum arkadaşım
kullanılan fotolar da çok büyük. ve fazla ürün var bence. az ürün çok iş olsa=)

designers

🌱Yeni Üye🌱
Anladığım kadarı ile grafiker-tasarımcı değilsiniz. Pastane işi ile uğraşıyorsunuz sanırım. Şimdi ben fıstıklı baklava yapsam siz ne kadar beğenirsiniz?

Katılıyorum tasarımdan anlamayan insanlar neden tasarım yapmak için kendilerini kasarlar anlamıyorum