Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

6 DVD Oluşan PSD Web Tasarımı Arsivi satılıktır

karababa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiryakidesen.com
6 DVD 22.04 GB WEB Template Arşivi
Arşivin Özellikleri:​

• 6 DVD
  • 22.04 Gb büyüklüğünde
  • Tamamı PSD, ve bazılarında HTML formatın ile

Dosya Tasarımlarında ai ve jpg dosya formatları kullanılmıştır.
Dosyalar PSD şeklindedir. Bazıları psd yanında Html olarakta eklenmiştir.

Özellikle Web tasarımı ile uğraşanların işlerini kolaylaştıracak bir arsivdir.
Bu Templateler Henüz Webde tamamı yayınlanmamıştır.
Arschiv tamamını 150TL bedel ile isteyen (sayısı çok olursa Fiyatı Düşürücem)herkese Kaliteli DVD ler ile yollayacağım. Yada web ortamına upload yapabilirim.Kişilerin Burdan iletişime geçmelerini bekliyorum.
Yada Mail Adresime BURDAN tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sitemde bişi yok ama orayada bir göz atabilirsiniz;)

tiryakidesen1.jpg

tiryakidesen2.jpg

tiryakidesen3.jpg

tiryakidesen4.jpg

tiryakidesen5.jpg

tiryakidesen6.jpg

tiryakidesen7.jpg

tiryakidesen8.jpg

tiryakidesen9.jpg

tiryakidesen10.jpg

Arsivim Bunla sınırlı değildir. Uzak doğudan bir arkadaşıma siparişle getirttiğim çalışmalardır. Kimsede yok dememin sebebi budur.

Bunlar bir kaç tanesi psd içinde menüler ve sayfalar ayrı ayrıdır. Codlamayı bilmeyenlere extra yardım edebilirim)

Benzer konular

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Hayırlı işler arkadaşım Allah satış pazarı versin inşallah ama 100 lira yapta olayı milletin ayağı alışsın:D birde daha fazla resim koyda millet ne alacağını bilsin değilmi hadi sana hayırlı satışlar allahrastgetire:)

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
bunların webde olamdığından eminmisiniz

sanırım gözünüzden kaçmış

ayrıca bunlar sizemi ait böyle rahat rahat satıyorsunuz

karababa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiryakidesen.com
Bu setin 1 ve 2. dvd webde paylaşılıyor. Bu cd ler uzak doğu menşeilidir.

Ve bu dvdleri siparişle getirttim. Eğer tamamı paylaşımda ise ve bunun adresini söylerseniz. konuyu Hemen iptal ederim.

Rahat rahat parasını ödeyip aldığım dvd leri gayet memuniyetle satıyorum. İnşallah alacak arkadaşlarda memun olacak.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
bunların webde olamdığından eminmisiniz

sanırım gözünüzden kaçmış

ayrıca bunlar sizemi ait böyle rahat rahat satıyorsunuz

Hem serbest piyasa diye bişey varki oo nette herkez herbişi satıyor ne kadar yasal veya yasal olmasada:D

Hem arkadaş bu kadar arşivi netten indirmiş ve arşivlemek cidden kolay değil bir emek sarfetmiş ve satmasıda gayet doğal:)

Sende arşiv yap sat zaten şu sıralar artık bu görsel olayların dağıtımı paylaşımı durdurulacak diye bir duyum aldım.

Herkez sadece kendi yaptığını satacak ve warez siteleri vs. sitelere mp3 müzik dağıtımı kısıtlandığı gibi kısıtlamalar gelecek diye duyumlar var bi kaç yerden şimdilik satan satsın yarın zaten satamıcaklar:D

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
Hem serbest piyasa diye bişey varki oo nette herkez herbişi satıyor ne kadar yasal veya yasal olmasada:D

Hem arkadaş bu kadar arşivi netten indirmiş ve arşivlemek cidden kolay değil bir emek sarfetmiş ve satmasıda gayet doğal:)

Sende arşiv yap sat zaten şu sıralar artık bu görsel olayların dağıtımı paylaşımı durdurulacak diye bir duyum aldım.

Herkez sadece kendi yaptığını satacak ve warez siteleri vs. sitelere mp3 müzik dağıtımı kısıtlandığı gibi kısıtlamalar gelecek diye duyumlar var bi kaç yerden şimdilik satan satsın yarın zaten satamıcaklar:D

bakış açınız hem çok ilginç hem de bir o kadar endişe verici
sizin mantığınıza göre kamyonla yük taşıyan bir şöför ben bu yükü taşımak için saatlerce araba kullandım eziyet çektim o zaman ben de bu yükten istifade edip kendi mefaatime kullanayım der.

Benzer bir durumun sizin başınıza geldiğini düşünün ve size ait olan bir şey sizden habersiz internette çoğaltıslın ve üstüne de parayla satılsın.

Bu dvd leri sizin parayla almanız bunları tekrar istediğiniz gibi satma hakkını size vermiyor. Bunun için reseller denen hakkı almanız gerekir ki bu durumda ödemeniz gereken para binler dvd maliyetinden daha yüksek olur.

idealist değilim ama en azından söylemem gerekeni söyledim

heroturko sitesine bakarsanız orada görebilirsiniz ve daha nice sitede.
Boşuna para vermişsiniz bu dvd lere :), yazık olmuş verdiğiniz paraya

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
bakış açınız hem çok ilginç hem de bir o kadar endişe verici
sizin mantığınıza göre kamyonla yük taşıyan bir şöför ben bu yükü taşımak için saatlerce araba kullandım eziyet çektim o zaman ben de bu yükten istifade edip kendi mefaatime kullanayım der.

Benzer bir durumun sizin başınıza geldiğini düşünün ve size ait olan bir şey sizden habersiz internette çoğaltıslın ve üstüne de parayla satılsın.

Şimdi gerçek hayatada bakarsak kamyoncuların çoğu götürdüğü erzaktan kendinede pay çıkarır.

Kamyoncu ne götürüyosa ufakcık olsada menfaatlenirler.

Benzer bir durumu ben hep yaşıyorumki çoğu yaptığım tasarım nette dağıtımı yapılıyor ve hiçte rahatsız değilim bu durumdan ben parasını almışım yaptığın işin gerisi umrumda değil:D ister parayla satsınlar ister dağıtsınlar ama şöyle bir durumda var

Tasarım yapmayı bilmeyipte bu tarz hazır tasarımlara rağbet gösterenler utansın:D

Söyleyeceklerim bu kadar bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

Ha bu arada bu konuyu burada kapatalım dombalak arkadaşa engel olmayalım konuyla alakalı konuşmuyoruz şu anda sanırsam arkadaşada iyi satışlar dilerim.

karababa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiryakidesen.com
iyi güzel latif olan her birşeyin yanındayım.

Bir Soru sorup cevabı okumadan üstelik site ismide vererek. Baksaydın var demek yakışmıyor. 6 Dvd nin Tamamının olduğu linlki bana yolla yada burdan yayınla. Yalancı durumuna düşmek istemem. Kimseyide yanıltmak istemem. 4 resmi zaten o siteden aldım. alttaki resimleri ilk dvd den aldım.

Yıllardır yazma deseni çiziyorum. piyasada tutulan bir desen oldumu hemen taklit ediliyor. Sence bu güne kadar hangi grafiker yaptığı işin taklit edilmesinden bir kazanç sağlamış. Ben arkadaşım gibi düşünüyorum ben tasarımı yapmış paramı(hakkımı) almışım. Başka bir arkadaşımda bundan kaznaç sağlaması bana garip gelmiyor. Ama aynı deseni benden çizmem istendiğinde sıkıntı olur. Bu dvd lerdeki çalışmaların ekmeği yenmiş ve piyasaya sunulmuş. Sen almak zorunda da değilsin kaldıki link yazsam indirecek bile değilsin tahminimce. Kaldıkı satacam dedim verebilirimde ihtiyacı olanbir kardeşime. Değer vermesini bilsek paylaşım yapan arkadaşları üzmezsiniz.

200 küsür dvd grafik arşivim var. Ve hepsi güncel..Heroturkoda bulma ihtimaliniz Aradıklarınız varsa uygun fiyatlarla veririm.

Saygılar.

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
istediğiniz şeyiyapma hakkınıza sahipsiniz
ama yaptıklarınızdan sorumlu olduğunuzu unutmayın

bu dvdleri burada satıyorsunuz diye gelip sizi dövecek değiller :)

bu bir etik meselesidir

Ayrıca bana -rep veren eleştiri kaldıramayan arkadaşa selamlar

karababa

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiryakidesen.com
Önce bunlar webde var yanılmışsın dedin.

Daha sonra etik olmadığını söyledin.

Yetmedi Bunları bir bedel ile benim satmamın etik olmadığını söyledin.

Arkadaşım Alma niyetin varda paran çıkışmıyorsa ben sana bunları bila ücrette veririm. Kıymet bileceksen.

bu grafikleri bedelsiz dağıtmak yeterince etik çünkü, senin kalbin bu durumu kaldırabilir sanırım.

Çünkü sen tüm kullandığın grafiklerin arka planlarını kendin çekiyorsun yada bedelini ödüyorsun sen saygı duyulan bir insansın benim elimdeki orjinal dvd lere talibsin sen anlaşılan onunda fiyatını yazalım 600tl hayrını gör.

uurdesign

🌱Yeni Üye🌱
hehe bu arşivleri her sitede bulabilirsiniz ben size söliyim uzak doğudan filan getirmemiştir kimse istiyen olursa ben web sitelerinin adreslerini veririm paranız boşa gitmesin indirmek ise internetin hızına bağlı olarak değişir arşivinide rahatlıkla yaparsın
Bunlar japon siteleri değiştirilmesi de zor olur sölim :) ben o yollardan zamanında geçtim
kimseye tavsiye etmem :)