Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Spor Sitesi Arayüzü

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
75 TL bu tasarım için çok fazla ama cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, varsa tasarımlarınızı sergilediğiniz sitenizi, kullandığınız programları ve bu program üzerindeki bilgi düzeyinizi, deneyiminizi gönderirseniz inceleye alınacaktır.
---
Şahin Seçil
Proje Yöneticisi

BlancViér

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.osmankus.com
75 TL bu tasarım için çok fazla ama cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, varsa tasarımlarınızı sergilediğiniz sitenizi, kullandığınız programları ve bu program üzerindeki bilgi düzeyinizi, deneyiminizi gönderirseniz inceleye alınacaktır.
---
Şahin Seçil
Proje Yöneticisi

acaba yanlış mı yazdınız diye defalarca okudum. diğer referanslarım için anca iletişim kurmamız gerekmekte. 75 Tlik fiyat çoklu satış için değil, yalnızca bir kişi içindir. yanı çoklu satış yapmıyorum. alan kişiye tüm haklarıyla verilecektir.

suntzu

🌱Yeni Üye🌱
---
Şahin Seçil
Proje Yöneticisi

75 tl fazlamı:rofl: bir iki mesajınıza daha denk gelmiştim psd tasarım için 150 tl çok falan yazmışsınız siz proje yöneticisi olduğunuza eminmisiniz :rofl:

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
Siz hiç template monster gibi siteleri incelemiyor musunuz? Size şaka gibi geliyor ama oralardan alışveriş yapan çok fazla ajans var çünkü ucuza kaliteli işler yapıyorlar. Üstelik içerisinde ki resimlerden yana telif hakkı sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca çalışmalar css-html şeklinde. Bir çalışmada flash bile olmadan sadece psd ye 150 tl isteyen sadece bizim grafikerlerdir sanırım.

********** adresini lütfen bir inceleyin. 100$ a control panelli site yapıyorlar.

75 tl fazlamı:rofl: bir iki mesajınıza daha denk gelmiştim psd tasarım için 150 tl çok falan yazmışsınız siz proje yöneticisi olduğunuza eminmisiniz :rofl:

Siz grafik tasarımcısı olduğunuza emin misiniz ? Her photoshop bilen tasarımcı olsaydı bu sektörde yabancılara mahkum kalmazdık.

Benim bu platforma üye olmamda ki amaç iyi grafikerler bulup, onlarla uzun vadeli çalışmak. İlanımda da bunu açıkça belirtiyorum zaten. Kısa yoldan emek sarfetmeyerek büyük para kazanma hayali kuranlar lütfen yorum bile yazmasınlar yazdıklarıma. Elbette emeğinizin karşılığını alacaksınız ama önce emek sarfetmelisiniz. Sadece Psd olan bir tasarım çok fazla öteye gidemez. Css-Html, flash ve hatta wordpress gibi sistemlere uygun olmalı. Css in açıklaması olması, anlamlı olmalı. Bütün çalışmalar validate edilmeli, çarpaz browser testlerinden geçmeli.

Bu dediklerimi anlayan grafikerler varsa bana pm atsınlar, onlarla çalışmaya hazırız.

BlancViér

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.osmankus.com
Siz hiç template monster gibi siteleri incelemiyor musunuz? Size şaka gibi geliyor ama oralardan alışveriş yapan çok fazla ajans var çünkü ucuza kaliteli işler yapıyorlar. Üstelik içerisinde ki resimlerden yana telif hakkı sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca çalışmalar css-html şeklinde. Bir çalışmada flash bile olmadan sadece psd ye 150 tl isteyen sadece bizim grafikerlerdir sanırım.

************** adresini lütfen bir inceleyin. 100$ a control panelli site yapıyorlar.

Siz grafik tasarımcısı olduğunuza emin misiniz ? Her photoshop bilen tasarımcı olsaydı bu sektörde yabancılara mahkum kalmazdık.

Benim bu platforma üye olmamda ki amaç iyi grafikerler bulup, onlarla uzun vadeli çalışmak. İlanımda da bunu açıkça belirtiyorum zaten. Kısa yoldan emek sarfetmeyerek büyük para kazanma hayali kuranlar lütfen yorum bile yazmasınlar yazdıklarıma. Elbette emeğinizin karşılığını alacaksınız ama önce emek sarfetmelisiniz. Sadece Psd olan bir tasarım çok fazla öteye gidemez. Css-Html, flash ve hatta wordpress gibi sistemlere uygun olmalı. Css in açıklaması olması, anlamlı olmalı. Bütün çalışmalar validate edilmeli, çarpaz browser testlerinden geçmeli.

Bu dediklerimi anlayan grafikerler varsa bana pm atsınlar, onlarla çalışmaya hazırız.

Sektörde yabancılara mahkum olmanızın sebebi emin olun sizin gibi emeğe saygısı olmayanlardır. 1.cisi bu benim emeğim, fiyati sizi enterese etmez. 2.cisi ben burda bir ilan açtım! sizden yorum istemedim.

üslubunuz o kadar yanlış ki inanin sizle muhattap bile olmak istemiyorum. "kısa yoldan emek sarfetmeyerek büyük para kazanma hayali" diyorsunuz. bu arayüz ortalama benim 6-7 saatimi aldı. hiç bir ülkede bu para ile ne zengin olunur nede bu para büyük bir paradır. piyasa senin gibi düşünenler yüzünden bu hale geldi ve ben kısaca yazıklar olsun diyorum.

çok bilen arkadaşım template monster demişsin. tmdeki bir temanın unique fiyatına bak bakalım bu 75 tlin kaç katı?..

ve daha fazla konumu baltama, aşırı derecede rahatsız oldum. şikayet etmek zorunda kalacağım. derdin varsa pm atabilirsin.

muhibbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅

******* adresini lütfen bir inceleyin. 100$ a control panelli site yapıyorlar.

Ben konuya yorum getirip dağılmasına karşıyım fakat bu mesajı gördükten sonra cevap verme zorunda hissettim kendimi.Konu sahibi arkadaşımdan özür diliyorum şimdiden.

Sn egemx !

Templatemonster sitesinde evet 100 tl civarında ücretle tasarım satın alabilirsiniz doğrudur.Fakat şunu unutmayın ki onlar çoklu satış yapıyor.Sizin 100 tl dediğiniz şablonu atıyorum 100 kişi alsa (ki bu çok komik bir rakamdır)
10.000 tl eder.Yani bir şablondan kazandığı para tamı tamına 10.000 tl.Bu rakamın yanında 150 Tl çok komik bir rakamdır.
Bir diğer husus,hazır şablon kullanılacaksa nerede kaldı özgün tasarım.

Bu dediğiniz bir terzinin size özel bir elbise için verdiği fiyatı pahalı bulup yok ben gidip mağazadan alacam orası daha ucuz diyerek reddetmenize benzer.Onun el emeği göznuru dene birşey var değil mi?
Terzinin diktiği size münhasırdır.Ama mağazadan aldığınız elbiseyi yüzlerce kişi üzerinde görebilirsiniz.

İyi garfiker = İyi iş = İyi para
Bu bir denklemdir.Bunlardan birini bozarsanız diğerleride bozulur.
Ne yani 75 tl fazla deyip de 30-40 tl ye arayüz mü satın almak niyetindesiniz.

30-40 tl ye arayüz al götür onu doğru dürüst emek harcamadan wordpress joomla vs hazır sistemlere giydir site tasarladım diye asgari 700-800 tl ye sat.

Oh ne ala memleket.

Dikey Cizgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dikeycizgi.com
Öncelikle psd satılan bir tasarım için bile alt sayfalar olmassa olmaz. Bir sitede sadece giriş sayfası mı var ki o kısmı satıyorsunuz ? Biz nasıl ki müşteriye sitenin tamamını teslim ediyoruz, psd tasarımlarda da ben bunu beklerim.

Template monster belki yüzlerce satıyor ama sizin sattığınız psd lerin tek olacağını ben nereden bileceğim ? Siz satmasınız bile ben bu tasarımı beğendiysem, aynısının psd sini çıkartıp başka yerde satmaya çalışabilirim. Ayrıca benim kendi grafikerlerimle çalışmayı istememde ki amaç tasarımlarımı özelleştirmek. Zaten aynı template 2 farklı kişi tarafından kodlandığında bambaşka siteler gibi gözükebiliyor, fonksiyonelliğinden dolayı.

B
Templatemonster sitesinde evet 100 tl civarında ücretle tasarım satın alabilirsiniz doğrudur.Fakat şunu unutmayın ki onlar çoklu satış yapıyor.Sizin 100 tl dediğiniz şablonu atıyorum 100 kişi alsa (ki bu çok komik bir rakamdır)
10.000 tl eder.Yani bir şablondan kazandığı para tamı tamına 10.000 tl.Bu rakamın yanında 150 Tl çok komik bir rakamdır.
Bir diğer husus,hazır şablon kullanılacaksa nerede kaldı özgün tasarım.

10.000 TL iyi para, siz neden burada 150-300 TL ye tahammul ediyorsunuz. Gidin oralarda satın o zaman. Burada bunları konuşuyoruz, çünkü bu işler öyle yürümüyor !

Görüşlerinize saygı duyuyorum. Hatta haklarınızı çoğu zamanda koruyorum. Ancak bizde sizden kaliteli işler bekliyoruz. Kaliteli işler yapanları da kolluyoruz. Siz nasıl iş verenlerden şikayetçiyseniz, biz de grafikerlerden şikayetçiyiz.

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yıllardır bu işin içinde olan biri olarak konuyla alakalı bende bir yorum yapmak istiyorum.

- .psd olarak bir tasarım. (3 alt sayfa tasarımı)
- Bu tasarımı HTML'e dökmek. (CSS)
- Proje yapılırken arka planda pasif olarak tasarım desteği vermek.

Bu 3 olayın bir tasarımcı için ücreti 500tl'dir minimum.

Belki tek sayfa .psd tasarım para etmeyebilir ama bunu alt sayfa ve css ile desteklerseniz kimse size verdiğiniz fiyatın fazla olduğunu söylemez.

Bu konudaki tasarım ücreti ise bence idealdir. Kalkıp 20tl e de tasarım yapılmaz. Eğer yaptırmak isterseniz gidin bi lise herhangi bir öğrenci yakalayın o size yapar emin olun!

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Proje Sorumlusu arkadaşa sesleniyorum yukardaki arkadaşlarımızın hepsi haklı olup verilen emeği hiçe sayarak birde iyi grafikerler arıyorum diyorsunuz emin ol konuyu açan arkadaşımız sizden konuyla ilgili çok çok olup olup, kendisine teşküür ederim ve başarıların devamını dilerim aksini iddaa eden varsa buyursun...
lütfen sitede bir sorumluğunuz var ve yaklaşık günde 5 bin kişi siteyi ziyarert ediyor ve istatistiklere bakmadım ve rakamı salladım ama bir site sorumlusu böyle sorumsuzca emeği boşa sayarak bir yorumda bulunuyorsa + kişinin biran önce site yöneticiliğen çıraltılması gerekiyor ve arkadaş güzel bişey demiş siz proje sorumlusu olduğuna ve grafiker olduğuna eminmisin bu ne saçma bir yorumyaa bir kişi arkadaşı tebrik edip arkadaş başarılar diliyorum tasarımın hoş olmamış daha iyi bişey suna bilirsinizde diyebilirsiniz yok illa her konuda bir saygısızlık olacak neden çünkü birşeye sahip olanlar kendilerini belirli bir zamandan sonra dünyaya hükmettiklerini zannediyorlar.
neyse saygılarımla diyece ama konuda saygı denen bişey kalmamış..
sitenin genel sorumlularına sesleniyorum lütfen boyle emeği boşa sayanları biran önce aranızdan cıkarmanızı rica ediyorum.
iyi günler.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Proje Sorumlusu arkadaşa sesleniyorum yukardaki arkadaşlarımızın hepsi haklı olup verilen emeği hiçe sayarak birde iyi grafikerler arıyorum diyorsunuz emin ol konuyu açan arkadaşımız sizden konuyla ilgili çok çok olup olup, kendisine teşküür ederim ve başarıların devamını dilerim aksini iddaa eden varsa buyursun...
lütfen sitede bir sorumluğunuz var ve yaklaşık günde 5 bin kişi siteyi ziyarert ediyor ve istatistiklere bakmadım ve rakamı salladım ama bir site sorumlusu böyle sorumsuzca emeği boşa sayarak bir yorumda bulunuyorsa + kişinin biran önce site yöneticiliğen çıraltılması gerekiyor ve arkadaş güzel bişey demiş siz proje sorumlusu olduğuna ve grafiker olduğuna eminmisin bu ne saçma bir yorumyaa bir kişi arkadaşı tebrik edip arkadaş başarılar diliyorum tasarımın hoş olmamış daha iyi bişey suna bilirsinizde diyebilirsiniz yok illa her konuda bir saygısızlık olacak neden çünkü birşeye sahip olanlar kendilerini belirli bir zamandan sonra dünyaya hükmettiklerini zannediyorlar.
neyse saygılarımla diyece ama konuda saygı denen bişey kalmamış..
sitenin genel sorumlularına sesleniyorum lütfen boyle emeği boşa sayanları biran önce aranızdan cıkarmanızı rica ediyorum.
iyi günler.

Sn. ist_dizayn.
Sanırım bir yanlış anlama sözkonusu.
Dikey Cizgi isimli üye grafikerler.net sitesinde yönetici veya yetkili değildir.Sanırım Kullanıcı adının altında bulunan Proje Sorumlusu ünvanı sizi yanılttı.

Önemli Not:
Bu durumda bir yetkili veya yönetici de olabilirdi.Yönetici ve yetkililerle ilgili rahatsızlık duyduğunuz konuyu forum sayfalarına yazıp tartışma ortamına sebep olmak yerine forum adminlerimize durumu iletmeniz gerekmektedir.
Bunun da bilgi olarak bir kenarda durmasında fayda var.

Son düzenleme:

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Sn. ist_dizayn.
Sanırım bir yanlış anlama sözkonusu.
Dikey Cizgi isimli üye grafikerler.net sitesinde yönetici veya yetkili değildir.Sanırım Kullanıcı adının altında bulunan Proje Sorumlusu ünvanı sizi yanılttı.

sn. nihat bey evet sorumlu olduğunu sanıyordum meğer ücretli üyelikten yararlanıyormuş. yeni fark ettim ama lütfen burda milyonlarca kişiye örnek oluyoruz ve topluma örnek ve gençlerimize destekci olmamız gerekiyor. bu yüzden sizden ricam bu tür olayların önünü kapatmak için caba harcamanızı rica ediyorum + bize düşen görev neyse en iyi bir şekilde yardımcı olamaya hazırırız. 2 kod yazmakla veya bir kart veya bir güzellik yaratmakla kimsenin hakkını ve emeğini boşa çıkarmaya hakkımızın olmadığını biliyorum.
saygılarımla. nihat bey

Son düzenleme:

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
75 tl ye arayüzü yapıyosunuz sayenizde yarı aç yarı tok geziyoruz emeğimize biçilen değer gün geçtikçe düşüyor bu kadar ucuz olmamalı...

yasineken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sektörde yabancılara mahkum olmanızın sebebi emin olun sizin gibi emeğe saygısı olmayanlardır. 1.cisi bu benim emeğim, fiyati sizi enterese etmez. 2.cisi ben burda bir ilan açtım! sizden yorum istemedim.

bu durumda arkadaşım haklı.Ama nokta koyyum ben bir istekte bulunayım.Piyasayı ucuzlatma cabası içerisine giriyorsa buda bir çok insanın para kazanmasını engelleyecek bir tavırdır.Şunu da belirtmek gerekirse aç gezen arkadaşlar ya işi bilmiyor yada işten bir beklentisi yoktur.İkinci bir konu ise arkadaş demiş ki ben template monsterdan template satın alıyorum.Template siteleri verdikleri ürünün hangi özelliğinin arkasında durmuşta onu merak ediyorum.Css görselliği olmayan salla parti yapılan işlere para ödeyen bu mesleğe hakaret etmiş olur.emeksiz hiçbir şey yoktur saygılı olmakta yarar görüyorum.

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili proje sorumlusu arkadaşım pazardan domatesmi alıyorsun... 75 tl ye arkadaş nasıl verdi ben onuda anlamış değilim monster da iyileri varsa oradan al ama çok ayıp photoshop öğreneneni grafikermi oldu diye küçümsüyorsan sen öğren, corelide yada benim gibi yap bunların yanında php ve asp de hatta after effectsi de öğren 3d yede el at kusura bakma ama burası meyve sebze hali değil