Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Oooo bizim mesai bitmez topraam, kazma kürek sallayıp duruyoruz işte sen de maşallah gecelemişin burada. :rofl::rofl::rofl:

Önemli olan dünyada ki mesain bitmesin topraam :rofl:

Yaa evet dün akşam giresim geldi ama kimsecikler bulamadım sataşmaya :rofl: Kendi kendime konuştum durdum.Bu sabahta yazmak için birinin yazmasını bekledim, bu kız deli mi kendi yazıyo kendi cevap veriyo demesinler diye :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Önemli olan dünyada ki mesain bitmesin topraam :rofl:

Yaa evet dün akşam giresim geldi ama kimsecikler bulamadım sataşmaya :rofl: Kendi kendime konuştum durdum.Bu sabahta yazmak için birinin yazmasını bekledim, bu kız deli mi kendi yazıyo kendi cevap veriyo demesinler diye :rofl::rofl:

Dünyada daha işimiz çok bea. :D

He ya baktım en son gece 12 sen yazmışsın dedim bu kız uyuya kaldı bla da dedim kimsecikler de uyandırmamış. :rofl::rofl::rofl:

Son düzenleme:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İyiyiz çok şükür sende iyisin maşallah yine formundasın :smile:
2 dk komşuya bayramlaşmaya gittim muhabbet akmış :D

Vallaha avatarımı nazar boncuğu yapıciiiim. :D

Komşu sana geleydi bea, bilgisayar başındayım bla da sohbetim var deseydin, olmadı camdan uzatsaydı elini ya da bilgisayar varsa webcam açıp verseydi elini, bi daha habersiz bırakma bizi. :rofl::rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vallaha avatarımı nazar boncuğu yapıciiiim. :D

Komşu sana geleydi bea, bilgisayar başındayım bla da sohbetim var deseydin, olmadı camdan uzatsaydı elini ya da bilgisayar varsa webcam açıp verseydi elini, bi daha habersiz bırakma bizi. :rofl::rofl::rofl:

merak etme bea benim nazarım deymez :tongueout::rofl:

bi kaç müşterimi de arıyım yağlıyım ballıyım 1 haftadır sinek avlıyorum yığınla cenaze namazına hazır sineklerim var bayram dönüşü iş olsun :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Dünyada daha işimiz çok bea. :D

He ya baktım en son gece 12 sen yazmışsın dedim bu kız uyuya kaldı bla da dedim kimsecikler de uyandırmamış. :rofl::rofl::rofl:

Evet ya kafamı dayamıştım bir ara avatarıma orada uyuya kalmışım:sleepy::sleepy: Hiç kimseciklerde üzerime birşey örtmemiş :crying: :rofl::rofl:

bi kaç müşterimi de arıyım yağlıyım ballıyım 1 haftadır sinek avlıyorum yığınla cenaze namazına hazır sineklerim var bayram dönüşü iş olsun :rofl::rofl::rofl:

Leşlerini gömmek için bayram dönüşünü mü bekliyorsun :D Kokmasınlar dikkat et şekerim :rofl::rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet ya kafamı dayamıştım bir ara avatarıma orada uyuya kalmışım:sleepy::sleepy: Hiç kimseciklerde üzerime birşey örtmemiş :crying: :rofl::rofl:

Leşlerini gömmek için bayram dönüşünü mü bekliyorsun :D Kokmasınlar dikkat et şekerim :rofl::rofl:

bugünde avlıyorum şekerim rekor denemesi yapıorum hedef sayıya ulaşınca gömücez inş. :rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Toplu katliam mı yaptın yoksa, anladııııııım şimdi helvaların neden yapıldığı belli oldu. :rofl::rofl::rofl:

Ben olsaydım örterdim tabi bizim samsunludan hayır yok bize bak hala gelmedi. :D

Günaydın grafikerler.net :)

Hoşgeldin.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Toplu katliam mı yaptın yoksa, anladııııııım şimdi helvaların neden yapıldığı belli oldu. :rofl::rofl::rofl:

Ben olsaydım örterdim tabi bizim samsunludan hayır yok bize bak hala gelmedi. :D

Hoşgeldin.

Iııyyyyy dimee ya ölü sineklerden mi kavurdu helvaları dersin :puke: :rofl::rofl:

Kimse örtmedi vallahaaa garip garip rüyalar gördüm üstüm açık kalmış ondan olsa zaar :giggle::giggle:

iyiyim bende tatlım, seni gördüm daha iyi oldum :)

merhaba nilgün nasılsın :)

Hoşbuldummm :) sana da sorayım nasılsın bakalım :)

Teşekkürler, sen nasılsın :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
iyiyim bende tatlım, seni gördüm daha iyi oldum :)

merhaba nilgün nasılsın :)

Hoşbuldummm :) sana da sorayım nasılsın bakalım :)

Zahmet etmeseydin, iyiyim bende.

Iııyyyyy dimee ya ölü sineklerden mi kavurdu helvaları dersin :puke: :rofl::rofl:

Kimse örtmedi vallahaaa garip garip rüyalar gördüm üstüm açık kalmış ondan olsa zaar :giggle::giggle:

Teşekkürler, sen nasılsın :)

Yok topraaam sineklerin helvasını yedik onların ruhuna fatiha. :rofl::rofl::rofl:

Rüyalar biraz da bilinç altındakileri karşımısza çıkartır topram. :rofl::rofl::rofl: