Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance grafiker araniyor parcabasi calisacak grafiker ariyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mevo81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba parcabasi calisacak grafiker ariyoruz,ayni zamanda uygun fiyatta is yapabilecek ayrintilibilgi icin msn adresinizi birakirsaniz gorusebiliriz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Duyuru: İlanları takip edebilmek için sayfamıza üye oldunuz mu?

İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
konunun içeriğini açıklarsanız sanırım daha iyi bir sonuç alırsınız bu kadar bir açıklama ile ancak başınız ağrır

SeWiL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
(h_ohanye@hotmail.com )

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarim @ freelancecreativestudio.com
Bizlere buradan ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla.

"ÖzLeM"

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ozle.ozlen.ozlem @ hotmail.com
Hertürlü basılı işi sorunsuz ve güvenle yaptırabileceginizden şüpheniz olmasın.
Örenk çalışmalarımıda msn den gösterebilirim.
Teşekürler

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne ilginçtir ki; ne kim olduğu belli, ne yaptıracağı iş ortada, öyle bir ilan, ucu açık. Yayınlayan işveren güvenilir midir, yaptıracağı işin niteliği nedir soran eden yok.

İlanı veren tencereyi ve yağı bulmuş, yakmış ateşi. Grafikerler.net üyesi sevgili meslektaşlarım da gönüllü mısırlar olmuşlar, atlıyorlar tencereye. Patlaya patlaya açılan mısır taneleri gibi yayınlıyorlar e-posta, messenger adreslerini.

Durun arkadaşlar, bir sakin olun. Tamam iş için yine rekabet edelim. İyi olan kazansın ama bir bakın bakalım. Kimdir bu işveren, nedir, ne yapar? Sonra, bir de e-postalarımız, messenger adreslerimiz hacklendi diye başka başka yerlerde sızlanıyorsunuz!

Bırakın, işveren kendisinin bilgilerini versin, siz onu ekleyin. Böylesi daha sağlıklı değil mi?

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ne ilginçtir ki; ne kim olduğu belli, ne yaptıracağı iş ortada, öyle bir ilan, ucu açık. Yayınlayan işveren güvenilir midir, yaptıracağı işin niteliği nedir soran eden yok.

İlanı veren tencereyi ve yağı bulmuş, yakmış ateşi. Grafikerler.net üyesi sevgili meslektaşlarım da gönüllü mısırlar olmuşlar, atlıyorlar tencereye. Patlaya patlaya açılan mısır taneleri gibi yayınlıyorlar e-posta, messenger adreslerini.

Durun arkadaşlar, bir sakin olun. Tamam iş için yine rekabet edelim. İyi olan kazansın ama bir bakın bakalım. Kimdir bu işveren, nedir, ne yapar? Sonra, bir de e-postalarımız, messenger adreslerimiz hacklendi diye başka başka yerlerde sızlanıyorsunuz!

Bırakın, işveren kendisinin bilgilerini versin, siz onu ekleyin. Böylesi daha sağlıklı değil mi?

bende bu hataya düşen biri olarak katılıyorum sana...

mevo81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
author isimli arkadasim ilani fazla acik belirtmedim haklisin ama bu ne paranoya ? 1 yildir burada uyeyim ve amacim ekmek parami kazanmak ve kazandirmak sonucta guven olmali , evt guvensizlikte olmali ama dozunu iyi ayarlamak lazim.

isi biraz daha acayim ben fransa'da matbaa isi yapiyorum.genellikle kartvizit,afis,el ilani vb.isleri yapiyorum.bu alanda freelance grafiker ariyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...