Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle giderse sınıfta kalacaksın :D

Bilmiyorum artık ama denize birşey düştüğü kesin :D var var da.... zamanı gelmedi henüz anca haftasonu kaçamağı yapıciiz şimdilik :D

Sınıfta kalmam alttan alırım :D:D olmadı yaz okulu bütünleme falan yaparsın sen yeğenine bir kolaylık :D:D

Haline şükretmelisin en azından planın var :D benim o bilem yok :S Bronzlaşmak için eczaneden arap bacı falan alırım artık balkonda güneşlenir tıbbi olarak bronzlaşırım :D:D bir leğen su da serinlememe yardımcı olur heralde :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sınıfta kalmam alttan alırım :D:D olmadı yaz okulu bütünleme falan yaparsın sen yeğenine bir kolaylık :D:D

Haline şükretmelisin en azından planın var :D benim o bilem yok :S Bronzlaşmak için eczaneden arap bacı falan alırım artık balkonda güneşlenir tıbbi olarak bronzlaşırım :D:D bir leğen su da serinlememe yardımcı olur heralde :D:D

Çalışmayana torpil yok yeğen :D "istemem yan cebime koy" cümlesi sana birşey hatırlatıyor mu? :D

Kolayı sür güneşe yat :D hahhaa kompela bile yanında sütlü kahve rengi kalır :D:D:D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmayana torpil yok yeğen :D "istemem yan cebime koy" cümlesi sana birşey hatırlatıyor mu? :D

Kolayı sür güneşe yat :D hahhaa kompela bile yanında sütlü kahve rengi kalır :D:D:D:D

hahaha çalışırız birara ama çalışmaya başlamadan önce bir çorbaya ne dersin :wink: :rofl::rofl::rofl:

hahaha ikisi bir arada olur hem hem serinletir hem bronzlaştırır :D:D sonra da elime ses çıkaran bir zımbırtı alır İstiklal de kızılderililere katılırım :D:D Albümleri bilem var :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha çalışırız birara ama çalışmaya başlamadan önce bir çorbaya ne dersin :wink: :rofl::rofl::rofl:

hahaha ikisi bir arada olur hem hem serinletir hem bronzlaştırır :D:D sonra da elime ses çıkaran bir zımbırtı alır İstiklal de kızılderililere katılırım :D:D Albümleri bilem var :D:D

Olur derim ama okkalı olsun :D

Tam tam alırız sana ama dikkat et polis kaçak göçmen diye kovalamasın :D

Az bi çalışayım malum cuma bugün bütün haftaki yatışımı kurtarıyor :D hadi damlarım bi ara yine... :)

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Olur derim ama okkalı olsun :D

Tam tam alırız sana ama dikkat et polis kaçak göçmen diye kovalamasın :D

Az bi çalışayım malum cuma bugün bütün haftaki yatışımı kurtarıyor :D hadi damlarım bi ara yine... :)

tamam anlaştık okkalı mercimek içeriz :D:D

hahaha adrenalin olur bana da çok monotondu zaten hayat :D:D

Haydi kolay gelsinn :D

lucky girl

Acemi Tasarımcı
selamlar arakdaşlar bana tarif kitabı iç sayfa tasarımı lazım elinde olan varmıdır?

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
günaydınnn.. aç da değiliz açıkta da değiliz çok şükür :D (sahura kalkmış biri olarak söylüyorum ;))

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben sizi saat 5 ten sonra tekrar teftiş edeyim açmısınız değilmisiniz görürürüz :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz fenalardayım bu aralar onun haricinde iyiyim Allaha şükür bi de açlıktan gözümün önünü göremiyorum :) :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Buraya geldiğine göre artık iyilere geçmişsindir umarım ...
Görmek istemiyorsan açık söyle açlıktan göremiyorum filan yer miyiz biz bu numaraları? ...
Bu kadar açken bizi de yemeyi düşünmezsin değil mi? :D ...

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Ramazana yatay geçiş sürecindeyiz ya ondan olsa gerek.. arazi modundayız :D:D:D

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Geçen haftayı hatırlamak istemiyorum ama şuan iyiyim bu arada bi su içmekten başka bişi istediğim yok be :p yemek felan gözüm görmüyo

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ramazana yatay geçiş sürecindeyiz ya ondan olsa gerek.. arazi modundayız :D:D:D

Yatay geçmek denmez ki buna resmen çivileme olmuş senin ki :D ...
Arazi vitesine geç o zaman daha rahat edersin ...

Geçen haftayı hatırlamak istemiyorum ama şuan iyiyim bu arada bi su içmekten başka bişi istediğim yok be :p yemek felan gözüm görmüyo

Geçen hafta mı baktım takvimde görünmüyor geçen hafta hiç olmamış sanırım ...
İyiliğin hep devam etsin kardeşim sen daha lazımsın bize sen gidersen kim gelip bizi eğlendirecek bize de yazık değil mi? :D ...
Sana su gönderirim ama yollar kapalıymış biraz beklemen gerekli 8 saat sonra tüm sular emrinde merak etme ...