Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba.herkese ii geceler bayadır yokum buralarda.nasılsınız milllet

Ne olsun işte, millet siestaya yattı nöbet sırası bende bugün, kurban arıyordum tam B|
Sen nasılsın, gecen nasıl geçti, rahat uyudun mu :D

Ya o değilde ağaca asılan şeker atı gibi gelen giden dürtüyor blayı, durup dinleyen yok :D
Nöbetçilere de yazık :D iki lak lak için börtü böceğe mi saralım yani :D

Hem eliniz boş gelmeyin, gelen kahvesiyle gelsin ;)

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
haha video çok güzel ya :D
birileri kurbanmı dedi geldim :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ve yine bir gece, kulağında kulaklığıyla biri süzülür blaya.. :*: Sessiz, gözleri kısık, ayakları yalındır. :D
Elinde simli spreyi, buz torbaları ve en kuvvetlisinden koli bandı vardır.
Nereden başlayacağını düşünürken masa üstündeki saatin ona seslendiğnii duyar :D
Saati uykunun enn bi tatlı yerinde uyandırmak üzere iştahla kurar. sabah 5 :D
Kıpırdanan uyurlar gözünden kaçmaz daha rahat uyumaları için yastıklarını usssulca çekip alır :D Bunu yaparken kıkırdamaktan kendini alamaz :D
Daha da rahat uyumaları için gereksiz tüketmemeye özen göstererek küçük parçalar halinde kopardığı bantları uyurların gözlerine yavvvaaaşça yapıştırır :D
Ellerini beline koyar yastıksız ve gözleri bantlı uyurlara bi göz atar. Bu onu asla tatmin etmez :D hahaha
Ve bombayı patlatır :D buz torbalarını çıkartıp dikkatlice yorgan ve battaniyelerin altına yerleştirir :D ahahaha uffssss feci :D gülmekten kendini alamaz tabi :D yinede güler ayrı :D
Ortama bi göz atar. laptopı görür. iştahla ekranı kaldırıp spreyini çalkalar ve yazar "umarım rahat uyudun" :D büyük bi keyifle gülerken ayağa kalkar ve uyurlara dönüp reverans yapar. :D "rica ederim, çok mersi, teşekkürler.." falan filan der :D ve kendini uykusunun kollarına bırakmak üzere mekandan ayrılır B| Tatlı rüyalar ve Bonjur ;)

haha video çok güzel ya :D
birileri kurbanmı dedi geldim :D

Kurbanlar arasındasın evet :D elinde kalem kağıtla mı uyuyorsun sen :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Buralar eskiden çayır idi çimen idi.. diyerek lafa gireceğim hiç aklıma gelmezdi :) Forum perili köşk misali olmuş. Yaşayan yada çabalayan arkadaşlara selam olsun :) İyi çalışmalar.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Buralar eskiden çayır idi çimen idi.. diyerek lafa gireceğim hiç aklıma gelmezdi :) Forum perili köşk misali olmuş. Yaşayan yada çabalayan arkadaşlara selam olsun :) İyi çalışmalar.

Blanın altında yatır var diyorlar Hasan. Şöyleki;
Rivayete göre mesleğini ülke ülke gezerek icra etme hayaliyle yaşayan, fakat pasaport almaya bile vakti olmayacak kadar yoğun çalıştırılan ve gözü açık giden bir grafikerin yatırıymış :D
Neyse anlataların yalancısıyım tebi :D geceleri buralarda gezinir, üyelerin arkalarından sessizce yaklaşıp kulaklarına programların yeni özelliklerini fısıldarmış :D hahaha :D öhüm!

Tecrübe edinenler anlatıyor, gece 3 civari ibibikler ötmeden evvel blaya bir paket m&m bırakırsan. Başın göğe erermiş :D m&m in akibetini bilen yok tebi :D orası hala sır :D hahahaha :D

Bence bir dahaki sefere fıstıklı m&m le gelmelisin Hasan :D (paketi sarı olan ;) )
Yani onu daha çok seviyormuş galiba öyle diyorlar :D hahhaa :D

Unutmadan bu havada çalışanları ayakta alkışlıyorum. Sizin için de gezicim söz :D :D :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Blanın altında yatır var diyorlar Hasan. Şöyleki;
Rivayete göre mesleğini ülke ülke gezerek icra etme hayaliyle yaşayan, fakat pasaport almaya bile vakti olmayacak kadar yoğun çalıştırılan ve gözü açık giden bir grafikerin yatırıymış :D
Neyse anlataların yalancısıyım tebi :D geceleri buralarda gezinir, üyelerin arkalarından sessizce yaklaşıp kulaklarına programların yeni özelliklerini fısıldarmış :D hahaha :D öhüm!

Tecrübe edinenler anlatıyor, gece 3 civari ibibikler ötmeden evvel blaya bir paket m&m bırakırsan. Başın göğe erermiş :D m&m in akibetini bilen yok tebi :D orası hala sır :D hahahaha :D

Bence bir dahaki sefere fıstıklı m&m le gelmelisin Hasan :D (paketi sarı olan ;) )
Yani onu daha çok seviyormuş galiba öyle diyorlar :D hahhaa :D

Unutmadan bu havada çalışanları ayakta alkışlıyorum. Sizin için de gezicim söz :D :D :D

patlamış mısırımı ayarladım 2. bölümü bekliyorum :D (sarı paketi kalmamış ;) )

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
patlamış mısırımı ayarladım 2. bölümü bekliyorum :D (sarı paketi kalmamış ;) )

Ama oldu mu şimdi Hasan :[ Hem sarı paket kalmamış diyorsun elin boş geliyorsun üstüne bir de mısırımla geldim diyosun :[
Olmaz! gıda maddesiyle giriş yapamazsınız emante bırakınız (taa ki sarı paketi bulana kadar :D ) ceza sana :D

Herkese bol keseden keyif diliyorum bugün ;)
İşleriniz güçleriniz, plan projeleriniz tıkırında gitsin, gitmeyenleri de salın çayıra az otlasınlar B|

https://www.youtube.com/watch?v=vxeontdHObU

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahaha :D bu konuyada mı talip olsam acaba :D :D
Yok yani tek niyetim topluma faydalı atılımlar yapmak :D

Blanın da ne gibi faydaları olur diyenler için köşeli parantez açıyorum.Öhm!
-Birikmiş stresinizi atar.
-Asosyal yanınıza cızık atar.
-Mutluluk hormonunuzu dürtebilir :D
-Sora.. Merakınızı depreştirir.
-Nebilim. İştah açar :D
-Gözlerinizi parlatır :D
-Of gerisini de siz bulun :D :D

Baharı hissedenler için ;)
Gelmedi haber :D Naber :D
https://www.youtube.com/watch?v=sprukwRl9ZQ

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
heyy herkes nerelerde bakalım kış uykusunda uyanın bakalım arılar :)
bi ses verin bakalım yoklama yapalım artık.....
value konuşanları tahtaya yazma görevi senin :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hahahah :D bi sn yaa! kışın uyuyan ayılar ayh arılar kategorisine girmiyorum ben :D onu uyuyan ayılar ayyhh arılar düşünsün :D hahaha

Evet! Öhüm! yalnız kızılcık sopası lazım bana tahtaya vurup asayişi şeetmeliyim.. malum kontrolü severim :D :D

Bu arada tırnak kontrolü yapicim, hijyene dikkat ederim :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bakim... forum benim mi yani çok hoşşş B|

Ok! Öhm!
Bir belalı buluşmada daha birlikte olmaktan mutluluk ve keyif duyarken hemen kulaklıklarımı yerleştirip müziği açıyorum :D
Nirvana için hazırlıklarımızı yaparken nutellalı ekmeğimizi ısırmayı ihmal etmiyoruz B|
Öyle keyifli keyifli vızıldamalarınıza güvenmeyin, uykunuzu zehir etmem tek bir hamleme bakar ki az sonra görürsünüz tatlı tatlı uyumak nasıl oluyormuş :D

Önce şu açık pencereleri kapatalım ki ceryan aklınızı almasın, heleki uyurken yamulursunuz benden söylemesi ;)
Resmen kanatlarım çıktı bu gece ya hufff :D çok şanslısınız, kıymetimi bilin :D
Sıra önlemde, olmazsa olmaz en kuvvetlisinden bi koli bandıyla baddal boy çöp poşetlerini üzerinize özenle serip dikkatlice ve sessizce bir güzel yatağa bantlayalım herbirinizi :D
Yoo!! kilo vermek isteyenler özellkle bu yöntemi uyguluyormuş :D Çok ciddiyim :D :D kesinlikle ciddiyim haha :D :D

Tabiki bitmedi öldürücü darbe için hazır mıyız ;)
Eminim klimaların kış konumunun nemi aldığını bilmiyordunuz B| hah! kesinlikle doğruluğu olan bir bilgi bu :D
Şöyle 30 derece yapalım ki poşet terapimiz amacına ulaşsın :D riske atmayalım projeyi ;)

Öfff! Sıcak mı oldu ne!! Neyseki tam da balkon kapısının dışından sizi gözlüyorum :D kıkırdamıyorum tabiki :D projesini gözlemleyen bir bilim kadını konumundayım adeta :D endişe etmeyiniz :D hahaa off
tüh klimnın kumandası da cebimde kalmış işe bak :D ahahaha

Ve ben deniz reveransımı yapar yok olurum mersii mersiii çok mersiiiiiii B| B| B| B|
Yo yoo yolu bulabilirim mersi :D hahaha taptatttlı uykular bakalım ;)

https://www.youtube.com/watch?v=JUwRVQsLnrU

https://www.youtube.com/watch?v=VREoSPYVsYs

https://www.youtube.com/watch?v=_4RQD2SxDOI

Son düzenleme:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar selamlar.. Buralar eskiden bizimdi, hey oğluş nerdesin? :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Uzun bir aradan sonra buradayım :D
Bizim zamanımızda yeşil kafalı smile vardı hep değişmiş buralar :D :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ahahhah oğluş o nerden aklına geldi unuttum vallahi :D :D 2008 yılından kalmayız biz :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Unutulur mu az kullanmıyorduk sonuçta...
Eski blacılardan kim kaldı acaba :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Şuan hatırladığım kadarıyla birkaç kişi var :D Lakin onlar beni hatırlar mı meçhul :D