Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
hosbulduk cok ıyı cok guzel :) herseyden memnunum :) sızlerde ıyısınızdır umarım

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
hosbulduk cok ıyı cok guzel :) herseyden memnunum :) sızlerde ıyısınızdır umarım

Nasıl olalım Cengo, farklı taslar ama hamam aynı hamam :D
Rahatın yerinde mi cidden? Var mı bir isteğin ihtiyacın. Bilmiyorsun belki, bende İstanbul'dayım. Olursa bir durum, yaparız açık oturum (yani bir durum olursa iki elimiz kanda olsa hallederiz :wink: )

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl olalım Cengo, farklı taslar ama hamam aynı hamam :D
Rahatın yerinde mi cidden? Var mı bir isteğin ihtiyacın. Bilmiyorsun belki, bende İstanbul'dayım. Olursa bir durum, yaparız açık oturum (yani bir durum olursa iki elimiz kanda olsa hallederiz :wink: )

Tesekkur ablacım :) Çoooooook düsüncelisin
Gercekten cok rahatım askeriyiy gırdıgımızde yuzbasu demıstı 2 mılyon asker ıcınde en sanslısı sızsınız dıye gulmustum cıdden oyle galıba :) cok rahatız beden gucune dayalı pek bırsey yapmıyoruz zaman gecırme adına ugrasıyoruz :) bu aralar ihtisas derslerimız basladı... bizim burda yaptıgımız askerlik degil ama aileme cok ozlem var :( sivildede ailemden uzak yasıyorum ama askerde cok farklı oluyor:( bunun dısında hersey cok ıyı :) mayıs ayını dagıtımı beklıyoruz :) bakalım ruyamda gordugum yer mı cıkacak :))

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Tesekkurler cok ıyım :) ewet yukarıda yazdım

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Tesekkur ablacım :) Çoooooook düsüncelisin
Gercekten cok rahatım askeriyiy gırdıgımızde yuzbasu demıstı 2 mılyon asker ıcınde en sanslısı sızsınız dıye gulmustum cıdden oyle galıba :) cok rahatız beden gucune dayalı pek bırsey yapmıyoruz zaman gecırme adına ugrasıyoruz :) bu aralar ihtisas derslerimız basladı... bizim burda yaptıgımız askerlik degil ama aileme cok ozlem var :( sivildede ailemden uzak yasıyorum ama askerde cok farklı oluyor:( bunun dısında hersey cok ıyı :) mayıs ayını dagıtımı beklıyoruz :) bakalım ruyamda gordugum yer mı cıkacak :))

Ne demek abicim ne demek :) Senin adına çok sevindim.
Güzel bir zaman dilimi olacak senin için.
Bildiğim kadarıyla askerlik erkekler için güzel bir durak, düşünecek zaman çok. Doğru ve yanlışları tartıp, yeni kararlara vararak bomba gibi dönersin umarım.
Umarım bir deniz memleketine çıkar dağıtımın. Deniz memleketi :D:D hahaha..
Gerçi bilmiyorum öyle bir olasılığın var mı?

Cengiz naber? Askerlik nasıl gidiyor? :)

Nur nerelerdesin kuzum, gözlerim şaşı oldu aramaktan:).:kiss1:

O kadar arayacağına msn'e bir tıklatsaydın be kuzu :)
Artık buralardayım, gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem falan filan :D
Daha tam dönemedim yani.. Çok boş bıraktık buraları :)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
O kadar arayacağına msn'e bir tıklatsaydın be kuzu :)
Artık buralardayım, gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem falan filan :D
Daha tam dönemedim yani.. Çok boş bıraktık buraları :)

:rofl: Bir kere dert anlatayım diye satırlarca yazdım, sonra msn kilitlendi bir saat. :rofl: O gün bu gündür sana tıklamaya korkuyorum.:rofl:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
her turlu ihtımal war :) %40 ı kıbrıs, yurt dısına gıtme durumuda war barıs gucu olarak :) ama ankar istıyorum ben :D arkadaslarımı cok ozledım :)

dedıgın gbi o kadar cok dusunme zamanın war kı dusunmekten eskı defterlerı bile acıyorsun... sabırı ogrenıyım yeter bu benm cok basımı yaktı... sımdıden zaten bazı seylerı anlamaya basladım...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
her turlu ihtımal war :) %40 ı kıbrıs, yurt dısına gıtme durumuda war barıs gucu olarak :) ama ankar istıyorum ben :D arkadaslarımı cok ozledım :)

dedıgın gbi o kadar cok dusunme zamanın war kı dusunmekten eskı defterlerı bile acıyorsun... sabırı ogrenıyım yeter bu benm cok basımı yaktı... sımdıden zaten bazı seylerı anlamaya basladım...

Kıbrıs olursa süper vallaha. Bizim bir baş belamız vardı, orada yaptı askerliği.
O bile jilet gibi dönmüştü :) Gerçi senin pek sıkıntıların olmuyordur. Uyumlu bir insansın.

Ankara olunca evci çıkabilecek misin? Öyle olursa iyi olur. Ama yurt dışı ürküttü ya. Umarım o olasılık olmaz. Ne gerek var yaban ellerde yahu :sadsmile:

Hayırlısı ile bitir dön inş. Allah sevdiklerine kavuştursun abi. Allah ne muradın varsa versin abi (Allah rızası için şu fakire bir sadaka gibi oldu :rofl: )
Ama yürekten diliyorum.. her şey, hakkında en hayırlı şekliyle vuku bulsun inş.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Kıbrıs olursa süper vallaha. Bizim bir baş belamız vardı, orada yaptı askerliği.
O bile jilet gibi dönmüştü :) Gerçi senin pek sıkıntıların olmuyordur. Uyumlu bir insansın.

Ankara olunca evci çıkabilecek misin? Öyle olursa iyi olur. Ama yurt dışı ürküttü ya. Umarım o olasılık olmaz. Ne gerek var yaban ellerde yahu :sadsmile:

Hayırlısı ile bitir dön inş. Allah sevdiklerine kavuştursun abi. Allah ne muradın varsa versin abi (Allah rızası için şu fakire bir sadaka gibi oldu :rofl: )
Ama yürekten diliyorum.. her şey, hakkında en hayırlı şekliyle vuku bulsun inş.

Kıbrıs sırf spora dayalı zaten :)
hayır ewci cıkamam ama ziyarete gelırler ozlemi dindiririm galıba :) sıkıntım olmaz ewet uymluyum :D:D:D
yurt dısı olursada fena olmaz hanı :) sonucta ikmal olarak gidiyoruz... geri planda kalacagım... Hayırlısı bakalım bende hep derim herseyde war bir hayır, hayırlısı neyse o olsun... cccccooooookkk teşekkür ederim ablacım :)

artık kendımı ııııyıce kıtap okumaya werdım :D:D:D:D:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
'AYSU' iyim ben :D biraz ten rengime %5 kadar K eklendi :D:D:D:D:D sennapıosun

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Kıbrıs sırf spora dayalı zaten :)
hayır ewci cıkamam ama ziyarete gelırler ozlemi dindiririm galıba :) sıkıntım olmaz ewet uymluyum :D:D:D
yurt dısı olursada fena olmaz hanı :) sonucta ikmal olarak gidiyoruz... geri planda kalacagım... Hayırlısı bakalım bende hep derim herseyde war bir hayır, hayırlısı neyse o olsun... cccccooooookkk teşekkür ederim ablacım :)

artık kendımı ııııyıce kıtap okumaya werdım :D:D:D:D:D

Anı kitabın çıkacakmış, öyle duyduk :D Merakla bekliyoruz.. cengo askerde, cengo okulda, cengo geri dönüyor gibi serileri de olur inş:)

Ooo asker bey hoşgeldiniz:D Keyifler nasıl bakalım?

Kız nerelerdesin sen:p Nasılsın iyi misin canım?

Yüreğimin götürdüğü yerlerde kaybolmak üzereyken, geri dönüş yolu için bıraktığım ekmek kırıntıları beni tekrar buraya getirdi :D Nimet gibisi yok vallaha

Şimdi iyiyim bebeim :kiss1: Uf oldu ama geçiyor :rofl:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
'AYSU' iyim ben :D biraz ten rengime %5 kadar K eklendi :D:D:D:D:D sennapıosun

Gıcıklığından birşey kaybetmemişsin "CENGİZHAN" ..Arap olursun inşallah:D:rofl::rofl:

Yüreğimin götürdüğü yerlerde kaybolmak üzereyken, geri dönüş yolu için bıraktığım ekmek kırıntıları beni tekrar buraya getirdi :D Nimet gibisi yok vallaha

Şimdi iyiyim bebeim :kiss1: Uf oldu ama geçiyor :rofl:[/QUOTE]

Ay ya çatlak seni:p Özletiyorsun ya:) Ne Reyhan var ortalarda ne sen:(

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
günlük tutuyorum :) ilerde okudugum zaman cok gulecegim sekılde :D seri halinde cıkarırırz artık :p:p hergun gunun sozu yazıyorum artık :D:D:D:D oyle seyler cıkıyor kı anlatamam :))

Gıcıklığından birşey kaybetmemişsin "CENGİZHAN" ..Arap olursun inşallah:D:rofl::rofl:

:D:D:D:D sagol arkadasım sagol :D:D:D:D ama kaldı 30 kusur gun sonra pek yanmam :D:D:

herkese sewgıler grsmek uzere :)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ay ya çatlak seni:p Özletiyorsun ya:) Ne Reyhan var ortalarda ne sen:(

Reyhan'ım pek bir yoğun.. Onu hatırladığın ve sorduğun için çok mutlu oldum :) Teşekkür ederim Hilal'im.. Hatırlanmak, merak edilmek hoş duygular.. Aha ağliciim, çok duygulandım..

Ha bu arada Martin yok.. hayret.. gelmiş olmalıydı bu saate kadar :worried:

günlük tutuyorum :) ilerde okudugum zaman cok gulecegim sekılde :D seri halinde cıkarırırz artık :p:p hergun gunun sozu yazıyorum artık :D:D:D:D oyle seyler cıkıyor kı anlatamam :))

:D:D:D:D sagol arkadasım sagol :D:D:D:D ama kaldı 30 kusur gun sonra pek yanmam :D:D:

Grafikerler.net' ten bir bestseller çıkıyor desene :D
Buradakiler alsa 7-8 köşe olursun :rofl: Zengin olursun, paraya para demezsin :D

Güle güle cengo.. Allaha emanetsin. Sağlıcakla

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

herkese sewgıler grsmek uzere :)

E iyi bakalım.Hadi kendine iyi bak:)

Reyhan'ım pek bir yoğun.. Onu hatırladığın ve sorduğun için çok mutlu oldum :) Teşekkür ederim Hilal'im.. Hatırlanmak, merak edilmek hoş duygular.. Aha ağliciim, çok duygulandım..

Ha bu arada Martin yok.. hayret.. gelmiş olmalıydı bu saate kadar :worried:

Grafikerler.net' ten bir bestseller çıkıyor desene :D
Buradakiler alsa 7-8 köşe olursun :rofl: Zengin olursun, paraya para demezsin :D

Güle güle cengo.. Allaha emanetsin. Sağlıcakla

Ne demek canım:p:)

Valla bende şaşırdım martin yok aman Allahım:S:D