Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne bıcım durmusum oyle yaa demedimmi sana çekerken hebar ver diye :D:D:D

naapiiim reis, seni görünce ellerim titriyor. Malum IPHONE 6 var bende şıppadanak çekivermiş, kahretsin :D çok dokunmatik. :D hatta düşünüyorsun, o anlayıp yapıyor. çok gelişti bu teknoloji :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
naapiiim reis, seni görünce ellerim titriyor. Malum IPHONE 6 var bende şıppadanak çekivermiş, kahretsin :D çok dokunmatik. :D hatta düşünüyorsun, o anlayıp yapıyor. çok gelişti bu teknoloji :D

vayy demek öyle senin ben bi maaşından keseyimde bak bakalım ozamnda düşündüğüü yapanilecekmi :D:D:D:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
vayy demek öyle senin ben bi maaşından keseyimde bak bakalım ozamnda düşündüğüü yapanilecekmi :D:D:D:D

al bi müdür daha başıma :emo1:
bak sen oradan düşündün, o da burada kendini imha etti. :rofl: oldumu bana nokia 6100 :D neyse buna da şükür ;)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
sana 3210 bile fazla :D:D:D:D yolla ordan banada bitane blackberry yolla :D

bana 3210 kendine blackberry :emo1:

maçlarda bunu 2 liraya satıyorlar, almayanı da dövüyorlar :rofl: bunu alıp hakeme mesaj olarak atıyosun :D heryöne bedava mesaj operatörlerden ucuz vallaha :D
ben bununla mutlu olmaya çalışayım, radyosu var mıydı bunun :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana 3210 kendine blackberry :emo1:

maçlarda bunu 2 liraya satıyorlar, almayanı da dövüyorlar :rofl: bunu alıp hakeme mesaj olarak atıyosun :D heryöne bedava mesaj operatörlerden ucuz vallaha :D
ben bununla mutlu olmaya çalışayım, radyosu var mıydı bunun :D

:D:D:D koptum ya saol nasıl güldürdün beni :D ne radyosu olum ama en gsel snake oyunu onda ya en hızlısı hemde :D benim ilk telefonum

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D:D:D koptum ya saol nasıl güldürdün beni :D ne radyosu olum ama en gsel snake oyunu onda ya en hızlısı hemde :D benim ilk telefonum

"TAŞ" yazıp hakeme atıyorsun kafa yarıyor, karpuz gibi :D

vay beeeeeeeee sürate bak. Snake bunu terk etmiştir yaa, en son 6600 da dolanıyordu :D Ben bunu otobüste kızların arasında şöyle coooll bir hareketle çıkararsam acaip hava yaparım oldu bu iş. Yanlız kırmızı bana uymadı sankim uydumu sence :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
"TAŞ" yazıp hakeme atıyorsun kafa yarıyor, karpuz gibi :D

vay beeeeeeeee sürate bak. Snake bunu terk etmiştir yaa, en son 6600 da dolanıyordu :D Ben bunu otobüste kızların arasında şöyle coooll bir hareketle çıkararsam acaip hava yaparım oldu bu iş. Yanlız kırmızı bana uymadı sankim uydumu sence :D

yok ya grisi güsel simli gibi hatta :D yazı be o hakeme :D:D:D vardı tabi hemde nasıl gidiyordu varya hiç beceremiyordum :D:D:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok ya grisi güsel simli gibi hatta :D yazı be o hakeme :D:D:D vardı tabi hemde nasıl gidiyordu varya hiç beceremiyordum :D:D:D

bende pek beceremem bu oyunları, bi zamanlar bu telefonu 300 500 tl arası sattılar yaa. :D

akşam akşam nasıl güldüm vallaha :D neşem yerine geldi :rofl:

Bunların önceki modellerinde anten de vardı. Lem diyordum ufacık antenle nasıl da çekiyor. Adamlar anteni de yok ettiler. :D

yakın bunları bize çip diye de takarlar bak. Ben asla taktırmam:emo1:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende pek beceremem bu oyunları, bi zamanlar bu telefonu 300 500 tl arası sattılar yaa. :D akşam akşam nasıl güldüm vallaha :D neşem yerine geldi :rofl: Bunların önceki modellerinde anten de vardı. Lem diyordum ufacık antenle nasıl da çekiyor. Adamlar anteni de yok ettiler. :D yakın bunları bize çip diye de takarlar bak. Ben asla taktırmam:emo1:
hadi be pahalıysa yaptırısın sen :D aaa dur
ericsson-gh337big.JPEG
bu telefon ilk olanlardan :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hadi be pahalıysa yaptırısın sen :D aaa dur
ericsson-gh337big.JPEG
bu telefon ilk olanlardan :D

:rofl: :rofl: antene bak telefon kadar :D yuh yaaa :rofl:
Babamda vardı, kemere de kabını almıştı bunun, şöyle bir kasılarak takardı...anten dışarı çıkık tabiii, ben bu anteni çok taktım yaa :rofl:

ilk önce anteni yok ettiler, sonra tuş takımını sonrası malum çip haline getirip takacaklar bize.

Taktırsamda kıpraşımlı olanından taktırmam :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
:rofl: :rofl: antene bak telefon kadar :D yuh yaaa :rofl:
Babamda vardı, kemere de kabını almıştı bunun, şöyle bir kasılarak takardı...anten dışarı çıkık tabiii, ben bu anteni çok taktım yaa :rofl:

ilk önce anteni yok ettiler, sonra tuş takımını sonrası malum çip haline getirip takacaklar bize.

Taktırsamda kıpraşımlı olanından taktırmam :D

senın ıcın kıpraşmayandan yaparlar :D evet evet kemere takılan kabı ve diğer taraftada anahtarları takıyorsa baban ellerinden öperim :D:D:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
senın ıcın kıpraşmayandan yaparlar :D evet evet kemere takılan kabı ve diğer taraftada anahtarları takıyorsa baban ellerinden öperim :D:D:D

Anahtarları takmıyordu, çünkü çıngırdayınca daha öteki sokaktan geldiğini anlıyorduk :D
Göbeği de unutmayalım telefon zor görünüyordu..:rofl:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anahtarları takmıyordu, çünkü çıngırdayınca daha öteki sokaktan geldiğini anlıyorduk :D
Göbeği de unutmayalım telefon zor görünüyordu..:rofl:

kendimi yaşlı hissetim gözümüm önüne geldi valla beyaz siyah ince çizgili gömlek kot pantalon gömlek içine sokulmuş :D siyh ayakkabı vay be:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kendimi yaşlı hissetim gözümüm önüne geldi valla beyaz siyah ince çizgili gömlek kot pantalon gömlek içine sokulmuş :D siyh ayakkabı vay be:D

:D dik çizgili gömlek, göbeğe gelince çizgiler S yapıyor :rofl: :rofl:
teknoloji hızlı ilerliyor ne yaşı yaaa :D :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
bi kaç sene sonra kimse yaşlanmayacak ölmeyecek :D jetgiller aklıma geldi :D

hepimiz turşu olacağız, kavga sebebi ise limonlu mu - sirkelimi olacak. :rofl:
bak benden iyi hıyar turşusu olabilir, hem içimde geçmez :D

evet yaaa çok keyifli çizgi filmdi. :rofl:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepimiz turşu olacağız, kavga sebebi ise limonlu mu - sirkelimi olacak. :rofl:
bak benden iyi hıyar turşusu olabilir, hem içimde geçmez :D