Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
günaydınnnnnnnnnnnn =)) alıntı birgün geçmesi dileğiyle :D

Bi gün aydını da benden. :D

Çok düşündüm bu mesajı alıntılasam da mı yazsak alıntılamasam da mı yazsam ama sonunda alıntılamalıyım diye düşündüm ve alıntıladım. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bi gün aydını da benden. :D

Çok düşündüm bu mesajı alıntılasam da mı yazsak alıntılamasam da mı yazsam ama sonunda alıntılamalıyım diye düşündüm ve alıntıladım. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

sabah sabah hiç çekilmiyor ya bugünde çok sıkıcı bir gün :s

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sabah sabah hiç çekilmiyor ya bugünde çok sıkıcı bir gün :s

Ne çekilmiyor muhabbet mi yoksa iş mi? Vallaha sabah sabah alıntı manyağı oldum zati, direkt altına yazalım ya şişmeye başladı ortalık. :D:D
Vallaha burası güzel güneşli bir hava hatfasonuna son iki ya sabır diyeceğiz artık. :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne çekilmiyor muhabbet mi yoksa iş mi? Vallaha sabah sabah alıntı manyağı oldum zati, direkt altına yazalım ya şişmeye başladı ortalık. :D:D
Vallaha burası güzel güneşli bir hava hatfasonuna son iki ya sabır diyeceğiz artık. :D
iş çekilmiyor gerçi bugünde hiç işim yok boş boş takılıyorum =) aynen ya havada güzel güneşli ama olsun sıkıcı:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
iş çekilmiyor gerçi bugünde hiç işim yok boş boş takılıyorum =) aynen ya havada güzel güneşli ama olsun sıkıcı:D

Vallaha bazen boş oturmak çok sıkıcı aynı dert bende de var. Bir yandan da diyorum amaaaan bea biraz da boş oturlım yahu ama sanırım önümüzdeki hafta bu güneşli havayı arayacaksın istanbul da tadını çıkar şimdilik. :D:D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vallaha bazen boş oturmak çok sıkıcı aynı dert bende de var. Bir yandan da diyorum amaaaan bea biraz da boş oturlım yahu ama sanırım önümüzdeki hafta bu güneşli havayı arayacaksın istanbul da tadını çıkar şimdilik. :D:D

evet ya sıkıntıya sokuyorlardı bazen beni şimdi iyiyim :D aman güneşli olmuş soğuk olmuş ne fark eder hep içerde oturuyoruz nasıl olsa :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet ya sıkıntıya sokuyorlardı bazen beni şimdi iyiyim :D aman güneşli olmuş soğuk olmuş ne fark eder hep içerde oturuyoruz nasıl olsa :D

Oooo senin ruhun daralmış içeride oturabilirsin ama en azından çamdan bi bak ara sıra. :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tamama bakıyorum aaaaaaaaaa ne güzel güneş var okadar :D

Zahmet oldu. :D
O güneşi biraz içine çek de için açılsın beeee, sen benden bile karamsar olmuşsun. :D o zaman sana iş lazım çalışırsan iyi gelir :D:D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar... Alıntısız ve de takıntısız bir gün diliyorum, martin kardeş özellikle de senin için.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aha Özgül gelmiş hoş gelmiş sabah sabah mutluluk getirmiş bir de üstüne alıntısız gelmiş. :D:D Naber dear frendim? :)

lisiaa bak üstüne salarım bütün işleri sonra "güneşi gördüm" filmini seyretmek zorunda bırakırım seni. :D

Haydaaa alıntı hastası çıktı bi lisiaa gelen kutusu artık grafikerler.net mesajlarını içeri almıyor kapıdan kovalıyor. :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bana bir küfür edene ben bir gül uzatırım. (Böyle bir şeydi işte.:) ) Alıntılar artık bu derece sevimsizleşti. Dolaylı yoldan değil de artık direk olaya müdahale etme niyetindeyim.:)

Teşekkür ederim martin.:) İyi diyip iyi olma modundayım.:) Nasıl bir şeyse artık.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana yol gözüktü desene :D iyi çalışmalar:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana bir küfür edene ben bir gül uzatırım. (Böyle bir şeydi işte.:) ) Alıntılar artık bu derece sevimsizleşti. Dolaylı yoldan değil de artık direk olaya müdahale etme niyetindeyim.:)

Teşekkür ederim martin.:) İyi diyip iyi olma modundayım.:) Nasıl bir şeyse artık.

Eminim iyi birşeydir, modunu yüksek tut. :D

Ne yolu liasaa anlamadım, şurada iki lafın kemiğini kırıyorduk yahu. :D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ağlamak istiyorum, izin var mı? Bu iş beni çok duygusal yaptı.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
alıntı konusunu bu konuda siz yapmışsınız ben bütün yorumları okudum şimdi gelip bu alıntının saçmalanda kötü bir şekilde kulanıldığını sölüyorsun. Madem okadar şikayetçisin burdan başka bir yerde yapılmıyor sende bu tarz muhabbetlerin içinde bulunmazsın canında sıkılmaz milletinde canını sıkmazsın. Yönetim için buna bilgi bile vermişsiniz çok komiksiniz ya :D:D