Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Başkanlığı Afişi

aeercan66

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar okul meclis başkanlığına aday oldum propagandalar için kendime bir afiş tasarladımda bana çok boş geldi afiş sizce ne gibi değişiklikler yapmam ne eklemem lazım kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum...:) Bide Resmimi değiştirmelimiyim nasıl bir poz vermem lazım?
6uwk.png
Birde bu nasıl olmuş ? arka plan çok karıştı sarı zeminde boşmu kaldı
6vg0.png

sarı zemini kaldırıp resmi değiştirdim bu resimde acaba resim ciddiliği çokmu bozmuş yani okul seçimleri için olabilirmi kısmen çalışmayı temsil ettiği için güzel olur diye düşündüm...:grafikerler:
70qt.png
:smile: yorumlarınızı acil bekliyorum

Benzer konular

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 çalışmandaki resmin üzerinden çok daha güzel çalışmalar yapabilir.Bu resmini kullanarak fark tasarımlar denemeni öneririm...

Birde sloganın bir başkan adayı sloganına yakışmamış bence...En azından sadece bu akdarı olmamış.Sloganın altına vaatlerini yazsan belki bu sloganla devam edebilirsin ama sadece bu slogan ile senin okula neler katabileceğin hakkında hiçbir bilgi yok...

tolgilis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tlgplt.com
üçüncüdeki resmi al, belden kes alanı tamamen kullanabilecek kadar büyült... Sadece sloganını yaz... slogan kısa olsun, ciddi olsun espri olmasın...
Altınada künyeni yaz ve bitir, kasma fazla... Arka planıda degrade değil, tek renk kırmızı filan çalış derim... yazıda etli karakter ve beyaz...

sade olsun sıkıştırma hiçbirşeyi

aeercan66

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar okul meclis başkanlığına aday oldum propagandalar için kendime bir afiş tasarladımda bana çok boş geldi afiş sizce ne gibi değişiklikler yapmam ne eklemem lazım kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum...:) Bide Resmimi değiştirmelimiyim nasıl bir poz vermem lazım?
6uwk.png
Birde bu nasıl olmuş ? arka plan çok karıştı sarı zeminde boşmu kaldı
6vg0.png

sarı zemini kaldırıp resmi değiştirdim bu resimde acaba resim ciddiliği çokmu bozmuş yani okul seçimleri için olabilirmi kısmen çalışmayı temsil ettiği için güzel olur diye düşündüm...:grafikerler:
70qt.png
:smile: yorumlarınızı acil bekliyorum

üçüncüdeki resmi al, belden kes alanı tamamen kullanabilecek kadar büyült... Sadece sloganını yaz... slogan kısa olsun, ciddi olsun espri olmasın...
Altınada künyeni yaz ve bitir, kasma fazla... Arka planıda degrade değil, tek renk kırmızı filan çalış derim... yazıda etli karakter ve beyaz...

sade olsun sıkıştırma hiçbirşeyi
dediğiniz gibi sade kırmızı arka plan üstüne beyaz sade yazı yaptım resmide büyüttüm daha ciddi bir sloganla beraber iyi oldu fakat böylede çok boş oldu gibi:worried:
7nhj.png

tolgilis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tlgplt.com
çünkü dediğimi yapmadın. ben o resmi boydan boya alanı kaplayacak şekilde büyültüp yap demiştim

aeercan66

🌱Yeni Üye🌱
bu resimde arka plana okulun fonunu koydum
7p67.png
bundada dediğiniz gibi resmi dahada büyüttüm olmuşmu?
7p9k.png