Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator'da Corel deki transformateisen ve kroslar

semihserbest

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar ben digitan baskıdan kendime kart bastırmak istiyorum ama bi türlü yaptığım kartı a3 kağıdıdan aralıksız bi şekilde sıralayamadım yardımınıza ihticacım var

Moderatör tarafında düzenlendi:

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
semih... yapmak isteyip yapamadıgın seyı bıraz daha acık anlatabılır mısın. cıdden ben anlayamadım

semihserbest

🌱Yeni Üye🌱
corelde bi araç var yapmış olduğun bir çalışmayı sağa sola aşağı vs aralarda boşluk bırakmadan copy yapıyo bu aracı illistratörde bulamadım onu sordum

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
illustratorde sectigin bir ogeyi transform menusunden move komutunu kullanarak nekadar uzaklıkta kaç tane ıstıyorsan yatay ya da dikey olarak cogaltabılırsın

yanılmıyorsam su an bulundugum makınede ıllutrator yok ama CTRL+SHIFT+U ıle o menuyu acabılırsın

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
semıh...

bırde forum kurallarına dıkkat etmenı rıca edecegım
fllood yapomıssın bu senın mesajlarını ıletılmesı acısında zorluk cıkarabılır. forum kullarını okuya bılırsen bı ara sana yol gosterecektır

semihserbest

🌱Yeni Üye🌱
bu şekilde olmuyo

sorun büyük bi sorun arkadaşlar yardımcı olun lütfen .....

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

foxx_foxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
araç çubugundan selection simgesine çift tıkla sana move pençeresi açılacak ordan kaç tane, ne kadar aralıklarla dizeceğini ayarlarsın

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arrange menüsünden transformations dan herhangi birini seç sağga bi inspector çıkıcak oradan kutucukları işaretliyerek yukarı aşağı sağa sola dilediğin gibi aralıksız copyalayabilirsin..