Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma hakkında sorularınız

izarus

🌱Yeni Üye🌱
soru

gönderilen çalışmalar ne zaman foruma konulacak.zira yarışma için 1 gün önce 3 afiş çalışması gönderdim ancak şu anda yok.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınız kurallara aykırı değilse, en geç siteye konu olarak açıldıkdan 24 saat içeresinde yarışmaya dahil edilir. Eğer 24 saat içerisinde çalışmalarınızı göremiyorsanız, çalışmalarınız yarışmaya dahil edilmemiştir.

Saygılarımla.

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmaların görüşe açık olmasının ne kadar dogru oldugunu dusunur oldum son zamanlarda...

bir çok çalısmalar arasında bag kurmak mumkun..kımseyı suclamak degıl nıyetım ama sankı bı esınlenme durumu var bazı işlerde...uygulama farklı olsa da fıkrı bulup uygulayan arkadasın o fıkrının gelıstrılmesı, bulunmasından daha zahmetsız dıe dusunuyorum..

sonucta onemlı olan duruma verılen tepkıler..tasarımlar fıkırlerın yansıması oldugunda yarısma amacına ulasacaktır die dsunuyorum..

ıyı olan kazansın ama emınım kı kazanan organik tarım olacak...:smile:

modigliani27

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizden afişlerin kopyalarını saklamamız istendi, bu kopyaları ne zaman alacaksınız?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
bizden afişlerin kopyalarını saklamamız istendi, bu kopyaları ne zaman alacaksınız?

Bknz. https://www.grafikerler.net/organik-tarim-konulu-afis-yarismasi-t72782.html Madde 8

:cool: Eserler (PSD, CDR, FH, AI vb.), baskıya uygun olarak 297x420 mm ve 150 Dpi olarak sonuçlar açıklanmadan önce katılımcılardan talep edilecektir. Bu sebepten dolayı çalışmaların arşivinizde kalması gerekmektedir.
Forumda yayınlanması için göndereceğiniz çalışma görseli 750x1061 piksel 72Dpi ebatında olmalıdır.

Not: Tüm katılımcılardan istenmeyebilir (gerekli görülmediği taktirde). Dereceye girmiş olan eserlerin orjinalleri istenecektir.

Hypnoss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba..benim yarısmadan haberim biraz gec oldu, afişimi bitiremedim henüz..19u son tarih olarak belirtilmiş..19u en son saat kaça kadar afişimi yollayabilirim?

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
üç afiş olmazsa, 1 afişlede katılabiliyor muyuz ?

cosmopolitic

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, "organik tarım" vektörel logosunu rapidshare linki dışında paylaşmanız mümkün mü acaba? yoğunluktan dolayı sürekli hata veriyor. (our servers are overloaded) kolaylıklar dilerim.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmaların görüşe açık olmasının ne kadar dogru oldugunu dusunur oldum son zamanlarda...

bir çok çalısmalar arasında bag kurmak mumkun..kımseyı suclamak degıl nıyetım ama sankı bı esınlenme durumu var bazı işlerde...uygulama farklı olsa da fıkrı bulup uygulayan arkadasın o fıkrının gelıstrılmesı, bulunmasından daha zahmetsız dıe dusunuyorum..

sonucta onemlı olan duruma verılen tepkıler..tasarımlar fıkırlerın yansıması oldugunda yarısma amacına ulasacaktır die dsunuyorum..

ıyı olan kazansın ama emınım kı kazanan organik tarım olacak...:smile:
sonuna kadar katılıyorum.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
sonuna kadar katılıyorum.

Çalışmaların görülebilir olmasını, sitenin eğitici fonksiyonu açısından yararlı buluyorum. En azından konuyla ilgilenenler alıcı gözle, iyice inceliyorlar. :)

Yarışma bittikten sonra yayınlansalar, bu kadar didik didik inceleneceğini sanmıyorum.