Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator deneme sürümünü nasıl yüklerim..?

graphixxx

🌱Yeni Üye🌱
slm bu siteye bugün üye oldum illüstrator programını öğrenmek istiyorum isyerimde bu program var macintosh. ama evde pc var ve ona yüklemek istiyorum ve evde net yok acaba nasıl yüklerim yardımcı olurmusunuz?
simdiden tesekkürler....:hmm2:

Moderatör tarafında düzenlendi:

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm bu siteye bugün üye oldum illüstrator programını öğrenmek istiyorum isyerimde bu program var macintosh. ama evde pc var ve ona yüklemek istiyorum ve evde net yok acaba nasıl yüklerim yardımcı olurmusunuz?
simdiden tesekkürler....:hmm2:

a.s

hoşgeldiniz öncelikle. İş yerinizden programın windows için olan deneme sürümünü indirip evinizdeki bilgisayarınıza kurabilirsiniz :)

graphixxx

🌱Yeni Üye🌱
hosbulduk..
flash bellekle dediğin sekilde yükleyebilirmiyim?

graphixxx

🌱Yeni Üye🌱
tesekkür ederim bisey daha soruyım dosya yükleyemiyorum siteye:hmm:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Graphixx :
Bahtinurun yazdığı yazının üstüne tıkladığınızda bir konuya gideceksiniz konuyu okursanız cevapınız orada .

MustazaF

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlarbiri illustratoru buraya upload edebilirmi beim pc çöktü programda yok çoklazım şimdiden saolunuz

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlarbiri illustratoru buraya upload edebilirmi beim pc çöktü programda yok çoklazım şimdiden saolunuz

Programın deneme sürümünü Adobe web sayfasından ücretsiz olarak download edebilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Forumda warez, crack, serial gibi isteklerde bulunmak kurallara aykırıdır. Orjinal sitesinden deneme sürümünü indiriniz.

liligum

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar, adobe illustratör bende pc me yüklemek istiyorum güvenle indirebileceğim bi adres varmı?tsk