Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kargo Konser Afişi

torres13

🌱Yeni Üye🌱
Slm Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum. Bu işlerle uğraşanlar çin gerçekten yararlı bi site ben de yaptığım bi afiş çalişmasını sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

afiyq7.jpg

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten çok hoş ve fakat bütün yazıların aşağı da sıkıştığı hissi uyanıyor içimde... koray candemir'in bulunduğu bölmeyi biraz daha genişleyebilir sola doğru yani sis efekti... açıklayıcı metni yani kargo yer vs. yi daha yukarı bir yere alabiliriz... biletix logosuna telefon ve internet adreslerinden ayrı dream tv ve bkm logolarının yanında yer vermelisin... konser yazan küçük eklentiyi kargo ile birleştirebilirsin daha büyücek kullanıp... eh gerisi sana kalmış... :)

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten etkileyici duruyor.Asıldığı mekanda eminim herkesin dikkatini çekecektir.Hoş amaçta bu zaten..Teknik eleştiri yapmak gerekirse çok farklı font kullanımı biraz gözümü rahatsız etti.Koray Candemir in etrafındaki sis bulutunu da biraz yayablirdin..daha yumuşak bir geçiş hoş olurdu bence.Ama genel anlamda gayet iyi bir çalişma.Emeğine sağlık..

torres13

🌱Yeni Üye🌱
dikkate alırım arkadaşlar düşüncelerinizi saolun :D

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
zemin güzel duruyor ve oldukça etkileyici..bence koray can demirin simetri ile ters cevirip sol alt köşeye alsanız ve kargo yazısını da olduğu gibi sağ alt köşeye sürükleseniz sanki daha düzenli duracak gibi..hem koray candemirle kargo yazısı birbirine bakıyormuş gibi duruyor olabilir ve diğer yazılarıda yine sağ alt köşeye kargo yazısının altına yerleştirebilirsiniz...bi deneyin bence ama çok simetrik olur derseniz bu haliylede güzel duruyor bence...:peace1:

sahin_2110

🌱Yeni Üye🌱
sahidende güzel bir afiş çalışması olmuş ama biraz daha casnlı yapabilirdin