Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ürün kartı tasarımı 2

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha önce yaptığım çalışmanın alternatifi arkadaşlar.

Doğal ürünlerle sabun üreten firma için ürün kartı tasarımı.
Ön arka 10x21 cm ebatlarında basılıyor.

Beğeninize.
03yf6.jpg

Benzer konular

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaptığın çalışmada Limon yaprağını anımsatan hiçbişey kullanmamışsın tanıtmak istenilen ürün limon yaprağı ise ağaç görselini değiştirmelisin birde limon yaprağı yazısındaki karekterlerin türkçe olmasına dikkat et. kolay gelsin

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tanıtılmak istenen limon yaprağı değil anladığım kadarıyla, limonla yapılan doğal ürünler. Ben çalışmayı çok beğendim. Sadelikle şıklığı yanyana iyi kullanmışsın. Limon yaprağını illede kullanmak gerekmez diye düşünüyorum Başarılar

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu konuyla ilgili daha önceki çalışmanızıda görmüştüm oda gayet sade ve hoştu,buda öyle emeğinize sağlık.

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tanıtılmak istenen limon yaprağı değil anladığım kadarıyla, limonla yapılan doğal ürünler. Ben çalışmayı çok beğendim. Sadelikle şıklığı yanyana iyi kullanmışsın. Limon yaprağını illede kullanmak gerekmez diye düşünüyorum Başarılar

Teşekkürler aynı fikirdeyiz:)

Bu konuyla ilgili daha önceki çalışmanızıda görmüştüm oda gayet sade ve hoştu,buda öyle emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim:)

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
savonnerie sa ...... yazıları limon yaprağının üstünde yazıyor olsaydı daha iyi olurdu sanki yanına da limon çiceği koyarak doğal görünümü bu şekilde sağlayabilrdin sadece fikir/soldaki beyaz üzerine yeşil limon yaprağı çok hoş olmuş.eline sağlık.:)

nosce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
savonnerie sa ...... yazıları limon yaprağının üstünde yazıyor olsaydı daha iyi olurdu sanki yanına da limon çiceği koyarak doğal görünümü bu şekilde sağlayabilrdin sadece fikir/soldaki beyaz üzerine yeşil limon yaprağı çok hoş olmuş.eline sağlık.:)

İnce fikirler çok mersi:)