Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Google Logo Tasarım Yarışmasında İlk 30'a bile giremediğim logo tasarımım

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar gelmesini iple çektiğim google logo tasarımı sonuçlarında ilk 30'a giremediğim logo tasarımımı gönderiyorum.

logotasarimipg6.jpg

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya olmamis ama.

Anitkabiri koyunca oraya sanki 10 Kasim gibi olmus, çocuklar da ziyarete gidiyor :)

Google iyi seçim yapmis, daha iyileri de olabilirdi ama sade ve basit bir anlatim yeterli olmus.

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fena olmamıs ama sımdıkı google tasarımı kotude dııl hanı
sımdıdkı google tasarımının daha genıs bı kapsamı var dunya ve turkıyenın balon seklınde yapılması ama sende sadece turkıyedekı 23 nısanı goruyorum belkide senin onundekilerde dunyayida katmistir araya

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ya olmamis ama.

Anitkabiri koyunca oraya sanki 10 Kasim gibi olmus, çocuklar da ziyarete gidiyor :)

Google iyi seçim yapmis, daha iyileri de olabilirdi ama sade ve basit bir anlatim yeterli olmus.

ben böyle bir hataya nasıl düştüm :(

fakat şöle bişi vr Atamızın bize hediyesi olan 23 nisanı bu şekilde göstermek istemiştim.

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben böyle bir hataya nasıl düştüm :(

fakat şöle bişi vr Atamızın bize hediyesi olan 23 nisanı bu şekilde göstermek istemiştim.

evet ama dunyaya ozgu bi sekildede getirebilirdin yani tasarim bu sekilde iken tum dunyayi ilgilendiren bi obje yada baska bi sey koyarak herkese hıtap edebilirdin

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
şansını 10 kasıma tekrar dene ne kaybedersinki:D ama şimdiki logada gerçekten çok şirin olmuş yapan arkadaşı tebrik ediyorum tabiki senide kendine şöyle teselli verebilirsin önemli olan katılmaktı herkes cesaret edemez yani:D

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk otuza girmemesi gayet normal :)

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşlar :W

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşüncelerine sayglıyız elbette. Fakat Anıtkabiri bu derece şen şakrak bir çalışmada olması biraz düşündürücü değil mi? Sonuçta önderimizin anıt mezarı. İlerki yarışmalarda derece yapacağından şüphem yok tebrikler.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrik ederm arkadslarım sizler gönül birincilerisiniz ya :p

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar önemli olan katılmaktı, katıldım ve bir logo tasarımında neye dikkat edeceğimi öğrendim ve bu bana birinci yada ilk on'a girmekten daha fzla işime yaradı. Teşekkürler.

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
çocuk çizimleri güzelmiş ama :)

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk çalışmada neden Google nin o su yendiki.Anıtkabir ve çocuklar "o" harfini tamamlamıyor. Orada bir boşluk G ogle olmuş.