Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3dmax öğrenmek istiyorum ama.......

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba bn 2 yıldır grafik tasarım okuyorum 3dmax programını indirdim netten ama corel yada photoshop gibi karıştırarak öğrenemedim kursa gitmeden öğrenebilir miyim acaba azimli ve gayretliyim. elinizde öğrenebileceğim videolar filan warsa paylaşmanızı rice etcektim şimdiden teşekkürler:) :) :)

Benzer konular

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bn 2 yıldır grafik tasarım okuyorum 3dmax programını indirdim netten ama corel yada photoshop gibi karıştırarak öğrenemedim kursa gitmeden öğrenebilir miyim acaba azimli ve gayretliyim. elinizde öğrenebileceğim videolar filan warsa paylaşmanızı rice etcektim şimdiden teşekkürler:) :) :)

İstekli olman yeterli bence. Fakat 3DS Max,Maya,Cinema 4D gibi programlarda belirli bir aşamaya kadar gelebilirsin.Örnek olarak modellme konusunda kendini çok iyi yetiştirebilirsin fakat ışık ve render ayarlarında profosyonel bir yardım alman gerekebilir. Aslında herşey hayal gücüne bakar. Koltuk yapımı ile ilgili bir ders dizisi hazırlıyorum max'te.1.bölümü yayınladım fakat pek bir ilgi görmedi sanırım.

DoyumsuzSevgili

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben 3ds max kursunu yeni bitirdim ve çizmiş olduğunuz koltuk beni bir adım daha öteye götürdü gerçi değişik çizdiğim 10 yakın koltuklar var ama buda hayal gücümü genişletecek bir tanesinden biri bundan sonra takipcinizim yani siz rahatsız olmadığınız sürece gözüm bilgi anlamında üzerinizde

elempro

🏅Acemi Tasarımcı🏅
timurrender 'in dediği gibi çok iyi modelleme yapabilirsin,ama ışık kaplamalar ,render bunlar ayrı bir uzmanlık alanı.İlk olarak iyi bir modellemeci ol,çevrendeki nesneleri modellemeyi dene.Zaten kendine soracağın sorular, hepsini cevaplamanı sağlıyor.Derslerle ilgili ne istiyosan yaz google'a bulursun zaten.Şimdiden kolay gelsin...

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kurcala takıldığın yerde pm at hiç çekinme yardım için buralardayız.

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bana da bu program lazım ama nette de bulamadım bana yardımcı olurmusunuz sizlerden temin edebilirmiyim ya da indirebileceğim bi site varsa verirseniz çok sevinirim.

maybach

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkes herşeyi ayağına istiyor

mineeee

🌱Yeni Üye🌱
pekı bu lınklerdn nasıl ındırcem acemıyım :s

caycii

🌱Yeni Üye🌱
3 dmax 2009 değilde bir önceki sayfada bulunan linkleri yenileme şansınız varmı arkadaşlar teşekkurler

TURKUAZSIR

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar 3dmx ile ilgili çok güzel bi kaynak var "sanalogretim.com" diye bi sitetede hem takıldığınız yerde destek veriyo hemde setin anlatımı süper ben aldım tavsiye ederimsizl

1965seyfo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:smile:Azimli Biri İçin burda Bayağı ders Var Emeğine Ve sabrına Sağlık Çok Sağ,Ol

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaslar bende bir zamanlar yeniydim bu programda hala yeni sayılırım ama yeni baslamanın yabancılığının nasıl olduğunu inanın cok iyi biliyorum 3DmaX Öğrenmek isteyen arkadaslarm abilerm farketmez adresimi ekleyebilirsiniz elimden geldiği kadar yerdımcı olurum gorsel eğitim e kitap ve dvdlerim mevcut inanın online bir kaynak her zaman icin daha iyidir

donjun

🌱Yeni Üye🌱
3dmaxı en ıı ogrenebılecegın yer bılısım egıtım zaten bu sene martın 11 ınde egıtımler baslıcak dıye duydum bakalım bende katılacagım ıns.

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
Kardeşim vermiş olduğun o 16 CD lik setin linkleri ölmüş acaba tekrar verebilirmisn?

walkerwalker

🌱Yeni Üye🌱
Kardeşim vermiş olduğun o 16 CD lik setin linkleri ölmüş acaba tekrar verebilirmisn?

evet arkadaşım katılıyorum linkler ölmüş.
size zahmet yenileyebilirmisiniz.

designator35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
linkler ölmüş yenilemeniz mümkünmü...şimdiden teşekkürler....

designator35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
linkler ölmüş yenilemeniz mümkünmü...şimdiden teşekkürler....