Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi İç Sayfası

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yeni yaptığım derginin iç sayfa tasarımı. Daha tam olarak bitmedi sayfa numaraları küçük kutulara, konu özelliği üst çizgiye dergi ismi ise sağ sol çizgilerin arasına gelecek. Genel bir mizanpaj olarak yorumlarınızı bekliyorum

63242457ih6.jpg

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet hoş dizayn edilmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerinize sağılık. sağ tarafta yazı mavı desen üzerine geliyor, hoş olmadı. metin alanlarınızı 0,5-1 cm kadar içeri doğru sıkıştırın. yazı arasında açın, öylece okuması daha kolay olacak. sağda olan resim dikatlice bakın, solda bırakılan boşluk aşadaki bıraktığınız boşluk aynı hezada olsun... eğer sayfanızda yer olmayacak resim küçültebilirsiniz...

saygılar. iyi çalışmalar

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıyı mavi desenin üzerinden çektim. metin alanını yani 3 blok arasındaki boşluğu 0.7 olarak yeniden düzelttim. yazıların arasının (tracking değerini ) 30 yaparak açtım. Sol taraftaki resim konunun giriş sayfası olsun diye biraz değişik yapmıştım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yine her zaman olduğunuz gibi yardımını esirgemiyosunuz kasta095 çok teşekkürler...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
yazıyı mavi desenin üzerinden çektim. metin alanını yani 3 blok arasındaki boşluğu 0.7 olarak yeniden düzelttim. yazıların arasının (tracking değerini ) 30 yaparak açtım. Sol taraftaki resim konunun giriş sayfası olsun diye biraz değişik yapmıştım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yine her zaman olduğunuz gibi yardımını esirgemiyosunuz kasta095 çok teşekkürler...

yok yok, soldaki resim gayet hoş. Sağ sayfada resim diyordum...ama yazı sayfa içinde sıyımışsa hiç dokunmayın. ben teşekkür ediyorum, bu programı kendi öğrendiniz ben sadece yardım ediyorum, kısa zamanda çok şey öğrendiniz. Ellerinize sağılık.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumunuzla son olarak bu şekilde yaptım. birde buna bakın size zahmet...

66346113vs5.jpg

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazının vurgulanmasını istediğin bir kısmını daha büyük puntoda ve değişik bi karakterde yazarsan daha hoş olur. Sağdaki yazılar kitap gibi duruyor. Biraz daha estetik katabilirsin. Kolay gelsin.

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazının vurgulanmasını istediğin bir kısmını daha büyük puntoda ve değişik bi karakterde yazarsan daha hoş olur. Sağdaki yazılar kitap gibi duruyor. Biraz daha estetik katabilirsin. Kolay gelsin.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumunuzla son olarak bu şekilde yaptım. birde buna bakın size zahmet...

66346113vs5.jpg

macsabri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel görünüyor ama maatbaa bu tür dergi trajı yüksek işler de kesimde problem yaratıyor adamlar keserken ayar bile tutturamıyor onun için çok riskli diye düşünüyorumm tasarıma diyeceğim yok ama inşallah baskıda fiyaskoyla karşılaşmaz ve başın ağrımaz ama zor

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
A. burada üste olan boşluk ve sağ boşlık aynı değil.
B. Yazı ve desen arasında boşluk olacak daha hoş durmasına sağalar. mesela üste olan resmi ve yazı metinı aynı hezada yapın. yaklaşık 0,7 cm kadar

55555ij8.jpg

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
dört bir tarafında 0,5 bıçak payı ekledim tabi onlar gözükmüyor. Eğer hata yaparlarsa oda onların sorunu diyecek bişey yok Teşekkürler yorumun için

Kasta dediğini hemen yapıyorum. büyük bir hata teşekkür ederim çok sağol

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
-Oncelikle sağ taraftaki 3. sütundaki yazıların bitişi maviye çok yakın bu göze hoş gelmio..
-Sol sayfadaki Yeraltında ile başlayan yazı sola çok yakın bence onu biraz sağa çekip resimle aynı hizaya getirebilirsin-
-Maviler çok yoğun göz yorabilir bence mavileri TON TON ayır koyu mavi açık mavi bu şekilde mavinin tonlarını kullanırsan daha hoş olabilir...
-2 sayfada resim çerçevelerini aynı renk yaparsan daha iyi olur

dergi tasarımıyla uraşıyorum bende istersen bi tavsiye ettiğim şekilde dene...
ama sade, net ve güzel sayfa tasarımı tarzın var belli :)